• Pop corn
    4.4k
    Obzirom da kreću objave o pojačanjima našeg kluba, evo da imamo poseban topic.

    Prvo pojačanje koje je javno objavljeno Robert Grbić. Više na https://youtu.be/sQPc4HpieMM
  • Hipo
    406
    Malo više o njemu?
    Koliko je igrao u prošlim sezonama?
  • Građanski1911
    326
    Zadnje dvije sezone igrao u Sloveniji, s Dobovcem osvojio duplu krunu, prije toga Split Tommy i Uspinjača, povremeni reprezentatiavc.

    Igrač poteza kakve navijači jako vole, vrlo talentiran, nadam se da će u kontinuitetu igrati dobro i da ga zaobiđu ozlijede, onda će biti pravo pojačanje
  • xavier
    11k
    @Pop corn

    Stavi Futsal Dinamo u naziv teme jer većina sve čita kroz "All discussions" opciju pa ni ne znaju da se radi o futsalu dok ne otvore.
  • Pop corn
    4.4k
    Stavi Futsal Dinamo u naziv teme jer većina sve čita kroz "All discussions" opciju pa ni ne znaju da se radi o futsalu dok ne otvore.xavier

    Pa to namjerno da se mozda zakace svi za futsal :razz:
  • Bosna86
    11.1k
    Evo ja prvi ne pratim futsal Dinamo, a uvijek kliknem tako da ima efekta hahaha
  • xavier
    11k
    Pa to namjerno da se mozda zakace svi za futsal :razz:Pop corn

    :up:
  • Pop corn
    4.4k
    Evo ja prvi ne pratim futsal Dinamo, a uvijek kliknem tako da ima efekta hahahaBosna86

    Zasto?
    Nije napad nego me zanima razlog
  • Bosna86
    11.1k
    Jednostavno se ne mogu identificirati s njim kao Dinamom iz vise razloga. Prvi je sto nisam iz Zg i sto osim Salate i jos koje utakmice godisnje nemam priliku ga gledati, a drugi je sto ga ne mogu na tv, you tubeu ili tako necemu pratiti jer jbg nema.. platim clanarinu, ispratim rezultat, ali da me nesto pogodi kad izgube iskreno bas i ne
  • Kwedi
    3.8k
    na youtubeu HNTV pušta sažetke kola.

    Ne bi bilo loše da i FD na Facebooku to shera ubuduće.
  • Pop corn
    4.4k
    na youtubeu HNTV pušta sažetke kola.

    Ne bi bilo loše da i FD na Facebooku to shera ubuduće.
    Kwedi

    Posebna su pravila oko TV prava. I snimanja i streamanja i društvenih mreža
  • Kwedi
    3.8k
    U kom smislu? HNTV ovo stavi na svom YouTube kanalu
    i FD nemre to sherati na svom Facebooku? Porque?
  • Pop corn
    4.4k
    Ok. Ja mislio da ti govoris nesto drugo...
  • Ivek3009
    54
    pošto je iz Zagreba,mozda mu prorade zagrebacki 'osjecaji' vezani uz dinamo
  • Građanski1911
    326
    Klub radi sazetke gotovo svake domace utakmice, ali slazem se s kolegom forumašem Bosnom, ocajan status futsala u medijima (pogotovo u usporedbi s rukometom, vaterpolom), je veliki problem za motivirati simpatizere da vise prate klub kao i doprijeti do sire mase Dinamovaca
  • Hipo
    406
    Futsal uopće nije tako loše popraćen u medijima.

    Nisu nam mediji krivi što nemamo npr puno posjećenije tekme.
    Kao medveščak neko vrijeme, iako su to mahom bile podijeljene ulaznice!

    Ne pomaže ni što futsala nema na olimpijadi.

    Realno nebitan sport i tržišno.
    Ja prvi ne bih imao pojma o hmnl da nije futsal dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.