• Keyser Soze
    8.2k
    Nije službena, izlazi idući tjedan prava
  • Eduardo
    17.6k
    imaš kakav link?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Bilo je na twitteru na njihovom profilu, prvo na Androidima pa na Appleu
  • Neki tip
    19.4k
    Loksa nakon pobjede protiv AEKa i poraza protiv Anderlechta, na pripremama dobila Gent.

    Ne ulazeći u to kakva je osoba, kako posluje, jer to ne znam, Šikić definitivno ima oko za mlade igrače. I ekipu skauta i trenera, naravno. Mislim, ne velim to naravno zbog 2 pobjede na pripremama, ali vidim da opet imaju par novih klinaca pa me sjetilo.

    Osijek izgubio od Fehervara 2-0.
  • Patak
    2.2k
    Loksa je klub iz koje mladi igrači dobijaju pozive za reprezentaciju za razliku od Kustošije, Rudeša ili Sesveta npr..., tako da im je skoro svejedno hoće li igrati u Dinamu ili Lokomotivi što prije nije bio slučaj Uz to Lokomotiva daje i stipendijske ugovore najboljim igračima tako da će se Dinamo trebati dobro potruditi u budućnosti oko škole nogometa i konkurencije u gradu jer prije 10-15 godina Stojković bi već kao klinac bio u Dinamu pa ne bi sad razmišljali kako ga kupiti.
  • Jaro
    5.6k
    jbg, dinamo si je sam napravio tu konkimurenciju jer bez silnih milijuna za fejk transfere ili transfere svojih jednom otpisanih igraca loksa bi taborila i dalje tamo negdje na sredini zagrebacke nogometne piramide...
  • Eduardo
    17.6k
    Turci :grimace:

    Gazprom je službeno ponudio sponzorstvo Hajduku i žele ga učiniti najboljim klubom u Hrvatskoj. Sponzorstvo je teško 30M€. Perišić je prva meta. Tako piše urednik nekog njihovog portala (Sport Digitale) na Twitter profilu koji prati 895.152 pratitelja i čiji YouTube ima više od 200.000 subscribera.

  • Neki tip
    19.4k
    Još samo da je objasnit nekako koji bi to točno interes Gazproma bio u ulupavanju 30 milijuna eura u Hajduk i da je nekako Plenkoviću objasnit da bi bilo dobro (sve i kad bi ovo bilo istina) da državna ruska naftna kompanija uđe/vrati se u Hrvatsku na velika vrata. :chin: :lol:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Gazprom voli imati klubove kojima dominira zvijezda u grbu.
  • flexXy
    1.9k
    nekako Plenkoviću objasnit da bi bilo dobro (sve i kad bi ovo bilo istina) da državna ruska naftna kompanija uđe/vrati se u Hrvatsku na velika vrataNeki tip

    Pa posto su ukljuceni u malverzacije sa PPD-om koji je usko vezan sa Gazpromom, mislim da mu nebi trebalo dugo objasnjavat
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne vjerujem u ovo ali zašto ne? Neka, zanima me samo kolko bi se tolerirala otvorena podrška Ukrajini na tekmama, ili bi to sponzorstvo brzo natjeralo da se zaboravi xD
  • Markelo
    2.5k
    Samo da hoće Rusi dat pare. Tovari bi nosili šubare, pili hajdučku votku i vozili Ladu. Kakva podrška Ukrajini kad samo "jedan san" imaju
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve 5, al htio bi to vidjeti na svoje oči, posebno Torcida i "ideali". Rezultat trend, ideali vječni i te stvari ne...
  • Eduardo
    17.6k
    Taman da ljetne pripreme mogu odraditi u istom kampu s Crvenom Zvezdom i Zenitom. Imaju još koga u ovom dijelu Europe da mogu kompletirati skupinu?
  • OsamŠest
    2.6k

    Schalke ak se ne varam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.