• Ivdzo11
    3k
    Ima li nekih ocitih krivaca kod gola?
  • Eduardo
    17.6k
    Odlučio sam ove sezone ne gledati pripremne tekme. Malo psihičkog odmora barem u tom segmentu. Čuvam živce za prave stvari, a do tad ću se zadovoljiti vašim izvještajima.
  • Droljo
    5.1k
    A stoperi nisu dobro stajali kod prvog možda i bočkaj. Drugog je zabio moha :lol:
  • Mlađi referent
    10.7k


    Prvi nisam vidio, ali za mene kod drugog Bernauer krivac. Umjesto laganog čišćenja glavom lopta leti preko njega
  • Eduardo
    17.6k
    Francuz je skuhao gol i u prvoj tekmi?
  • miro
    3.2k
    Joj Drmiću...
  • Neki tip
    19.4k
    Kako me živcira Drmićev govor tijela, to nisu istine.

    Nisam njegov hejter, čovjek je u svojoj minutaži posve korektno odradio svoj posao, ali kad vidim širenje ruku primijenio bih zakone Saudijske Arabije za lopovluk prije 100 godina, a za ono "nemoćno" prenemaganje tijelom zakone Teksasa za najteže zločine.

    (Karikiram, naravno, da bih naglasio poantu - baš me živcira, ako nije bilo dovoljno naglašeno :lol: )
  • miro
    3.2k
    Danas sam malo više pratio Sučića, dobar je mali, malo je nedorečen, ali je na svakoj lopti i pametne faulove radi
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Prvi nisam vidio, ali za mene kod drugog Bernauer krivac. Umjesto lagano čišćenja glavom lopta leti preko njegaMlađi referent

    Bernauer lose ocistio,ali Moha jako lose stoji,nije se na vrijeme postavio i stoji krivo okrenut prema svome golu, umjesto u tzv. bekovskom plesu,to se u starijim pionirima uči a u kadetima sjediš na klupi ako kao bek ne poštuješ bekovski ples.

    Nije mu prvi put.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Kako me živcira Drmićev govor tijela, do nisu istine.Neki tip

    Doslovno sam upravo krenuo pričat. Do lika nije sitgla lopta, on umjesto da trči u pritisak kao SVI OSTALI. On stoji i žali sebe. Starto je ok, ali je totalno prestao igrat. Ko da mu se ne da, gore me živcira nego Petković jer bar znam šta Petković može napravit...
  • Orc123
    5.1k
    Rijesit se Drmica s place pod obavezno ...ono bi i ja zabio ali sve ostalo 0 bofova za 1 mil eura po sezoni. Prvi gol Bockaja ni na mapi, pretrcan je bio jos jednom od ovih realno igraca s klupe csk, drugi gol je istina da je Maxim lose ocistio ali ne bi bilo nista da je moha cuvao svojega igraca a ne da je igrac bio ispred njega i kako ga je ovaj pokusao pokriti kad je kasnio lopta se odbila od njega tako da je Mohin gol a da je mozda Maxim mogao bolje odbiti mogao je ali i dalje me odusevljava igrom u fazi kreacije i koliko je miran na lopti. Ocito ljubu se ne vidi na beku ako je drugo pol. Igrao u sredini ali kaj kad nema tko drugi igrat na beku...ja se nadam da ce se to rijesiti ovaj tjedan. Spika danas dobar, Misic doktor ko i Petko, ovo sve ostalo standardno...sucic ima ono nesto ali sumnjam da nesto vise od golog popunjavanja kadra barem jos sad. Menalo, ah...sta reci. Taj decko nije napredovao nista i znamo sta mozemo dobiti od njega a to je trka i ostalo nista. Mene Topic nicim ne odusevljava a Vrba je jos zelen iako ce biti odlican s vremenom. Bosko dobio par minuta, Moha bas ko i Menalo....trebaju nam pojacanja, jasno ko dan!
  • Hamed Kone
    29
    Stalno se spominje Drmiceva placa...ne razumijem te pizdarije. On je svoju placu rijesio jednim golom i to dvostruko... Ako su u pitanju financije onda nek se taj famozni 'Drmicev uteg'' place rijesi prodajom Bockaja, Stefulja , Marina , Emrelija koji su uteg sami po sebi - kako svojim igrama tako i placom. Glede drminog promasaja u 90. desi se, pogotovo u pripremnim tekmama - bolje sada nego u sezoni.
  • Droljo
    5.1k
    Ma samo tog lijevog beka i mi smo druga dimenzija. Ako svi ostanu naravno.
    Toliko toga se otvara sa ljubom u vezi, emreliem u napadu ili desetki. Ima materijala hrpa. Treba to dobro ukomponirati. Bu sve ok. Ligu prvaka nebumo osvojili sve i da dovedemo 5 igrača po želji forumaša sa one liste spominjanih do sada. :gasp:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.