• marcio amoroso
    31.9k
    Jednostavno mi nije jasno da svaka treca tema koju otvorim na zoni negdje pise nekaj o hajduku ili tovarima...tema hrvatski nogometni kup je do jucer bila aktivna a kup je odigran prije 5 dana....ovo je forum o dinamu a ne njimaFićo1986

    Uopće nije istina da je svaka treća tema o njima i pretjeruješ. Ja sam prvi protiv toga da ih se stalno spominje, ali ih se spominje u 3 od 25 stalno aktivnih tema. Shit of the day, 1.HNL, Hrvatski nogometni kup. Ako ti toliko smeta spominjanje njih jednostavno zaobiđeš te tri teme.
  • seljak86
    2.3k
    Mislim da nije primjereno da je tema "KK Dinamo" u kategoriji "parlaonica". Ako je KK naš klub, nema kaj raditi u "čavrljanju o svemu i svačemu". Ili nek se otvori kategorija ko što ima futsal ili radije stavite to u "Dinamo Zagreb".
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dečkima se nudilo da imaju svoju kategoriju!

    Savjet za tebe, a i za sve ostale.

    Na zonu ulazite preko all discussions! Tako vam je sve preglednije i imate sve aktivne teme na ekranu.
  • NORTE
    9k
    Mogu li se davati preventivni banovi na neka kraća razdoblja?
    Jedno su normalne rasprave i različita mišljenja, a drugo konstantne infantilne gluposti koje ti zgade dolazak na zonu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pošto vidim da ima prijedloga i kritika, zelio bih pohvalit dobru priču, (iako moja pohvala iskreno i nema neku vrijednost) za @Krizy za ove izvučene statistike( di ih kopaš stari i otkud ti se da :lol: )

    Te onda za cijelokupnu moderaturu i administraciju Zone, pogotovo kad uzmemo u obzir od toga koliko ste vremena za sve odvojili, da ste za utakmice direktno Vi zvali i pozivali, nebitno jel to bio KK, FD, GNK, proširili ovu priču "Plave oaze" , zaslužni za neke stvari u marketingu svojim utjecajem, pa onda do vođenja samoga kvalitetnog foruma i svih Zoninih stranica na društvenim mrežama.

    Stranica/Forum je vjerujem na neke dosta utjecao na širenje nekih vidika oko stvari u klubu(na mene prvog, pogotovo), vezano za njegovu povijest, djelovanje i sve što Klub u koji se kunemo obuhvaća.

    Hvala vam.
  • Krizy
    35.4k
    Ma ja sam jednostavno bolestan za raznom statistikom i to je to, uvijek mi se da :lol:

    Hvala za sve lijepe riječi :grin:
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Meni ovaj forum dođe kao sportske prije 15 godina. Jednostavno nešto bez čega ne mogu ne započet dan uz jutarnju kavu. Jednostavno užitak.

    Dečki čudo ste i samo rokajte dalje.
  • deda
    27.5k
    Hvala kompa u ime ekipe
  • Jurki
    8.4k
    dodal bi samo da su informacije tocnije nego u sportskima
  • Neki tip
    19k
    Kolega lepo prosim, piše se repstacija.Draž

    Istina, mea culpa, mea maxima culpa!

    Evo, odblokiralo me, vratio se iz progonstva, sljedeći put kad me budu proganjali samo zato što mrzim Hrvatsku ću pripaziti na te detalje!
  • Eduardo
    17.2k
    nisi ti trebao odmarati do 1. srpnja? :smirk:
  • Neki tip
    19k


    Pomilovalo me zbog dobrog vladanja pa pustilo nakon dvije trećine odslužene kazne.

    Kanda ti je žao što se vratih? :worry:
  • Infinity
    15.2k
    Vec sam pomislio da odmah prvi dan imas neke kritike :lol:
  • Neki tip
    19k
    Zar ja? Nikako, pa čak sam vam i razglednicu iz Rotterdama poslao, nadam se da vam se svidjela. :razz:

    Hvala @xavier na objavi
  • Eduardo
    17.2k
    dapače, jedan si od onih čije je upise gušt čitati :ok: tipkamo se do sljedeće reprezentativne pauze :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.