• vjeko1701
    5.9k
    U ovom slučaju malo teže jer ipak na svojoj koži znamo neke stvari...naravno, možda dajem previše kredita svojim sugrađanima mada se nadam da ne.

    Mada moram priznati da mi se malo smučilo kada sam čitao mišljenja nekih Hrvata o povjesnom ruskom pravu na utjecaj nad Europom, braniteljima kršćanstva...itd.
  • Neki tip
    19.4k
    @marcio amoroso, @The Undertaker

    Nek je i tako kako velite, hrpa licemjerja, dvostrukih kriterija, javnih vrlina, a privatnih poroka.

    Ima nešto u tome.

    Međutim, zar to moramo i na klub preslikati? Možda je Majkijev, otvoreno oportunistički stav, doista najpošteniji, no većina ostalih ljudi za klub navija zbog nekih vrijednosti, ideja, da ne kazem ideala.

    Ako (i) nismo takvi, takvi bi voljeli da jesmo.. u tom smislu.

    Pa smo "gospoda" iako smo često i seljačine, pa smo "prvaci" iako ni u ping pongu u kvartu nismo prvi.

    Hoću reći da kad bismo sabrali naš navijački prosjek i utkali ga vrijednosno i postignućima u klub, malotko bi za taj Dinamo navijao.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne vidim ništa licemjerno u tome da klub odlučuje o nečemu na osnovu procjene omjera koristi i štete. Dapače.
  • Neki tip
    19.4k


    Nisi shvatio, nije to licemjerno niti govorim iz perspektive kluba i njegovih potreba, nego navijača i naših perspektiva.

    Želim reći da nije čudno što imamo dvostruke kriterije, ako ih netko od nas ima, a ima, kad je u pitanju ono što privatno radimo, a što od kluba "očekujemo".

    U tom kontekstu pišem ovo gore, da ne ponavljam i ne citiram sam sebe.
  • NORTE
    9.3k
    Sumnjam da je to istina, ali da je uopće ne sumnjam da bi tovari to objeručke prihvatili.Klenx
    Upravo tako.

    Teško da je ovo istina.
    Da je, 99% tovara bi objeručke prihvatilo Ruse istog trena.

    Onih 1% ima gram poštenja nakon ovog u Ukrajini, ako bi imali utjecaja vjerujem bi stopirali takvo što.

    Ako u subotu ne bude spaljena zastava na jugu onda možda sve ovo ima i neku pozadinu.
    Ako su mogli američku mogu i neprijateljsku.

    Inače, Srnin Šahtar je 9 godina u izbjeglištvu, oni su im i neki domaćini mlađim kategorijama čini mi se od ove invazije.
  • The Undertaker
    4.1k
    Iskreno, ja možda nisam prava osoba za takve razgovore. Meni se čini da ljudi previše idealiziraju svrhu kluba pa bi on trebao biti "branik" hrvatstva, vjere, morala, poštenja itd...Ja imam skromnije prohtjeve i očekivanja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da budem iskren, meni ovo nije stvar samo Dinama nego općenito svih stvari s kojima ja imam poveznicu. Bilo da je firma za koju radim, ljudi koji su mi bliski...bilo kaj. U ovakvoj situaciji mi je nemoguće poslovanje s nekim poput Gazproma. Nije da bi visio transparente proitv kluba kada bi ušao u neki deal a ja osobno u isto vrijeme primao plaću od njih.

    Al da tebe pitam, koji bi tebi bili uvjeti u kojima klub ima više koristi? Čisto neka konkretnija siuacija u kojoj ne bi imao ništa protiv?
  • The Undertaker
    4.1k
    Čisto neka konkretnija siuacija u kojoj ne bi imao ništa protiv?vjeko1701

    Pa evo npr. situacija u kojoj se Zelenski i Putin (ili njihovi nasljednici) srdačno rukuju na dodijeli Nobelove nagrade za mir, Gazprom je opet sponzor LP a mi se nešto kao nećkamo iz moralnih razloga.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ok, ako je u pitanju mir koji su potpisale obje strane a Gazprom opet normalno posluje po cijelom svijetu, nemam ni ja nekih problema. Onaj dio s smjenom Putina je bio tu jer mislim da bez toga neće doći do nekog mira. Mislim da je ovo njemu biti ili ne biti...
  • Eduardo
    17.6k
    Gorica predstavila nove dresove.

  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Nadam se da ce i nasi nesto posteno smisliti, a ne samo obicni clanak sa par slika dresa.
  • Eduardo
    17.6k
    Kaže Jakobušić da su na putu za Split dva klasna bočna igrača.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Potpisuje im danas ili sutra Moufi
  • Eduardo
    17.6k
    to znači da Mikanović ili Sigur otpadaju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.