• Droljo
    4.8k
    Jel sam meni ovak zgleda ili svima?
    vfb9aqvsgfbd36du.jpg
  • Droljo
    4.8k
    Evo oporavilo se. :wink:
    lfqtcm1thoazfof3.jpg

    Edit: opet se zbrkalo. Ne razmem
  • Riot
    1.7k
    Jedna kartica nek ti uvijek bude otvorena zona, a ostale koristis za druge stvari. Tako neces imat tih problema, ne znam kad sam tako guglo pa ulazio na zonu.. otvorim chrome i ceka me all discussions :cool:
  • Droljo
    4.8k
    Ma na početku sam guglao pa mi ostalo na prvoj stranici kad otvorim Chrome. Imam jedan klik do all discussions.
  • crni1312
    299
    Možeš si napravit i shortcut pa nek stoji vani među aplikacijama. Doslovno imaš samo jedan klik i na zoni si. Ja sam si namjestio da odma ide na All discussions

    4ezfhvyo3rf9jndn.png
  • Droljo
    4.8k
    vngyug2o4ij7rodz.jpg
    Evo. Rešeno
  • Brotnjo
    470
    Kako zonu iskljucivo koristim preko mobitel, a navika mi je svako jutro uz kavu pritisnuti u gornjem desnom kutu ove tri točke pa all discussions.
    E sad sam dobio par poruka u inbox i umjesto all discussions ja slučajno kliknem delete i pobrišem čitav razgovor.
    Postoji li opcija vraćanja razgovora ili je sve otišlo u zaborav?
  • deda
    27.5k
    Nažalost ne. Zato smo mi i otvarali par puta razgovor ponovo. :lol:
  • Brotnjo
    470
    e jbg, @Neki tip danas sam nam pobrisao 3 puta razgovor (mrtva navika), a taman brojimo krvna zrnca i izgleda da smo rođaci :lol: :lol: :lol:
  • xavier
    11.1k
    Ista stvar. Obrisao sam ne znam koliko razgovora jer automatski idem na "All discusions", ali kako nisam na forumu nego u inboxu, na tom mjestu je delete...i ode poruka.

    Između ostalog, danas upravo s tobom, @Brotnjo :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Da se pridruzim :lol: Mislim da sam jednom s istom osobom obrisao 4 puta zaredom :rofl:
  • doubletrouble
    923
    Ista stvar. Obrisao sam ne znam koliko razgovora jer automatski idem na "All discusionsxavier

    Čini mi se da pored ovoga opcija ignore koju su mnogi zazivali pada u zaborav jer ako se na nečemu treba poraditi to je odvojiti "delete" i "all discusions". Također sam na taj način izbrisao nekoliko razgovora :rofl:
  • Krizy
    35.3k
    ZonaDinamo i dalje raste, zadnjih dana se pridružilo dosta novih članova pa evo par savjeta.
    Idemo zajedno u novu sezonu.

    KONTAKT:

    PRAVILA Foruma & Uvjeti Korištenja!

    Komunikacija između članova - OBAVEZNO PROČITATI!

    Prijedlozi - Kritike - Pohvale

    Korisni savjeti

    1. Kada je rasprava ili razgovor zasivljen, to znači da nema novih poruka otkad ste zadnji put ušli u temu.

    2. Ako niste pročitali cijelu temu, ZonaDinamo pamti na kojoj ste stranici odnosno postu stali.

    3. Klikom na "All Discussions" imate najbolji pregled na sve teme, na ono što ste pročitali i na teme koje su aktivne u trenutku u kojem ste na forumu. Time možete uvijek postati na temi koja je najprikladnija za određenu objavu.

    4. Najbrži način za učitavanje datoteka je da ih povučete i ispustite u područje za poruke. Ako povučete i ispustite sliku, ona će se automatski umetnuti u vaš post.

    5. Nekoga možete citirati odabirom teksta, a zatim klikom na gumb "Quote" koji se pojavi.


    Alatna traka

    Prve četiri opcije služe za uređivanje teksta.
    Šesti "gumb" je za citiranje / "quotanje".
    Sedmi služi za stavljanje u redove.
    Osmi, u obliku slike, služi za učitavanje slike ili gifa.
    Deveti je za postavljanje linka.
    Deseti služi za označavanje drugih korisnika, čime će dobiti obavijest da ste ih spomenuli u postu.
    Jedanaesti, u obliku očiju, možete koristiti u slučaju da npr. kopirate ili napišete dugačak post, pa s tim možete "skriti" većinu posta kako ne bi zauzimalo preveliki prostor.
    Dvanaesti gumb, u obliku kamere, služi za učitavanje videozapisa s npr. YouTubea.
    Trinaesti gumb, u obliku ptice, služi za postavljanje tweetova.
    Predzadnji gumb služi za učitavanje videozapisa i datoteka.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Korištenje zone preko moba mi je teška patnja.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Zašto? Zona ima odličnu mobilnu verziju. Sve se vidi odlično i jako je pregledno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.