• Mlađi referent
    10.4k
    Pa dobro možda Štefulj nije tako loš :grin:


    čim ima ugovor sa Santosem, a Brazilac je, nešto vrijedi..Ivanmtk

    Daleko od toga. Santos luta već neko vrijeme i ne izgleda kao da će krenut značajno bolje u skorije vrijeme
  • Droljo
    4.8k

    A mi naše nismo kao?
  • Jurki
    8.5k
    po tome kak se pise po tviteru nebumo se s njim usrecili.. a navodno da bi ga uzeli na posudbu s obvezom kupnje.
    A sad ko zna… sve te Juznoamerikance koji nisu do sad igrali u Europi ja bi uzel prvo na posudbu jer je to trziste predobro vec izskautirano
  • Ivanmtk
    677
    nismo se usrećili baš s Brazilcima (ne računam Dudua i Sammira). Nekako nam je krenulo u Europi kad smo se makli iz tog južnoameričkog tržišta.. Čudljivi su tipovi, prave klanove, vole zaružit.. Zato se slažem ako se ide u taj posao, posudba pa vidit šta i kako..
  • Neki tip
    19.1k
    Rekao bi čovjek da je u interesu nekome srat, prodavat iz Dinama i unositi nemir.Klenx

    Apsolutno, vlasnicima medija budući da dinamovi navijači bjesomučno klikaju na te pizdarije jer im trebaju ko žednome voda.

    Vice je neki dan dobro detektirao, po meni, u čemu je problem. Komunikacija iz kluba.. Naravno da ne trebaju na dnevnoj bazi govorit "smirite se, radi se, dovest ćemo pojačanja na te i te pozicije, a prodat samo ako dođe ponuda dostojna renomea kluba, vrijednosti igrača za nas i mogućnosti dovođenja adekvatne zamjene", ali poneko oglašavanje o planovima i ne bi bilo naodmet.

    Ovako se stječe dojam, vrlo vjerojatno pogrešan, da nitko ništa ne radi, da se sa svime kasni, a da mračne medijske tovarske ili mamićevske sile unose nemir.

    Pogledaj prošli, pretprošli, bilo koji mercato.. Olivari uvijek nabada isto, "odgaja" dinamovce za navijanje za transfere i milijunčeke. Ajd, sad se bar navija za pojačanja, a ne prodaje, to je svakako puno bolje. A par novinara jesu baš klasična produžena ruka onog dolje, ali da se ne čita, ne klika, ne guta, ne traži.. ne bi ni prolazilo.
  • Orc123
    5k
    Sumnjam da bi toliko igrao da bas nista ne vrijedi, u ritmu je utakmica...a sad, neka posudba sa mogucim otkupom bi bila najpametnija opcija....ali od svih l. Bekova da se ne moze nac nesto bolje ja ne kuzim bas ali ok...vidjet ćemo sta ce biti od ovoga svega....
  • OsamŠest
    2.5k
    Slab sam na Brazilce..
  • Neki tip
    19.1k
    Slab sam na Brazilce..OsamŠest

    @Olmic, gle, ak te ovo ne inspirira, ne znam kaj će
  • OsamŠest
    2.5k

    Opet će zvat iz 3.c..
  • deda
    27.7k
    Ja sam slab na Brazilke
  • Nolifer
    6.5k


    S kozari bronxa? :scream: :lol:
  • Lynx17
    2.6k
    Brazilski novinari pisu da smo zainteresirani za Lucasa Piresa iz Santosa TM ga vrednuje 2 milje eura 22 godine, moze pokriti sve pozicije na lijevoj strani. A primarna pozicija mu je lijevi bekJurki



    ?i=albums%2Fplayers%2F59135%2Fimg_6467.jpg
  • Orc123
    5k

    Bilo je i gorih od njega definitivno...Stefulj i Cabraja definitivno odigrali manje od njega, cak nije bio ni samo prolaznik....
    Kakav god da je bio skupio je 72utakmice za Dinamo. Stefulj ih nema ni 20.
  • maddaddam
    2.9k
    Lucas Pires Fenerbahçe'a geliyor mu?

    Postoji li igrac na svijetu da nije u nekom trenutku u zizi turskih medija...
  • Orc123
    5k

    Provjereno ne! Ti su svugdje i u svemu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.