• OsamŠest
    2.6k
    Dali smo 2m za Francuza, neka medijska naklapanja vrlo blizu istine za Frigana i Kačavendu, ukupno oko 5-6m. Bakrar i njegova posudba, na sve to doći će još neki igrači.

    Ne shvaćam kakva je štednja, a samo sa 3 igrača će se doć vrlo blizu 10m eura.. Ne bi nazvao ludim čovjeka koji kaže da ćemo 15-20 milja potrošit ovo ljeto haha
  • BornaPŽ1986
    1k
    Pa vidi se po dovedenim igračima i po onima sa kojima se pregovara da se štedi. Ne treba to nitko izjaviti.marcio amoroso

    Doveli su 1 igraca, ne moze se to odmah zakljuciti. Sad ugovori za Petka itd. su druga stvar, mislim da ne znamo pola price sta igrac zeli i ostale zavrzlame koje idu uz to.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne vjerujem da Saîf-Eddine-u nisu ponudili ugovor u rangu KTC, obzirom da i sada ima solidna primanja.

    Nas su masakrirale naknade posrednicima, i tu treba maksimalno rezati.
  • xyz
    840


    Pa što je loše u financijski odgovornijem poslovanju?
  • marcio amoroso
    33.2k
    Doveli su 1 igraca, ne moze se to odmah zakljuciti. Sad ugovori za Petka itd. su druga stvar, mislim da ne znamo pola price sta igrac zeli i ostale zavrzlame koje idu uz to.BornaPŽ1986

    Doveli su Bernauera i priznali da se pregovaralo sa Jelenićem, Bakrarom, Kačavendom i Friganom.
    To su sve igrači od 200-400,500 tisuća. Itekako se može zaključiti u kojem smjeru idu.
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Za sada je doveden jedan igrač čija je plaća u okvirima realnog ako se uzme u obzir njegova reputacija, liga i klub iz kojeg je došao. Ako vrijedi 300k, nije mu valjda trebalo Dat 800 samo da budžet ostane visok.

    Nije (još ) produžen ugovor Petku koji (navodno) traži ugovor na 3 ili 4 godine u iznosu od oko milijun godišnje što je, opet, realno da klub ne želi ulaziti u takav aranžman. Još!

    Znači jedan ulazni transfer nominalno 3. ili 4. stopera (oba Šutala ispred njega, tu negdje s Perićem po statusu) i jedan ZA SADA neproduženi ugovor.

    Datum je 25.6. Prijelazni rok je otvoren prije tjedan dana.

    Moguće je da se ide u nekom smjeru rezanja gdje se ne bi trebalo i smjelo… a moguće i da se drami bez rezona.

    Ono što se čini ovako na prvu je da je puno ljudi palo pod utjecaj narativa o propasti kluba u koju klub juri sad kad nema, jel, zna se koga.

    Možda to i jest istina, možda to i bude tako. Ali sad, dana 25.6. imajući pred sobom sve ove gore činjenice prerano je za takav zaključak.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Doveli su Bernauera i priznali da se pregovaralo sa Jelenićem, Bakrarom, Kačavendom i Friganom.
    To su sve igrači od 200-400,500 tisuća. Itekako se može zaključiti u kojem smjeru idu.
    marcio amoroso

    Nije to mala para nikako, kolikogod mi mislili da je. Sve im je osigurano, cista lova skoro. Mislim da im je to i realna placa zasad.
  • NitkoBitan
    13k
    Ja imam osjecaj da bi tu neki ljudi bili sretniji kad bi Friganu dali 600k umjesto 300k. Onda se ne bi stedilo jel.
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Doveli su Bernauera i priznali da se pregovaralo sa Jelenićem, Bakrarom, Kačavendom i Friganom.
    To su sve igrači od 200-400,500 tisuća. Itekako se može zaključiti u kojem smjeru idu.
    marcio amoroso

    Ok. Kakvi su bili statusi i renome Petka, Orše, pa ranije Majera, Ivanušeca… kada su dolazili tu?
    Koji su to igrači ovdje dolazili sa statusom mega imena za naše prilike tipa Teophilea pa i Drmića?
    Ja ih ne Pamtim puno.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Pa što je loše u financijski odgovornijem poslovanju?xyz

    Šta za tebe znači financijski odgovornije poslovanje? Šta ti znači što si uštedio 4 milijuna na plaćama ako te izbacio
    Jedan Ludogorec u playoffu LP? Stvarno vjeruješ u bajke da igrači od 300 ili 400 tisuća igraju kao oni od 800 ili 900? Šta jednom navijaču znači stanje na računu?

    Prije smo imali ekipu koja je navijala za transfere i tetu iz računovodstva, a sada imamo ekipu koja je za štednju naustrb prve momčadi :monkey:
  • Crusades1986
    10k
    Moubandje bi bio u toj kategoriji
  • OsamŠest
    2.6k
    a sada imamo ekipu koja je za štednju naustrb prve momčadimarcio amoroso

    Zašto misliš da je nauštrb prve momčadi/rezultata, ako se dovede kvalitetnog igrača kojem je u redu potpisat ugovor sa Dinamom za plaću u rasponu od nekih 300k - 500k?

    Takvih ima jako puno, vjeruj mi..
  • og1986
    2.9k
    Vidimo i po izjavi Bišćana protiv dugog sela da nije previše zadovoljan Bernaurom. Uglavnom niti cijelom momčadi kako je reagirala. A igralo je dosta igrača koji bi trebali biti konkurentni za prvu momčad.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Ok. Kakvi su bili statusi i renome Petka, Orše, pa ranije Majera, Ivanušeca… kada su dolazili tu?
    Koji su to igrači ovdje dolazili sa statusom mega imena za naše prilike tipa Teophilea pa i Drmića?
    Ja ih ne Pamtim puno.
    Tradicija bunta

    Cufre, Tonel, Drmić, Hajrović, Theo, Moubandje, Šutalo iz Atalante. Ljubičić kao standardni igrač Rapida.

    Majer ili Ivanušec su ubili HNL prije nego su došli u Dinamo. Orša je imao odlične brojke u Koreji.

    Jedino Petković nije imao učinak prije Dinama.

    Pa jedan Kadzior je ubijao u Poljskoj prije dolaska u Dinamo.
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Moubandje bi bio u toj kategorijiCrusades1986

    Došao po isteku ugovora iz Toulousea. Po TM vrijednost 2,5 milijuna na dan prelaska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.