• Hamed Kone
    29


    apsolutno si u pravu - lijevi bek - rak rana i nadam se da sportski dir. radi nekaj po tom pitanju jer , ponovo u novu sezonu sa alternativnim lijevim bekom , to bi bilo suicidno da ne velim neku tezu rijec.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Neki bi se rijesili Drmica zbog place, neki bi iskoristili ponudu od 5 milijuna i rijesili se Petkovica. Realno obojica ne odgovaraju Biscanovom presing nogometu al ak se rijesimo obojice na kome cemo ostat? Emreliju, Kulenovicu? Od komotne situacije u napadu se vrlo lako mozemo dovest u probleme kao sa lijevim bekom.
  • Zagi
    5.2k
    On je svoju placu rijesio jednim golom i to dvostruko..Hamed Kone

    Ja pak ovu pizdariju ne razumijem.
    14-15 igrača je igralo tu utakmicu. Je Drma zabio gol ali nije sam isplatio plaću.
    Dosta više te floskule.
    Rotacijski igrač ima najveću plaću u klubu. Suludo.
  • Orc123
    5.1k

    Ne bumo osvojili LP ali da ti fale 2-3 igraca fale....ne zelim smanjiti ocekivanja, a meni i danas Emreli nije odigrao nesto posebno, a ono je petkov gol.....
  • Zagi
    5.2k
    Emreli odigrao dovoljno za rotaciju Baturini.
    Do neke bolje opcije, nije to loše.
  • Hamed Kone
    29

    a zakaj je rotacijskii igrač , ? to pitaj genijalnog rtv servisera koji je od starta naglasio da mu ne treba,
    Svaki puta kad je bio 'uparen' sa Petkom to je rezultiralo golom. Apsolutno ga je trebalo korisititi puno više nego ga se koristilo..i kad već govoriš o njegovim golovima. Minute igranja i golovi - sasvim solidno.
  • Orc123
    5.1k

    Od Marina i Menala je bolji ali on ne zeli biti rotacija i 20. Igrac tako da je realna posudba ili transfer
  • Droljo
    5.1k

    Zakaj 2-3 fale. Ak ostanu svi jači smo za dva stopera to desno krilo mogu špika, emreli, topić valjd nekom bude krenulo.
    Jedino mi nije jasno kak mi nemamo lijevog beka od 16 do 19 godina koji zna "dve na nogu" da ga se proba. A imamo 1543 igrača pod ugovorom .Pa jebemu mater kupi sve lijeve bekove u juniorskoj ligi iz svih klubova ak nejde drukčije.
  • Zagi
    5.2k
    a zakaj je rotacijskii igračHamed Kone

    Zato kaj je Petko puno bolji.
    Na nekakav 442 s Petkom i Drmom gore zaboravi.
    Probali smo to i užas je. Nije toliko do Čačketa koliko do njih dvojice.
    Oni mogu igrati zjedno koliko i Livaja i Kalinić. Znači ni u kojem slučaju.
  • Droljo
    5.1k
    A 4 4 1 1?
    Tancev sustav sa šokotom iza tadića..
  • Zagi
    5.2k
    Prvom šeiku utrpat na jahtu i nek ga vozi doma.
  • Orc123
    5.1k

    Jer ti fali def. Vezni i zamjena za Misketa to ti je 1 jos šlus krilo...i bek....nije Biscan rekao bezveze da mu fali par igraca....igraci koji mogu s klupe uc ko pojacanja a ne Menalo ili Bulat.....
  • Zagi
    5.2k
    Ako je rotacija Baturini onda nije 20. igrač.
    Ne može Martin igrati svaka 3 dana cijelu sezonu.
  • Droljo
    5.1k
    Jer ti fali def. Vezni i zamjena za MisketaOrc123


    Pa ak ljubo ide u vezu ne fali vezni. Sučić, krdžalić, bulat. To su tri na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.