• Carrasco
    4.1k
    Emreli u HNL-u, 3 gola u nekih 200 minuta, a Drmić 6 golova u 1700(prošla sezona)... ako netko mora zabijat u HNL-u nek to bude igrač koji ima manju plaću i koji je 5 godina mlađi
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ja pak ovu pizdariju ne razumijem.
    14-15 igrača je igralo tu utakmicu. Je Drma zabio gol ali nije sam isplatio plaću.
    Dosta više te floskule.
    Rotacijski igrač ima najveću plaću u klubu. Suludo
    Zagi

    Činjenica da se u srpnju 2023. kao argument za Drmića izvlači gol iz kolovoza 2022. govori da je nešto pošlo po krivu i da Drmić nije opravdao očekivanja.
  • Bosna86
    11.6k
    Za mene ni jedan nema mjesta u Dinamu....nisu mi za prvih 16 i s obzirom na placu preskupi da griju klupu....Orc123

    S obzirom da jedino pišeš o transferima, kaži mi koliko bi Dinamo trebao platiti za igrača Drmicevog renomea? Nekakvog Frigana koji je lošiji igrač od Drmica, trebaš platiti minimum 3 milje bez place… Ako dođe i bude barem blagi upgrade u odnosu na Spikica, udarati ćemo se nogom u guzicu… Jedno su želje, drugo stvarni svijet
  • Eduardo
    17.6k
    Drmić se prošle sezone iskazao u malim tekmama, sve što je bilo bitno je promašio. Ukupnu statistiku je nabildao u kupu trpajući Borince i Split. Da budem pošten, zabio je Ludogoretsu i Bodø/Glimtu, s dva gola donio pobjedu i prvom kolu protiv Lokse i izvukao bod protiv Belupa. Po meni premalo za ono što se očekuje od njega da isporuči. Imao je sasvim dovoljno šanse kod Čačića da isporuči 20+ komada. Nije Čačić taj koji je promašivši zicere.
  • Bosna86
    11.6k
    Imao je sasvim dovoljno šanse kod Čačića da isporuči 20+ komada.Eduardo

    Pa kako onda Petković nije dao 20+ komada?
  • Orc123
    5.1k

    Frigana je pre skup jos sad, a neka posudba sa potentnim mladim napadacem dolazi u obzir pa ako opravda povjerenje super..nesto tipa Bakrar kojeg nismo ulovili, sad je blizu Urugvajac i rađe bi razvijao takvog igraca nego staklenog Drmica koji je tu btw. Samo jos jednu sezonu kao mozda i Petko jer Drma sigurno nece dobiti novi ugovor i onda ima smisla uzet sad mlađeg igraca da bi mozda sljedece godine imao bar jednog provjerenog jer ces potencijalno odtati mozda bez oba! Ima logike a? Ja mislim da ima...i malo mi glupo da dad pak ti spocitavas da pisem o transferima jer nisam aktivan damo ovdje vec i na snetu i pisem o svemu s bez kvalitetnog kadra nema ni niceg jer sve pocinje od kadroviranja.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Mi moramo naci 12-og. i 13-og. rotacijskog igrača koji ce rješavati Hnl tekme pogotovo od 3 do 12 kola,prosle godine prvih 10 kola je Bočkaj imao 5-6 izravnih asistencija kao rotacijski igrač.

    Da li ce to biti Emreli i Drmić ili netko od pojačanja,manje je važno, ali realno najbliže su tome,Drmić ce svoje isporučiti koliko god se trubilo o njegovoj plaći.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Po mnogima ovdje je Drmić veći problem od Čačića, mamica i svih ostalih skupa. Čovjek je doveden da bude drugi napadač. Za drugog napadača je imao apsolutno ok brojke. Jbt Petko vam je glavna zvijezda i pola zone drka na njega, a njegova rezerva zabila više golova od njega, ali je i dalje idiot i treba ga potjerati.

    Dajte bar malo realnosti. I ne treba stalno zapinjali za njegovu plaću. Nije si ju sam dao.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa nije moje mišljenje, već realnost… Za 300-400-500 tisuća eura će ti doći igrati samo neki no name igrač ili kakav potencijal iz zemalja okruženja… Dinamo nije konkurentan nikome po tom pitanju i to je ovaj prijelazni rok i pokazao
    Da se razumijemo, Drmic nije ispao pojačanje kakvo je trebao biti… Lik je strano tijelo na terenu i to je činjenica… Ipak za Emrelija, Bakrara i slične koje se zaziva je doktor nogometa
  • Bosna86
    11.6k
    I još jedna stvar pa se povlacim… Emreli kosta (koštao je) vise nego Drmic… Preko njega se prebio dug sa Legiom… Taj dug, plus plaća, je veći iznos nego sto Drmic godišnje prima
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Meni je Sucic i danas odigrao jako dobru utakmicu, istina, jesu to Koper i jedan od dva CSKA Sofije, al je decko radnik i trkač, baš zrelo odigrao protiv pomenutih, i vjerujem da bi mogao još jako igrački rast i da bi se moglo računat na njega, ako mu se pruzi neka šansa i u natjecateljskim utakmica, tipa protiv Belupa, Lokomotive i sl.
  • Eduardo
    17.6k
    Pa kako onda Petković nije dao 20+ komada?Bosna86

    Kad je Petko bio igrač od 20+ golova po sezoni? Drmić je sezonu prije dolaska u Dinamo zabio 21 samo u HNL-u. Došao je kao igrač od kojeg se očekivalo da u Dinamu najmanje ponovi te brojke. Sigurno mu nisu dali tu lovu na lijepe oči. Očekivalo se da bude golgeter, Bruno to nije. U slučaju da je doveden kao drugi napadač očekivao sam da svojim golovima nadomjesti Brunin utjecaj na igru - nije uspio. Drmić jednostavno zbog spleta okolnosti nije isporučio očekivano. Ako su vama njegove brojke i prezentacije zadovoljavajuće dovoljne onda ok, meni nisu. Molim da se ova rasprava ne dovodi u kontekst Čačića i Mamića.
  • Zagi
    5.2k
    Nit se zaziva Emrelija, a još manje Bakrara.
    Drmić je u Rijeci imao 150k. Da danas u dinamu igra za 400, rekao bih super. Rotacijski napadač, relativno osrednja plača.

    Ali navodno igra za 900+.
    E jebiga, za tu cifru je apsolutni podbačaj.
    Za tu cifru bilo tko polu kompetentan može nabaviti boljeg , mlađeg igrača koji nema problema s koljenima. Čačić i Bimbo nisu mogli, to nije neko iznenađenje.
    Poslati ga na prvi let za Dubai i te pare proslijediti nekom drugom/nekolicini drugih igrača.
  • Zagi
    5.2k
    Ajd daj tu matematiku
    edit: A i Emreli je promašaj, da se ne lažemo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.