• Common Sense
    510

    50% ide Dinamu, a ostalih 50% ide Millionarios Međugorje
  • emilperska
    3k

    Neka potpise Denija Jurica za iste pare sta ga je nama sredio :rofl:
  • Beowulf112
    301
    Opet nista pametno..dani prolaze...francuza nema
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi bio zadovoljan i s Urugvajcem. :cool:
  • maddaddam
    2.9k
    Ja bi bio zadovoljan i s Urugvajcem. :cool:Dragon1Warrior123

    :chin:

  • OsamŠest
    2.5k

    Al nema ni prodaja :smile:
  • Orc123
    5k

    Da bi nekog prodao moras imati ponuda....Pisu Talijami da su se u utrku za Satriana ukljucila 4 Francuska kluba i da je on skloniji toj opciji...
  • OsamŠest
    2.5k

    Kolega je napisao da nema Francuza (dolazaka), a ja sam se nadovezao da nema ni prodaja (čisto sumnjam da će se dovodit netko prije neke prodaje. ponajprije zbog love)..

    Nadam se da sam ti sad jasniji :grin:
  • Orc123
    5k

    Jesi kolega :grin:
  • Beowulf112
    301

    Ma to je glupa izlika ako nasi kazu da nemaju love.Pa zimus su prodali Ademija i Orsica i rijesili se i njihovih placa koje su bile medu najvecima.Sad na ljeto su utrzili vec cca 3 milijuna eura od raznih klauzula i fondova..u najavi je vjerojatno puno eurica od Gvardiola,pa mozda i od Majera(manje izvjesno po meni)...pa plus uefina lova....
  • Patrik11
    120

    izgleda nista ni od urugvajca 100% sam sigurna da ce u lens ako su stvarno zainteresirani nakon onakve sezone u francuskoj ligi
  • Infinity
    15.2k
    Pozdrav, dobrodosao na Zonu.

    Vidim da si novi, pa par savjeta vezana za posljednja dva posta (koja su postala jedan)

    Nemoj pisati postove jedan za drugim. Imas u dnu svog posta na lijevoj strani tri tockice, kada ih kliknes imas olovku, te klikom na istu mozes izmijeniti svoj post, tj. dopistati zeljeno.

    Druga stvar. S obzirom da si zalijepio obican twitter link. Imas gore u alatnoj traci pticicu, tj. twitter logo, klikom na isti ce ti se otvoriti prozor u koji zalijepis taj link koji si zelio, te ti objava izgleda tako kao sto ju sad mozes vidjeti u svom postu koji sam preuredio :grin:

    Za sve nejasoce moderacija ti stoji na raspolaganju.

    Uzivaj :grin:
  • Nolifer
    6.5k
    Toplo se nadam da će naši riješiti Stojkovića iz Lokosa, a ne prepustit onima... Trenutno je oko 2.5 mil. €.. Treba to mudro odigrati...
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    On i Lokomotiva imaju Dinamovu ponudu na stolu, naša je financijski jača od Hajdukove a uz to dečko je i izjavio da navija za Dinamo, tako da nije realno da između te dvije opcije prije njih uzme
  • Patak
    2.2k
    Svi ti stranci izgleda biraju neki klub liga petice prije Dinama i HNL tako da se vraćamo na domaće igrače i klubove koji previše traže. Valjda će se Šimić snaći u svemu tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.