• Keyser Soze
    8.4k
    Nije službena, izlazi idući tjedan prava
  • Eduardo
    17.9k
    imaš kakav link?
  • Keyser Soze
    8.4k
    Bilo je na twitteru na njihovom profilu, prvo na Androidima pa na Appleu
  • Neki tip
    19.6k
    Loksa nakon pobjede protiv AEKa i poraza protiv Anderlechta, na pripremama dobila Gent.

    Ne ulazeći u to kakva je osoba, kako posluje, jer to ne znam, Šikić definitivno ima oko za mlade igrače. I ekipu skauta i trenera, naravno. Mislim, ne velim to naravno zbog 2 pobjede na pripremama, ali vidim da opet imaju par novih klinaca pa me sjetilo.

    Osijek izgubio od Fehervara 2-0.
  • Patak
    2.4k
    Loksa je klub iz koje mladi igrači dobijaju pozive za reprezentaciju za razliku od Kustošije, Rudeša ili Sesveta npr..., tako da im je skoro svejedno hoće li igrati u Dinamu ili Lokomotivi što prije nije bio slučaj Uz to Lokomotiva daje i stipendijske ugovore najboljim igračima tako da će se Dinamo trebati dobro potruditi u budućnosti oko škole nogometa i konkurencije u gradu jer prije 10-15 godina Stojković bi već kao klinac bio u Dinamu pa ne bi sad razmišljali kako ga kupiti.
  • Jaro
    5.9k
    jbg, dinamo si je sam napravio tu konkimurenciju jer bez silnih milijuna za fejk transfere ili transfere svojih jednom otpisanih igraca loksa bi taborila i dalje tamo negdje na sredini zagrebacke nogometne piramide...
  • Eduardo
    17.9k
    Turci :grimace:

    Gazprom je službeno ponudio sponzorstvo Hajduku i žele ga učiniti najboljim klubom u Hrvatskoj. Sponzorstvo je teško 30M€. Perišić je prva meta. Tako piše urednik nekog njihovog portala (Sport Digitale) na Twitter profilu koji prati 895.152 pratitelja i čiji YouTube ima više od 200.000 subscribera.

  • Neki tip
    19.6k
    Još samo da je objasnit nekako koji bi to točno interes Gazproma bio u ulupavanju 30 milijuna eura u Hajduk i da je nekako Plenkoviću objasnit da bi bilo dobro (sve i kad bi ovo bilo istina) da državna ruska naftna kompanija uđe/vrati se u Hrvatsku na velika vrata. :chin: :lol:
  • Mali dioničar
    14.9k
    Gazprom voli imati klubove kojima dominira zvijezda u grbu.
  • flexXy
    2k
    nekako Plenkoviću objasnit da bi bilo dobro (sve i kad bi ovo bilo istina) da državna ruska naftna kompanija uđe/vrati se u Hrvatsku na velika vrataNeki tip

    Pa posto su ukljuceni u malverzacije sa PPD-om koji je usko vezan sa Gazpromom, mislim da mu nebi trebalo dugo objasnjavat
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne vjerujem u ovo ali zašto ne? Neka, zanima me samo kolko bi se tolerirala otvorena podrška Ukrajini na tekmama, ili bi to sponzorstvo brzo natjeralo da se zaboravi xD
  • Markelo
    2.5k
    Samo da hoće Rusi dat pare. Tovari bi nosili šubare, pili hajdučku votku i vozili Ladu. Kakva podrška Ukrajini kad samo "jedan san" imaju
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve 5, al htio bi to vidjeti na svoje oči, posebno Torcida i "ideali". Rezultat trend, ideali vječni i te stvari ne...
  • Eduardo
    17.9k
    Taman da ljetne pripreme mogu odraditi u istom kampu s Crvenom Zvezdom i Zenitom. Imaju još koga u ovom dijelu Europe da mogu kompletirati skupinu?
  • OsamŠest
    2.7k

    Schalke ak se ne varam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.