• Tradicija bunta
    5.5k
    Upravo ti igrači od 800 ti pune proračun i zarađuju novac klubu.marcio amoroso

    Kvalitetni igrači od 800k dodao bi. Oni koji žele doći ovdje još u šestom mjesecu.
    Dobrom broju igrača te razine nije Dinamo prvi pick jer je to već razina koja može u Dinamo, a može i u Freiburg, Torino ili Rangerse. Pa onda pričekaju radije taj Freiburg nego da se zalete ovdje. Ne svi ali sigurno većina.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kvalitetni igrači od 800k dodao bi. Oni koji žele doći ovdje još u šestom mjesecu.
    Dobrom broju igrača te razine nije Dinamo prvi pick jer je to već razina koja može u Dinamo, a može i u Freiburg, Torino ili Rangerse.
    Tradicija bunta

    Da, zato je Bišćan i rekao da tražimo igrače kojima smo možda peta opcija. Nema ništa loše u tome, treba pucati na visoko.

    Realno su Čačić i ekipa ekstremno smanjili kadar i to je veliki problem. Bernauer, Bakrar i ekipa će nadam se biti odlične popune, a za prava pojačanja ima još vremena.

    Suditi ćemo na kraju prelaznog roka.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Možda je moj osobni dojam al ne Pamtim ovakve drame na transfer rokove prijašnjih godina. Ovo je počelo još u petom mjesecu dok prošla sezona nije ni završila. Ni najmanja namjera mi nije da branim ikoga u klubu, a da budemo konkretni, Šimića koji je sada glavni i odgovorni za sportski dio priče. Ali ovo mi sve izgleda isforsirano preko svake mjere.
  • marcio amoroso
    32.5k

    A gle, ovo je samo forum. Nema tekmi, kadar je složiti ćemo se svi na kraju sezone bio ekstremno tanak i jasno je da svi očekuju igrače i pojačanja. Meni to nije ništa zabrinjavajuće.

    Možda su i oni pridonijeli dosta tomu sa izjavom da dolazi 5-8 igrača.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Dali smo 2m za Francuza, neka medijska naklapanja vrlo blizu istine za Frigana i Kačavendu, ukupno oko 5-6m. Bakrar i njegova posudba, na sve to doći će još neki igrači.OsamŠest

    Ovo je zapravo bit svega.
    Ako se prihvate ponude za Frigana i Kačavendu koje navode SN, onda smo ovo ljeto već više potrošili nego zadnja dva ljetna prijelazna roka.

    Očito nekakvih rezova hoće bit, ja se apsolutno slažem da to treba napravit inteligentno, ali ova drama stvarno prelazi granice.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Cijela strka zbog dvije apsolutno razumne Simiceve izjave koje su svi mediji prenijeli kao neko krizno rezanje proracuna.

    "Naši klubovi imaju svega pet posto prihoda sigurnih, dok ostalo ovisi o prodaji igrača i rezultatu u Europi. Dinamo treba relaksirati poslovanje i ne čekati ljeto i plasman u Europi."

    "Zadaća je svake uprave smanjiti proračun i povećati prihode pa uložiti u momčad."
  • deda
    28.1k
    Već sam 2-3 puta posljednjih dana rekao da je ovakva panika i negativa za vrijeme transfernog roka neviđena zadnjih valjda 30 godina. I neću to ponavljat svako veče nakon novih 100 upisa. Dečki, stanite malo na loptu. U suštini se još ništa nije ni dogodilo.

    I još jedna stvar. Ako su neki od vas pomislili da će Dario i Igor se bacit na glavu u smislu nekih ludih skupih transfera onda su sišli s uma. Dario i Igor će igrati prilično sigurno dok ne dobiju vašu i podršku javnosti. Bili bi totalne budale i kamikaze da naprave ono prvo.
  • Batigol86
    198
    upravo to. Citajuci forum covjek bi reko da smo prije dovodili iz Premier lige po par igraca a ne Atiemwene, Cabraje, Jurice it'd.
    Biscan je i sam spomenuo da imaju neke realne ali I neke perverzne zelje. Upravo te perverzne su likovi sto cekaju Bundesligu npr pa ako to propadne onda krecu o nama razmisljat.
    Pustimo ljude da rade, name jesen cemo suditi.
    Vec je veliki plus sto prvi put znas da nece biti vracanja "Copova" da bi se rikverci odradili
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ovo je postalo mučnije citat nego snet forum. Malo me čak i susramlje lovi kad pročitam kako neki inače stvarno dobri forumasi rade paniku kad nit smo prodali ikoga, nit smo osim Francuza nikoga ni doveli.

    A izvor im novinari kojima je izvor opet neki iz msmiceve garde ili štimac koji nam proriče samounistenje.

    A u najavi tj realno je da imamo najveće prihode u povijesti kluba. Plačete o štednji a iz kluba otvoreno kažu da su spremni potrošiti 6 milja na frigana i kacav2ndu. Očito idemo na 10 milja troškova za trnqfere ali ne za stefulje, jurice i takve već igrače koji će nam donesti nešto više. I za koje većina smatra i ovdje da će donesti više. Iskreno , ako u hnlu netko vrij3di 3 milje, onda je takav ekvivalent u francuskoj jedno 6-7 milja.

    Iskreno, ne znam koji bi igrac vas zadovoljio, koji bi bio taj za kojeg bi rekli da je pojačanje a da smo ga doveli za 3-4 milje ili besplatno i da ste sigurni da on želi nama..

    Nekima fali mamic, imam osjećaj. Jer neznam kako drugačije dokučiti taj panic mode
  • Jurki
    8.8k
    Nekima fali mamic, imam osjećaj. Jer neznam kako drugačije dokučiti taj panic modeLudovic IX

    Vjeruj da sam i ja to pomislil.. jer valjda nikad nije bilo tolko razocarenje oko transfera ko ove godine..a jos se transferi nisu ni zakuhali. Ne znam al su se ljudi pogubili pa misle da mi mozemo spičiti 10 milja na jednog igraca.. mozda se i moze ali takav igrac ne zeli doci u ovu farmersku ligu.
    Tek je pocelo a tolko kuknjave, negative i pesimizma da te Bog dragi sacuva ko da je 31.8. a mi rasprodali tri frtalja ekipe, ispali iz Europe i vec natukli 5 poraza u hnlu.
    Dajte malo ljudi stanite na loptu.
    Ili im fali glavati narkoman ili ih pere Stockholmski sindrom.
    Morate shvatiti da “cigani na kraju svadbe peneze broje” a jos nismo ni do juhe dosli.
  • Infinity
    15.3k
    Ne fali Mamic nikome, nego ljudi imaju veca ocekivanja sad kad je uklonjen.
  • Zagi
    5.2k
    Ipak smo u kratko vrijeme izgubili Ademija, Oršu, KTCa, neizvjesno je oko Petka , Ivanušeca, Livija, Šutala.
    Lagana paranoja je posve razumljiva.

    Jeedno jače , provjerenije ime i bit ćemo mirniji.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Čemu i di je panika, potpisani su Francuz i dolazi Bakrar. Što se tiče odlazaka treba vidjeti, samo da ih ne ode previše odjednom tj u ovom prijelaznom roku, a koji idu da ne idu za siću.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ne bih pričao o panici, već o dosadi...očekivala su se pojačanja još na zimu, dobili smo Perkovića u zadnjim sekundama prijelaznog roka...sad se očekivalo da kao i prije pet godina dolaskom Bjelice kompletiramo većinu transfera prije priprema, sam Šimić je najavio 5-8 novih igrača, a doveden je ponovno samo stoper...po medijima se vrte jedno te ista imena i isti članci, utakmica nema, nemaš o čemu raspravljati.
  • Patak
    2.2k
    Pa da, malo se raspravlja kad nema utakmica i odmah drama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.