• Efes Pilsen
    6.9k
    E jebiga, to stvarno nisam ocekivao. Zbog njega bi mi bilo draze ako vec mora ic da ode u Villarreal i dobije sansu osvojit neki euro trofej. Lova ok, al jebte..
  • Mlađi referent
    10.7k
    Drinking game idea:

    -pij svaki put kad SN napišu “mercato”
  • Krizy
    36.6k
    U zadnjih 6 mjesecu su pisali u SN za 60 igrača koji dolaze u Dinamo pa je došao samo jedan.
    Livakovića su već prodali u Real, United, Fenerbahce, još neki turski klub, Sociedad, Villarreal, Milan.....
  • Ivanmtk
    678
    Na kraju Livi ostaje i produžuje ugovor
  • Zagi
    5.2k
    Ma Drolji po običaju piše nagađanja i tračeve.
    I onda to začini sa "Nećemo ništa špekulirati..."
  • Neki tip
    19.4k
    Čekajte, sad je Olivari vjerodostojniji od mene!?

    Uvređen sam i povređen.
  • Jurki
    8.8k

    Brazilski novinari pisu da smo zainteresirani za Lucasa Piresa iz Santosa TM ga vrednuje 2 milje eura 22 godine, moze pokriti sve pozicije na lijevoj strani. A primarna pozicija mu je lijevi bek
  • BBBaranja
    1.9k
    Čitaju nam forum i brazilci,vidjeli da danas nema nijedno novo ime koje povezuju s nama pa bacili patku..
    Ps.ovom Piresu statistika baš i ne govori puno..
  • Klenx
    4.1k
    Mislim da je ovo rekordna sezona po broju “prodaja” iz Dinama i dovođenja novih igrača u Dinamo po novinskim natpisima.
    A tek je 3.7.

    Dok, zanimljivo, kod tovara muk i tišina.
    Rekao bi čovjek da je u interesu nekome srat, prodavat iz Dinama i unositi nemir.
  • Krizy
    36.6k
    Santos 12 utakmica bez pobjede (10 utakmica u noći sukoba s navijačima) a Pires i suigrač partijaju, napali ih navijači :rofl:

    https://athletistic.com/football/308503.html

    Pogledao sam malo komentare na instagramu, mnogi pišu da je najgori igrač koji je zaigrao za Santos. I to stariji komentari, ne nakon ovog incidenta :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    sad sam siguran da ne bu dosao
  • Laugreano
    1.3k
    Sudeci po komentarima brazilaca na twitteru, necemo se bas usrecit s ovim.
  • miro
    3.2k
    Ako tučeš svoje igrače po gradu, moraš se zvat Torcida
  • Ivanmtk
    678
    čim ima ugovor sa Santosem, a Brazilac je, nešto vrijedi.. Sad koliko..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.