• plavi72
    720
    Neka nama Petka ovu sezonu ,uvjeren sam da će odigrati vrhunski s Igorom,a onda produži ako je zaslužio ili sretno mu bilo.
  • Charlie Braun
    16
    Dalićevo omalovažanje Petka je imalo svrhu guranja Livaje prema prvih 11 zbog "nacionalnog interesa".Zagi

    Osobno sam pod Krznarom izgubio strpljenje za njega. Ona količina bolikurčine mi je bila jednostanvno previše,Zagi

    Pa ovo je vrh. :rofl:
  • Zagi
    5.6k
    Dva različita vremenska perioda.
    Treba zbilja podrobnije objašnjavati?
  • Ludovic IX
    5.8k
    On nikad nij3 imao bolikurcinu..to nek dalic priča kom hoće. Ako gledate njegove utakmice, njemu kad prodje par driblinga, poteza, on obično u istom ritmu igra cijelu utakmicu. Kad ga nejde, onda ga nejde i nejde. Ali on isto trči i kad ga ide i kad ga neide. A bolikurcinu ostavite za svog urologa
  • 77
    62
    Nek ide gdje ce ga znat cijenit, nama treba neko ko ce s istrom i rudesom pretrcat 14 km po utakmici
  • deda
    28.6k
    Koliko ja znam Dinamova publika ga u velikoj većini cijeni. A sklapanje rostera je ipak malo više od čistih sentimenata. Ako trener zaključi da ga želi ostat će, ako smatra suprotno neće ostati. I to ne znači da će iko ikoga manje ili više voljeti zato.
  • 3 kornera
    26
    postali smo kao englezi pa sad cijenimo "pašun and dezajah", ali mi je bas drago da postoje igraci poteza kao Petko i da nije sve puno robota
  • 77
    62
    Petko je igrac poteza al nije samo to kak se to prikazuje nego puno vise, ma neda mi se...lp
  • Beowulf112
    301
    Sutala bi najlakse prebolili ako vec moramo prodavati...a i dostigao je neki svoj maksimum sto se dinama tice...jer mi nemozemo ocekivat da jednog obrambenog uvalit za 30+..nismo jos ta razina a i pitanje ocemo li ikada biti..za to bi vec morali biti jaki igraci na europskoj sceni
  • Orc123
    5.5k
    sutalo odigrao na razini stopera od 60 mil eura...jedna od najboljih utakmica u karijeri....brutalno ga bilo gledati...
  • deda
    28.6k
    Neki su ovdje znali tvrdit da je Erlić bolji igrač od Šutala. Bazirano na FMu. Dečki počnite gledat nogomet konacno, a ne igrat igrice.
  • Patak
    2.3k
    A neki su jučer pisali da ćemo najlakše zamijeniti Šutala jer imamo "dubinu".
  • Jaro
    5.9k
    Sutalo je trenutno na visoj razini nego je Gvardiol bio kad je odlazio...
  • marcio amoroso
    33.1k
    Šutalo je za mene najveće iznenađenje možda čak ikada u dresu Dinama. Nikada, ali doslovno nikada nisam mogao pomisliti da će biti ovako dobar igrač.

    Šutalo je također i dokaz da ne treba na prvu ići iz Dinama. Samo pogledajte gdje je sada Šutalo, a gdje Franjić i sve je jasno.
  • OsamŠest
    2.6k
    Slažem se da je Šutalo klasa i igračina, ali osim početne pogreške Erlić je odigrao jednako dobru utakmicu..

    Nisam jedan od onih koji je tvrdio, niti tvrdim gore navedene teze, ali ovo se mora reć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.