• Ludovic IX
    5.9k
    Citat malo prije neg se nest napiše.. pogledaj par postova iznad, kolega Efes objasnio
  • Sajla
    3.9k
    ovaj tekst s njegovog instagrama s kojim se oprašta sa svima od čistačice do suigrača ne zvuči kao nešto što bi napisao netko tko se nada vratiti s posudbe. baš zvuči kao pravi oproštaj
  • Ivdzo11
    3.2k
    Vjerj neka sića za otkup
  • deda
    29k
    Dečki zaboravite TM, ako nitko nije ponudio za izvjesnog igrača ništa u posljednjih par godina onda on toliko vrijedi. Realno Dinamu igrač na kojeg se ne računa, a ima ugovor na dvije godine znači uštedu od 2 godišnje plaće. I to je konac matematike.
  • 3 kornera
    26
    Zašto se Vipotniku osporavalo njegovih 20 i nesto golova, a Tolicu priznaje 7? Shvacam logiku da je jedan vec nas igrac dok slovenca moramo platit par milijuna ali zar to nije ista liga ili grijesim?
  • Infinity
    15.4k
    Neki su losi na Tolica, jer je cesto isticao ljubav prema Dinamu. Nazalost, ta ljubav ne igra na terenu, jer vjerujem da bi na ovom forumu mogli skupiti ekipu za prvih 11, ne bi morali traziti ni beka, ni krilo, a ni Petka dogovarati da ostane.
  • dzg7
    275
    Ko je ovaj uopće na slici sa dresom?
  • Infinity
    15.4k
    Cetvrti post ispod slike napisano i tko je i njegova biografija.
  • Klenx
    4.5k
    Super dečko, veliki dinamovac.
    Nažalost nedovoljno igrački kvalitetan da ostavi dublji trag.

    Hvala mu za 0:1 u Šibeniku kad je trebalo za titulu, i sretno dalje u karijeri.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    U Dinamu je imao plaću oko 300 tisuća eura i ugovor do sredine 2025. godine. Top 3 igrač slovenske lige, 7 golova i 14 asistencija u prvenstvu, 26 godina.

    Ne znam koliko takav igrač vrijedi na tržištu ali imam osjećaj da vrijedi više od čistog otpisivanja njegovih dviju godišnjih plaća. Slovan će ga skoro sigurno otkupiti jer će Tolić izdominirati i slovačku ligu ali je šteta što ne znamo o kojoj se otkupnoj cifri radi pa ne možemo do kraja reći je li ovo dobar posao ili nije.
  • Patak
    2.4k
    Tolić će igrati na lijepom novom stadionu, izgrađen je 2019, u dogovoru između države i vlasnika Slovana. Cijena izgradnje 40 mE, sa popratnim sadržajima (poslovni centar, hotel) 72 mE. 22,5 tisuće kapacitet.

    http://stadiumdb.com/designs/svk/tehelne_pole
  • Jaro
    5.9k
    vrijedi tocno onoliko koliko je najvise ponudjeno za njega. A to je vec 2 godine 0...
  • morales
    128
    šimić i ekipa se rjesavaju svih igraca sto misle da nemogu pridonijeti rezultatu i ekipe moze bit dobro u smislu sto se rjesavamo placa od cca 400 500 tisuca eura,samo da se dobro procjeni koje je visak
  • Mr Anderson
    5.8k
    Mislim da sam negdje pročitao kako je Tolićeva otkupna cijena 500.000 nakon posudbe, ali je loše ako nije obavezan otkup nego samo opcija. Ako krene dobro u Slovanu, moguće i da ga prije otkupe. Ako bude loš onda ne znam što dalje s njim.
  • deda
    29k
    Onda ima još jednu godinu ugovora pa nova posudba i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions