• Droljo
    5.1k
    Veli bišćan u 24 sata da moramo dovesti još par igrača kako bi to izgledalo ozbiljno do kraja. A o odlascima ne zna ništa.
  • OsamŠest
    2.6k
    A o odlascima ne zna ništa.Droljo

    Ja mu vjerujem :grin:

    Radi se, radi se..
  • BornaPŽ1986
    1k
    "Vidi se iz ovog što smo gledali drugo poluvrijeme da moramo imati još igrača da bismo mogli držati tu kvalitetu. Vraćam se stalno na početak sezone u kojem moramo dobro krenuti. Morati ćemo dovesti nekoliko igrača da izgledamo ozbiljno do kraja."

    Eto izjave da smirimo situaciju
  • deda
    28.1k
    Ja ne vidim u čemu je problem. Danas je došlo novih 7 igrača, a u utorak još 3. Samim time će 7-8 iz trenutnog kadra otpasti. :cool:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Drmića pustit za besplatno još mi i ima smisla s obzirom na plaću.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Vraćam se stalno na početak sezone u kojem moramo dobro krenuti.BornaPŽ1986

    Hm, ne želim dizati paniku, ali početak sezone je za dva tjedna, čak i oni koji su među najstrpljivijima sad polako nervozno tresu nogom ispod stola u iščekivanju ulaznih transfera...treba te igrače koji se eventualno i dovedu malo i uigrati.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da, sezona samo sto nije. No ja gledam to na nacin da za Hajduk i uvodno pretkolo za LP ovaj sastav moze to proci i izgurati i da dobivamo jos na vremenu za transfere. Naravno bilo bi najbolje da se odmah novi igraci uigraju no eto, trebali bi i sa ovim sastavom proci pocetne izazove.
  • Armagedon13
    958
    Ako ode Šutalo J. mi ostajemo na dva stopera,pošto ovo sa Šutalom B. ne izgleda dobro
  • xyz
    840


    Pa rekao je Šimić prije više od mjesec dana da će se dovesti 5-8 novih igrača pa nije uradio ništa do sada. Ovo da nam fali 5 igrača je mjesecima jasno svakome tko imalo prati situaciju. Znamo i koje su pozicije kritične, a nijedan igrač, doslovno ni jedan jedini, koji se dovodio u vezu s Dinamom ne igra na nekoj od tih pozicija. Što radi Šimić i ekipa oko njega ne znam, ali ono što se vidi je da trener traži pojačanje i da su navijači sve više zabrinuti.
  • Olmic
    2.7k
    po nacinu na koji je to rekao na videu vidi se da nije bas sretan sta nitko jos nije dosao osim maxa
  • Ivdzo11
    3k
    Drmić je malo osjetio probleme s leđima, Lukanić s vratom, Bošku Šutalu se nakon jačih treninga rađaju stanoviti problemi, izgubili smo Vasilja, Gurlica je dobio udarac na treningu, imao je problem s listom. Tako da smo ostali bez nekoliko igrača...

    Jebem mu sunce i sutalo i sve...
  • BornaPŽ1986
    1k
    pa nije uradio ništa do sadaxyz

    Ja se nadam da je razlog tomu da se ne zuri s nekima samo da se bilo tko dovede. Gle vjerojatno ce nas jedan tjedan izbombardirat sa dolascima pa cemo biti zadovoljni a dotad strpljenja.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sutalo bi mogao kao Ledley King :lol: Al bez zajebancije, on je na operaciju otisao da bi bio spreman za ovu sezonu, a to izgleda necemo docekat. Simic nema sta cekat, igrace trebamo momentalno.
  • maddaddam
    2.9k
    Brozo kod saudijaca. Ima li nas u procentima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.