• Bosna86
    11.6k
    Ne shvacam sto zelis reci, iskreno… Po tvome ispada da prvi napadac i najveći potrošač minuta treba dati 10 golova, a ovaj s klupe 20… Jedinstven primjer u svijetu
  • Bosna86
    11.6k
    Ajd daj tu matematiku.Zagi

    Drmić je u Rijeci imao 150k.

    Nije igrao za 150 jer nikad nije ni bio igrač Rijeke već posuđeni igrač Norwich… Eto odmah si pao iz matematike
  • Common Sense
    511
    Drmić se u igri poprilično štedi, izbjegava duele. Nije on ni blizu kvalitetom ostatku momčadi. Golove je zabijao u početnim fazama kupa kada se Petkovića odmaralo, u HNLu je pokazao vrlo malo. I njegov trošak nije samo velika plaća, dobio je i bogatu proviziju zbog činjenice što je dolazio bez odštete drugom klubu.
  • Zagi
    5.2k
    Da ok , nešto sam ja zabrijao.

    Nego Emreli košta više od Drmića...
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim da je najveci drmicev problem govor tijela i godine, opcenito su se nasi navijaci navikli da imas mlađi potencijal kao rotacijsku opciju koja napreduje pa kad ode prva opcija imas spremno rjesenje, zato i je odusevljene bilo kad se onaj interov satriani spomenuo, puno bi ih takvog mlađeg koji grize pa makar trenutno donosi manje nego drmic nego ovog koji maše, sere, vuče se, a realno ne isporucuje bas toliko da bi se tako ponasao.
  • Bosna86
    11.6k
    Nego Emreli košta više od Drmića...Zagi

    1,3 je iznosio transfer Kastratija u Legiji… Nikad se nije saznalo jesu li oni uopće ista uplatili za njega… Index npr piše da su platili skoro sve, sportske da je Dinamu uplaćena samo jedna rata
  • Zagi
    5.2k
    Još sam i zaboravio njegov govor tijela.
    Lik cijelu momčad iritira, a kamoli nas navijače.
  • og1986
    2.9k
    Nakon prve dvije pogledane tekme Bernauer je dobar s loptom, ali obrana mi se ne sviđa. U prvoj je bio nesiguran ovdje je zakuhao autogol moharramija (nije očistio) na trenutke izgleda izgubljen.

    Nadam se da je samo pitanje prilagodbe jer inače branič za Europu i nije.
  • Eduardo
    17.6k
    želim reći da je Drmić podbacio s obzirom na očekivanja i renome s kojim je došao u klub. Ono što je mene razočaralo je broj čistih zicera koje je promašio. Ulazio je u prilike, ali ih je jednostavno previše promašio. U smislu realizacije na broj šansi u kojima se našao njegov konto golova morao je biti veći. To je suština onoga što mislim o njegovim nastupima minule sezone. Da ga smatram lošim igračem - ne, da smatram da nije isporučio očekivano - smatram.
  • LovroZG
    1.3k
    Imali smo u predzadnjem fin. izvješću otpis potraživanja od 1M €. Dao bi ruku u vatru da je to bilo za Kastratija jer se inače radi o mutnim poslovima.

    Inače, Drmić ima problema s frustracijom na terenu, al cijelo njegovo dovođenje je zeznuto jer je on u Rijeci bio prvi napadač i njega se hranilo loptama. Kod nas se niti jedan od tih uvjeta nije ispunio i tu je odma nastao problem, iako generalno nije bio Drmić među našim najlošijim igračima.
  • Orc123
    5.1k
    Dodjes u situaciju da ti od oba napadaca isticu ugovori sljedece sezone i sta onda? Tko ce igrat sljedece sezone u napadu? Umjesto da razvijas jednog ili dvojicu za sljedecu sezonu....
  • Efes Pilsen
    6.9k
    a0cptdo22w1nwwqi.jpg

    Nema tu puno filozofije, Drmic na visoj razini jednostavno ne postoji. Tako da mu je uloga drugog napadaca cement. Sad jel to dovoljno njemu, nama ili je skupo nek odluci struka. Zabio je dosta, ali je dosta toga i promasio.
  • Zagi
    5.2k
    Uglavnom, 60 minuta jako dobrog nogometa.
    Sviđa mi se što i kako Bišćan radi. Biti ćemo jači nego prošle sezone.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dodjes u situaciju da ti od oba napadaca isticu ugovori sljedece sezone i sta onda?Orc123

    Izgleda da Urugvajac dolazi (ak nece on neki drugi stranac vjerojatno oce), Frigan ce isto vjerojatno doc i trebalo bi barem jednog od Petkovica/Drmica ostavit do kraja ugovora (Petkovicu ce se mozda produzit ugovor, tko zna). Situacija bi tako bila komotna do iduceg ljeta o kojem cemo razmisljat kada za to dode vrijeme, nadam se punih dzepova (lakse bu se disalo neg sad).
  • Orc123
    5.1k

    Potpisujem....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.