• Common Sense
    511

    Za Drmića postoji interes s bliskog istoka, vjerujem da bi ga svi u klubu vrlo rado pustili bez odštete ako se stvar do kraja konkretizira. A i s njegove strane u boljoj je poziciji sada dogovorit novi angažman s godinom manje na leđima nego iduće ljeto tražit novi klub nakon što će čitavu sezonu provesti na klupi.

    S Petkovićem je stvar puno kompliciranija i pitanje je da li s njegove strane ima ikakve volje za nastavkvom karijere u klubu, čak i ako se udovolji njegovim zahtjevima.
  • Ivanmtk
    678
    Pero može igrat beka protiv bilo koga u ligi i mora.
  • Zagi
    5.2k
    Turci se zalijepili ko muhe na ...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Uspoređuju se golovi Drmića i Emrelija a Drmić igra čistu špicu dok Emreli u Dinamu igra krilnu poziciju. To je neusporedivo.

    Onda se govori ona izlizana parola kako je Drmić golom protiv Bodoa opravdao svoj transfer. Ne može se jednim golom opravdati dvogodišnji ugovor. Mogao je teoretski Marijan Čabraja zabiti neki krumpir koji bi nas uveo u ligu prvaka i donio nam 25 milijuna eura. To ne znači da bi zbog tog gola bilo u redu dati Čabraji ugovor na 5 godina sa godišnjom plaćom od 2 milijuna eura ''jer je on svojim golom donio Dinamu 25 milijuna''. Kakva je to dječja logika?

    Pa onda se spominje da ni Petko nije zabio više od Drmića...Petko? To su fore hajdukovih navijača. Oni predbacuju Petku da ima lošu statistiku što se tiče golova. A ko je danas zabio prvi gol? Pa nije ga zabio Emreli koji je dobio loptu na prazan gol i pospremio je sa 3 metra. Petković je zabio prvi gol a ne Emreli. Ko je zabio gol protiv Krasnodara kad ih je Petko izvozao trojicu, napravio višak i na kraju je lopta došla do Atiemwena. I to je Petkov gol. Ima tisuće takvih primjera da ne nabrajam. Nemojte Petka suditi po golovima i tako stavljati Drmića u istu ravan sa njim.

    Da kažem kako bi meni bilo u redu da Drmić ostane drugi ili treći napadač jer teško da će se boljeg dovesti ali neke usporedbe ovdje su promašene.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sa ovih pripremnih utakmica mi se najviše sviđa izlaženje iz zadnje linije. To je doktorirano i tu se vidi trenerova ruka. Malo me brine što nakon tog izlaska nema pretjerane ideje prema naprijed. Lopta uglavnom kruži okolo i jedino Petkova individualna genijalnost stvara šanse. Same old, same old...zato me i brine što će biti ako Petko ode, ko će biti taj genije ko će probijati bunkere kad je rezultat nepovoljan.

    O igračima:

    - Emrelija bih ostavio jer je Petko za siromašne. On ponekad ima taj trenutak inspiracije koji može prelomiti meč.
    - Špikić je jedini igrač koji traži loptu u dubinu. Svi ostali traže loptu u noge. On je nakon odlaska Oršića jedini igrač u Dinamu koji može zabiti gol poput onog danas za 3-0 gdje dobija loptu u dubinu, trči 30 metara i zabija gol.
    - Francuz je dobar u građenju igre, zna sve sa loptom ali se čini malo tanak nazad. Očekivano jer da je pun paket igrao bi u PSG-u. I je li se samo meni čini da je malo prežgoljav i da bi trebao dobiti 10 kg mišića. Stoper mora biti malo jači.
    - od ostalih Moha nije igrač za Dinamo, Ljubičić nije bek, od klinaca svi moraju na posudbe jer nitko od njih nije za prvih 11 Dinama a da sjede na klupi nema smisla.
  • Papastrumf
    9.9k
    Čovjek je doveden da bude drugi napadač.marcio amoroso

    Sve ok, ali ne dovodiš nekoga kao 2. napadača i daš mu uvjerljivo najbolji ugovor u klubu. To nema nikakvog smisla.
  • marcio amoroso
    32.5k

    O tome smo već pisali.
    Došao je bez odštete i zato je dobio takav ugovor. Za svoje minute i svoje mjesto u momčadi je dao dovoljno.
  • Papastrumf
    9.9k
    Nije normalno da mu das duplo veci ugovor od onih koje imaju najbolji igraci u momcadi, pogotovo ne ako ga dovodis da bude 2. napadac. Da je pet puta slobodan.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Drmić je došao kao igrač koji je u sezoni zabio preko 20 komada i kao slobodan igrač. Sigurno mu nismo bili jedina opcija. Da smo ga platili 3 milijuna i da je dobio ugovor od 700 tisuća svi bi bili sretni. Tako bi potrošili 4,4 milijuna eura. Ovako smo potrošili 1,5 za jednu sezonu i potrošiti ćemo još 1,5 ako ostane. Ne vidim gdje je problem.

    Problem Dinama nije Drmić. Problem Dinama su razni jebivjetri koji su dobijali astronomske ugovore zbog znamo svi čega.

    Drmić se nije izborio za mjesto prvog napadača, a ima dobar ugovor, da, ali svi, doslovno svi su pozdravili njegov dolazak i svima je bio top deal. Sada su se svi dovezali njegovog ugovora kao da on osobno vodi Dinamo u bankrot.
  • Zagi
    5.2k
    svima je bio top deal.marcio amoroso
    Jer nismo znali da će imati za nijansu nižu plaću od Orše kojemu je ista podignuta netom prije.
    Tek puno kasnije se saznalo koliko stvarno ima.

    Nije mi jasno kako plačeniku odvajaš učinak od plaće.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jer nismo znali da će imati za nijansu nižu plaću od Orše kojemu je ista podignuta netom prije.
    Tek puno kasnije se saznalo koliko stvarno ima.
    Zagi

    Aha, da smo odmah znali za tih 200 tisuća više svi bi bili protiv. Naravno.
  • Zagi
    5.2k
    Ok, sve je naknadna pamet i seremo bezveze.
    Kako hoćeš.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Pa ja o naknadnoj pameti i pričam. Ja ne kažem da on sad vrijedi taj novac i da ne bi volio da dođe netko mlađi, gladniji i jeftiniji. Ali brate mili nije ni najveći problem i lako je sada biti general poslije bitke i reći skup je.
  • Papastrumf
    9.9k
    Jer nismo znali da će imati za nijansu nižu plaću od Orše kojemu je ista podignuta netom prije.Zagi

    Nije imao nizu placu od Orše. Imao je, tj. ima 30% vise.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.