• Zagi
    5.6k
    Mislim da da.
    Isto tako da se Bišćan ne želi odreći Marina.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Pisalo se da Stefulj ide u Rudes, vidim po slikama dresova da je u Dugom Selu, nadam se da ipak drugi l. bek dolazi
  • OsamŠest
    2.6k

    Livi je u jednoj trening utakmici igrao veznog, pa ono.. Samo kažem..
  • NitkoBitan
    13k
    Zna li netko u cemu je fora da je Tolic otisao na posudbu sa obavezom otkupa a ne putem normalnog transfera?
  • Bosna86
    11.6k
    Nemam sad para, dođem ti, riješiti ćemo kad se vidimo opet :smile:
  • 3 kornera
    26
    Ne cine mi se te posudbe loše ako gledamo iz perspektive gdje se proracun smanjuje, a igrači dobijaju potrebnu minutažu.. u slučaju da Istra uzima % placa na sebe
  • NitkoBitan
    13k
    Haha ili nama odgovara da se knjizi prihod iduce godine jer cemo ove biti puni kao brod :sweat:
  • Eduardo
    17.8k
    S obzirom da je Topić toliko forsiran od strane Bišćana malo mi je čudno da ga daje na posudbu. Opet ostaje na Špiki i Menalu kojeg je od njih trojice koristio uvjerljivo najmanje.

    Topić mu je igrao u svakoj tekmi koju je vodio prošle sezone. Ima 9 nastupa, tri starta u prvih XI dok Menalo ima 7 nastupa, 118 minuta, dok su svega 33 min. najviše što je proveo na terenu. Zanimljiva odluka osim ako se ne misli dovoditi pojačanje na toj poziciji.
  • Patrik11
    120
    Kakav igrac je ovaj franjo ivanovic iz rijeke dosao je iz augsburga igrao je cetvrti rang njemackog nogometa u drugom timu augsburga zabio je protiv ovog saveza za igrace bez ugovora i sad u pripremnoj utakmici protiv sparataka iz trnave covjek ima sve za jednog napadaca mislim da ce biti bolji od frigana treba baciti oko na njega
  • Orc123
    5.5k
    Kakav Topic ..nek sad pokaze u Istri da li vrijedi ista....
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Kako su mi iritantni ovi "Istrijani" na njihovom forumu. Sad ispada da su Rukavina, Brkljača, Topić kao talenti generacije i igrači koje smo mi ponekad zazivali ovdje "škart" i da bolje da razvijaju svoje. A da razvijaju svoje ispali bi u drugu ligu... Toliko o pameti. Ne kužim od kud tolika mržnja od njih prema nama...
  • Nino Bule
    11.7k

    Ne bi ni ja razvijao tuđe igrace tu su 100% u pravu ali moguce da spanjolci rezu troskove, mi cemo sigurno svoj trojici placat placu a oni ustede na sirini kadra, to mi je jedino logicno
  • Mali dioničar
    14.7k
    mi cemo sigurno svoj trojici placat placu a oni ustede na sirini kadra, to mi je jedino logicnoNino Bule

    A imamo i kontinuitet upravljanja u vidu člana uprave klubova…
  • Zagi
    5.6k
    Ne kužim od kud tolika mržnja od njih prema nama...Dragon1Warrior123

    Tovarska filijala.
    Frustracije su nagomilale kroz godine.
  • SAS1987
    13.7k
    Ne kužim od kud tolika mržnja od njih prema nama...Dragon1Warrior123

    Zašto njemacka mrzi Bayern? Jer je uspješan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.