• Jurki
    8.4k
    citam, ali sam ziher da od toga ne nista.
    Pa bas zato sam ponudil okladu.. jer si napisal da ima nesto..
    Od tog nesto bu nista.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ja nisam siguran da će bit pa mi se nema smisla kladit. A što se pive tiče, ako se nađemo na utakmici, sigurno :joke:
  • vjeko1701
    5.9k
    Kakve sve stvari su izlazile oko Jakobušićevog načina poslovanja, zbilja ne znam kakvi sve dealovi se dole rade. Pitanje i ako je išta od toga bilo istina. Da moram pocjeniti, rekao bi da su šanse za Perišićem dole oko 5% ovaj rok a nekih 20ak posto iduće ljeto. Mene zapravo zanima kako bi to funkcioniralo, kolko brzo bi on skinuo "boga" s trona i kako bi se to odrazilo na sve.

    S jedne strane imali bi puno ozbiljniju momčad, s druge ako bi radi njega ušli u grupe KL, mislim da bi ispali iz trke za naslov prije studenog. Perišić može igrat kolko hoće al ostatak momčadi nema šanse pratiti ritam lige i grupe KL.
  • Jurki
    8.4k
    ma gle ta je okladica cista simbolika..kuzis kaj hocu reci.. da se sav taj hajp umjetno napravil.
    A i videl sam da su neki tu na Zoni se “sposrali” kad su to procitali.

    Ok.. ni meni bas nebi bilo drago da bas sad dojde dok smo mi u tranziciji.. jer bi bilo bolje da ta tranzicija prejde cim bezbriznije.

    Ma ko mu jebe mater nek dojde.. svakak bumo bolji od njih.. bu slađe..
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Definitivno, slažem se s tobom oko svega što si napisao, ali moja poanta (i to sam napisao i prije par mjeseci), je da cijela situacija ima nekakvu podlogu, da se stvarno nešto događa, nije plod nečije mašte

    ma gle ta je okladica cista simbolika..kuzis kaj hocu reci..Jurki

    Ma znam al da sam u to onako kurčevito bilo bi "a vidi ga debil siguran da im perisic doc" haha
  • Jurki
    8.4k
    nije sad tu stvar ko je u krivu ili u pravu.
    Vec je samo stvar u tome da nogometasi gledaju svoj interes dal sportski ili financijski.
    Ali je naglasak na financije.
    Vjerujem da smo mi svi tu na Zoni razmisljanja da bi igrali za Dinamo za 1.000 eura mjesecno, ali oni (profi nogometasi) tak ne misle.
    Samo sam htel reci da je njemu “do jubavi” on bi se vrnul prije godinu dana..
  • Captain America
    13.3k
    Ko je on?NORTE

    Novinar 24 sata koji je prvi objavio da Leko dolazi, a čini mi se i da je najavio odlazak Pijuka. Tovarski Tironi ukratko. Od sve te svite njihovih kroničara, jedino štene Duplančić i Gabelić imaju kakve-takve informacije.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    S tim dijelom se ne slažem (slučajno bacio like). Postoji inicijativa i s njegove strane definitivno
  • Blaz
    350
    Nema sanse da ce mu zidov dat slobodne papire i uz to isplatit dio ugovora . Utopit ce ga negdje za neku sicu.
  • Ivdzo11
    2.9k
    h27e6pqtdtfivfif.jpg
    Ipak se konkurencija s juga pojacava....
  • blackbully
    4.4k
    Hajduk - Trabzonspor u 11:30.
    Oršić u prvoj, Livaja ni na klupi. Vjerojatno sastav za Superkup.
    bzexd6ogadknrevq.jpg
  • bbb medimurje
    2.9k
    Moguce da pukstas ude umjesto zidara
    Btw kolko ce zidaru trebati da uleti orsi?!
  • San Lorenzo
    11k
    Mi kukamo za desnim krilom i lijevim bekom, a ovima treba još 5-6 igrača da uopće mogu maštati o ulasku u Konfekcijsku ligu i to ako ih ždrijeb pomiluje.
  • OsamŠest
    2.5k

    Svaka čast svemu, al nitko me neće uvjerit da ovo nije tanko. Jako tanko..

    Ne bi nazvao ludim čovjeka koji kaže da će Rijeka bit ispred njih ove godine.
  • BBB Baranja
    227
    Pa ozbiljnije su se i Rijeka i Osijek pojačali od ovih levata...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.