• BornaPŽ1986
    1k


    Slazem se, ali konstantirali smo da se opreznije pristupa dovodjenju igraca, uz to dali bi im 3 juniora i 300-400 tisuca eura koliko vec i mogucnost otkupa ako se pokaze dobro sto je po meni ok ponuda. Sad jel netko nije htio ici u drugom smjeru ili je prelomilo tko zna sta to zna samo par ljudi a ne SN.
  • immerwieder
    1.2k
    ne bi me čudilo niti da je odbjegli ušel u Bjelanovića ili koga već,
    samo da Šimić ispadne nesposoban završiti posel
  • LovroZG
    1.3k
    A super, sad nas još netko i sabotira.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Petković, Drmić, Emreli napadači, to je skroz u redu ako Petko ostane.
  • Šteco
    530
    Zanimljivo je kako od napadača kojeg mnogi nisu htjeli, sada je kao problem što možda ne dođe. I ako ostane Petković, gdje je problem da imamo rezervu koju smo doveli na "probu"? A meni je skroz zanimljiv kao opcija koja bi se mogla pokazati kao pravo pojačanje. A možda sam i u krivu. Je, trebao je biti rezerva iako imamo x napadača, no nitko ili većina od tih x rezervnih napadača nije pokazao kvalitetu za d. Ukratko.... Nikad ne valja.

    Usporedba s jurićem je totalno van teme, jer on je doveden iz razloga koji nemaju veze sa sportom. Ovoga želi trener, i ako fula, jbg, cilj je sportski i s dobrom namjerom. To je velika razlika.

    Konačno, pustimo da se stvari razvijaju i vidjet ćemo na kraju prijelaznog roka kakav posao je napravljen.

    Činjenica je da se nekad u prošlosti prodavalo nakon izborene europe, tada je sve to bilo normalno i nije bilo drame. Sada je problem ako se ne dovode igrači od x miliona eura i ako se nekog proda. Sada je problem i ako prije sedmog mjeseca nemamo dogovoreno 7 igrača, koje nam potencijalno mogu a i ne moraju biti pojačanja. A nikada se tako nije radilo, niti se treba raditi. Niđe veze.

    Priče koje se ovdje vrte o smanjenju budžeta su totalno glupe i mnogi ne razumiju bit smanjenja budžeta. Niti mnogi razumiju koji je problem dati nekome plaću 1.2 miliona eura plaća. Ovo je ekipni sport, mnogi će tražiti više ako neko ode u taj platni razred. I dio od njih će to tražiti s pravom.

    Niti se budžet smanjuje zbog Petkovića ili Ivanušeca, nego se treba smanjiti broj igrača pod ugovorom koji godinama ne mogu pokazati kvalitetu koju d treba. To je smanjenje budžeta, niko bitnim igračima neće smanjiti ugovor.

    Ovo su neke osnove koje mislim da mnogi ignoriraju namjerno ili stvarno ne razumiju. Iako, opet je dobar dio ljudi koji ovo shvaćaju.
  • Olmic
    2.7k
    Zivkovic u lokosima na posudbi
  • Mali Zeus
    9.7k
    Sreća da Topić i Rukavina nisu išli s Istrom na pripreme. Ispalo bi čudno.
  • plavi67
    920
    e moj abu bakre, pa kog mi dovodimo ,dajte nam pojačanja ,dosta je čekanja, uprava napolje, hoćemo izbore, mirko odlazi više šta čekaš ,zeko uskači i idemo!
  • Laugreano
    1.3k
    90ctdk41gl550l3e.jpg
    Zanimljivu sliku objavio Frigan
  • BornaPŽ1986
    1k
    Slika sa suigracima iz reprezentacije, nista interesantno no moglo bi posluziti za jedan "napadac zagolicao mastu navijacima hrvatskog kluba"
  • Laugreano
    1.3k
    Na to sam i ciljao, da ce mediji imat materijal za naslov
  • BornaPŽ1986
    1k
    Na to sam i ciljao, da ce mediji imat materijal za naslovLaugreano

    Ali opet ni jedan ni drugi nemaju veze s Dinamom tako da sumnjam, da to stavis kao clanak mora ti biti dosadno
  • Neki tip
    19.3k
    "napadac zagolicao mastu navijacima hrvatskog kluba"BornaPŽ1986

    Može tako, a može i "U mladoj repki nešto ne štima! Igrači ne razgovaraju, svi su na mobitelima!"
  • The Undertaker
    4.1k
    Meni to izgleda kao "Danas počinjem na klupi".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.