• Mali Zeus
    9.4k
    Zašto? Zona ima odličnu mobilnu verziju. Sve se vidi odlično i jako je pregledno.marcio amoroso

    Možda je do preglednika? Ne zna, sve mi je nekak sporo, nemam uopće želju koristiti preko moba. Btw kako quotati, kad označim prstom objavu koju bi quotao ne pojavi mi se mogućnost za quote na mobu.
  • marcio amoroso
    32k
    Btw kako quotati, kad označim prstom objavu koju bi quotao ne pojavi mi se mogućnost za quote na mobu.Mali Zeus

    Pojavi ti se u gornjem desnom kutu plava oznaka quote.
  • Neki tip
    19.1k
    r1puo97ojkk46b0s.jpg



    Nešto je očito do tvog moba, preglednika. Sve se uredno pojavi, a korištenje Zone preko moba mi je još lakše, preglednije, jednostavnije i jednako brzo kao preko laptopa, odnosno desktop verzije.
  • marcio amoroso
    32k
    Možda jednostavno na mobu koristiš računalnu verziju, onda je horor, da. Ali ako koristiš mobilnu top je.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Evo probao i preko edgea i preko chromea, to mi se ne pojavljuje, pojavljuje mi se samo ono standardno kad označiš tekst - prevedi, kopiraj, podijeli.
  • Neki tip
    19.1k
    Možda jednostavno na mobu koristiš računalnu verziju, onda je horor, da. Ali ako koristiš mobilnu top je.marcio amoroso



    Možda je Marcio na dobrom tragu. Imaš gore desno na mobu 3 okomite točkice. Klikni na njih

    l3id4usy9sr5pegk.jpg



    Otvorit će ti se ovo




    ovjg13x348md3fal.jpg

    Pa odznači "klasični prikaz".
  • Mali Zeus
    9.4k
    Riješio taj dio, sad sam na mobilnoj verziji, ali i dalje se taj quote ne pojavljuje. Bude valjda. :D

    Hvala ljudi!
  • Neki tip
    19.1k
    sad sam na mobilnoj verziji,Mali Zeus

    Heh, dakle stvarno si bio na desktop/klasičnom prikazu. Pa nije ni čudo da ti onda iskustvo Zone na mobu nije bas bilo nešto.. :wink:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Heh, dakle stvarno si bio na desktop/klasičnom prikazu. Pa nije ni čudo da ti onda iskustvo Zone na mobu nije bas bilo nešto.. :wink:Neki tip

    Nothing to see here, move along. :grin: :grin: :lol:
  • Krizy
    35.5k
    Ja sam u 5 godina na Zoni preko laptopa bio valjda 3 sata ukupno, sve preko mobitela :grin:
  • Mali Zeus
    9.4k
    90 posto vremena na netu sam na mobu, ali me forumi preko moba nerviraju iz nekog razloga. Mislim, aktivan sam na 2 foruma pa svejedno. :D
  • xavier
    11.1k
    Meni osobno je Zona odlično riješena na mobitelu. Sve je pregledno i user friendly. Ok, ne da mi se tipkati tekstove dužine kakvi bi bili na laptopu, ali to nema veze sa Zonom kao takvom nego tipkanjem na mobitelu općenito.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ok, ne da mi se tipkati tekstove dužine kakvi bi bili na laptopu, ali to nema veze sa Zonom kao takvom nego tipkanjem na mobitelu općenito.xavier

    To je u biti cijela bit mog 'problema' s forumima na mobu. :grin:
  • og1986
    2.9k
    Prijedlog.

    Može netko od moderatora objasniti novim članovima foruma, kojih je jako puno u zadnje vrijeme, da kada pišu upise neka prvo razmisle šta pišu.

    Pola upisa niti ne gledam više. Trebam dešifrirati riječi, pokušavam shvatiti šta je pjesnik htio reći ili su to komadi teksta bez zareza točke ili razmaka koje boli glava za čitati.

    I puno njih piše tek toliko da napiše nešto.
    Daj razmislite par minuta šta ste napisali prije nego kaj kliknete "post comment"
  • superhik
    10.2k
    Ako ćemo mi morati objašnjavati ljudima da moraju razmišljati, nećemo daleko stići :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.