• Orc123
    5k

    To za europu? Mozes istrpit jednog Petka koji đozda nece radit pritisak i dati ti trku naprijed ali igranje s dva takva naprijed znaci igranje s 2 manje iza...to ni jedna obrana nemre pokrit....Petko zato nosi druge kvalitete kojima kompezira sve....Drma to nema....
  • Zagi
    4.9k
    Pa ak ljubo ide u vezuDroljo

    Još uvijek nismo beka kupili.
    Do tada je Ljubo bek bez dileme.
    Pero ga može odmorit protiv Rudeša i Slavena.
  • Hamed Kone
    29

    Malo si prekopaj po statistici i vidjet ces da je baš suprotno . Drmic u spici i Petko iza njega na 'desetki'' je kombinacija koja je stimala u nazalaost samo par slucajeva kad je genije kojeg si spomenuo dao 15-20 min za tu kombinaciju.. Da ju je uigrao kao sto su svi prizeljkivali - bilo bi vjerovatno bolje...no on se nasao uvrijedjen jer su novine zazivale - double trouble - komb.. za koju je on rekao da nemre hodat.
    Al . ok ,, ti imas svoje misljenje , ja svoje ..- to je tako.
  • Zagi
    4.9k
    A i Petko je puno istrčao danas i izgledao jako dobro u presingu. Pohvale.
  • Orc123
    5k

    I onda molis Boga da ti se nitko ne ozljedi da djecu ne bacis prerano u vatru u europi, ne traze bezveze veznog...
  • Droljo
    4.8k

    Baš to. Napadački par vrvi kvalitetom i potpuno su drukčiji tip igrača. Na treneru je da to ukomponira
  • Olmic
    2.7k
    Meni Drmic nema mjesta u Dinamu i nadam se da ide
  • Orc123
    5k

    Ma ide sigurno, ako ne ove onda sljedece godine sigurno....
  • Zagi
    4.9k
    Ne . U krivu si.
    Nije to nikad funkcioniralo osim u zadnjoj tekmi polusezone protiv Rijeke.

    A ta tekma... Teško me uvjerit da momčad "buši trenera" ali tu tekmu oni nisu ni trčali, micali se iz duela itd.
  • Hamed Kone
    29
    :-)) slijedeće 100% , 30.06.2024 tocnije
  • Bosna86
    11.6k
    Svašta se da ovdje pročitati… Evo ozbiljno pitam, kojom metodom ste došli do zaključka da Emreli ima mjesta u Dinamu, a Drmic nema? Želim čuti samo jedan suvisao argument
  • Droljo
    4.8k
    Oba imaju
  • Orc123
    5k

    Za mene ni jedan nema mjesta u Dinamu....nisu mi za prvih 16 i s obzirom na placu preskupi da griju klupu....
  • Krizy
    35.5k
    Prošla sezona ukupno:

    Emreli:
    945 minuta - 5 golova - 4 žuta kartona

    Drmić:
    2387 minuta - 14 golova - 9 asistencija - 1 žuti

    Mora netko zabijati i u HNL-u. Drmić to provjereno radi a za Emrelija bi tek trebali saznati.
    Radije bi da ode Emreli za milijun a Drmić odradi još sezonu.
  • maddaddam
    2.9k
    https://www.facebook.com/B4Slovenia/videos/574383798222113

    Tu je bio prijenos, odlicna slika.
    Ako se netko sjeti provjeriti kada budemo igrali sljedecu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.