• vjeko1701
    5.9k
    Izvor je moje sjećanje a potvrda članak iz 2022. tako da ne mogu garantirati točnost. Možda je kriv u startu, možda se u međuvremenu nešto promjenilo.

    https://www.goal.com/en/news/gazprom-football-which-clubs-leagues-partnerships-russian-gas-company/blt7cf545e655d85953

    Ali smo mi svi ovdje stajali protiv prevare i krađe svoje države (ako se referiraš na Mamića). Ako govoriš generalno...ok
  • Neki tip
    19.4k
    Ne znam točno zašto misliš da bi sponzorstvo gazproma bilo par koraka predaleko u odnosu na krađu i prevaru svoje države.marcio amoroso

    Ne razumijem smisao ovoga. Što, inače zagovaram krađu i prevaru svoje države pa nema smisla moj upis da ne bih bio za sponzorstvo Gazproma u Dinamu?

    Pa nije da bi mi se pitalo, kao što me se ni sad ne pita. Ako nam je sad sponzor netko tko krade i vara našu drzavu, onda bih volio da nam taj nije sponzor, odnosno još bolje, da ne krade i ne vara našu državu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ali smo mi svi ovdje stajali protiv prevare i krađe svoje države (ako se referiraš na Mamića). Ako govoriš generalno...okvjeko1701

    Generalno govorim.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ma dovoljno je. Očito da postoji bojkot, barem prešutni.
    Hipotetski, kao i kod svakog posla, procijeniš koristi i štete. Po mojoj amaterskoj procijeni, u trenutnoj situaciji bi imali više štete nego koristi. Ako se situacija promijeni, zašto ne?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne razumijem smisao ovoga. Što, inače zagovaram krađu i prevaru svoje države pa nema smisla moj upis da ne bih bio za sponzorstvo Gazproma u Dinamu?Neki tip

    Inače ti ne zagovaraš krađu, naravno. Nismo se razumijeli. Nebitno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Koja sitaucija? Da stane rat, Ukrajini se vrati kompletan teritorij i isplate monstruozne reparacije te makne s vlasti proćelavi ruski diktatorčić koji voli gladit bojne glave ICBM-ovima? Onda možemo pričati.
  • Neki tip
    19.4k
    pa dobro, ima slova, objasni, jer stvarno nisam shvatio smisao poruke
  • The Undertaker
    4.1k
    Situacija da imamo više koristi nego štete.
    Kad se odlučuje o sankcijama, gleda se omjer koristi i štete. To svi rade pa zašto ne bi i mi?
  • vjeko1701
    5.9k
    Klub nikada neće imati korist od toga da zarati s vlastitim navijačima, većina kojih je jasno dala do znanja gdje stoji. Tako da kažem, ako se ono kaj sam naveo ispuni, možemo pričati.
  • superhik
    10.4k
    Zar ne bi takva ulaganja trebala odobriti EU? Sumnjam da bi blagonaklono gledali na to.
    Nedavno tursko ulaganje u Petrokemiju je gotovo došlo u pitanje zbog EU protokola.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Gle, ljudi uništavaju svoju državu. Kradu je i korumpirani su do bola. Ne svi, naravno, i ne ti, još naravnije :grin:, a onda se zgražaju nad svim šta nije pravedno. Gazprom? Bože sačuvaj! Pa to su ubice, uništavaju Ukrajinu.

    A to što mi svoju državu uništavamo nikome ništa? Naša je pa možemo. Ja prvi ne bi pristao na Gazprom, a o mom moralu mogu oni koji me poznaju, ali mi se isto tako gadi Lana koju gura jebeni HDZ koji je nama nanio više štete nego 100 Gazproma.

    Nadam se da si me razumio.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kolega, kad Amerikanci odluče da je vrijeme za primirje vidit ćeš kako će se narativ i slika u javnosti promijeniti. Ako se sjećate našeg Domovinskog rata, na kraju smo po Haškom sudu ispali skoro isto krivi.
    Uostalom, na dijamante, uran itd... nema sankcija. Zašto?
    Plin na koji smo se grijali prošlu zimu je isto ruski većim dijelom. Koliko znam, nitko se nije smrzavao zbog toga.
  • Neki tip
    19.4k
    Nadam se da si me razumio.marcio amoroso

    Kad pojasniš, nije jako teško, imam korektne kognitivne sposobnosti. :wink:

    Ali ako odgovaraš meni citirajuć me, onda je očekivano da mi nešto želiš reći pa je logično da sam tražio (a nisam našao) neko licemjerje u svom stavu, budući da nit kradem nit varam svoju državu. Niti isto na bilo koji način podržavam.

    Ok, sve jasno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja niti pušim narativ niti sliku u javnosti. A o BBBu možeš misliti svašta ali ne i da bi oni odjednom prihvatili tako nešto samo zato jer Ameri, Rusi, EU i NovaTV tako kažu. I zbilja ne želim da se sad ovo pretvorit u raspravu o krivici na sve strane, Američkim pothvatima po svijetu...itd.
  • The Undertaker
    4.1k
    Naravno da nećemo. Samo kažem da se percepcija javnosti relativno brzo promijeni a time i odnos koristi i štete za klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.