• marcio amoroso
    33.1k

    Ovaj Poljak je meni zapeo za oko kad smo igrali sa Legijom. Bio je već tada odličan.

    Što se Brekala tiče mislim da je ipak bilo do Čačića.
  • Droljo
    5.5k
    Što se brekala i posebno badelja tiče ja bih radije da razvijamo mlađe igrače na tim pozicijama. Ne nužno juniore ali mlađe. Brekalo igra poziciju gdje smo izbacivali malo malo dobre juniore. A badeljovu može pokriti neko u najboljim godinama. Tu treba iskustva. Nije miki jeftin iako ima 300 godina. U složenom sustavu sa dobrim trenerom nekakav callelo, pokrivač, vukojević, jakić, doumbia od 25 godina bi bio bolji od badelja. Po meni. Imamo tu mišića hvala bogu
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    A najbolje godine su koje tocno? Plus, ne vjerujem da bi Miki trazio neki velik ugovor.
  • Droljo
    5.5k
    23 - 27
  • Ivdzo11
    3.1k
    Polako ljudi, tek nakon uvodnih priprema ce se jasnije znati tko od ovih igraca moze ostati u Dinamo a tko ide... Tada se ocekuje najvise dolazaka/odlazaka... Sa tim igracima sto se vrate u rosteru ce biti preko 35 igraca....
    Ima vremena za sve
  • Mali dioničar
    14.7k
    23 - 27Droljo

    City kupuje Kovačića, ali bi za Dinamo bio prestar.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Gvardiol 20 mil
    Majer 10 mil
    Olmo 10 mil

    Toliko se otprilike očekuje zarada Dinama od % kojeg imaju.......

    Neki od igrača koji bi mogli otići kroz godinu dvije....

    Šutalo 20-25 mil
    Ivanušec 15-tak mil
    Baturina 20-25 mil
    Livakovic 10 mil

    Ulaskom u ligu prvaka i svim nagradama oko 30 mil....

    Dinamo i bez prodaje igrača ove godine može ulaskom u ligu prvaka i %prodaje Gvardiola pokriti budžet za ovu godinu...(nema straha za buducnost)
  • Ludovic IX
    5.8k
    smanji za olma.. mi smo već dobili 30 a neće otić za više od 60.. tak da max 6 milja za njega ako na kraju ne ode besplatno za par godina.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne bi trebao otici besplatno, produzen mu je ugovor na jos 4 godine a sumnjam da ce u Leipzigu igrati cijelu karijeru, vjerojatno je i produzen zato da ga zadrze jos i dobiju nesto
  • Nino Bule
    11.7k
    Pa potpisao je novi ugovor, besplatno nece ici, 90% je da cemo dobit 6 mil jos od njegove prodaje.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Dobro je pitanje hoće li Olmo uopće dočekat transfer ili je njemu Leipzig budućnost.

    Ima ogromne probleme s ozljedama i to je jedini razlog zašto je još uvijek u Njemačkoj.
  • OsamŠest
    2.6k
    Nek odradi te 4 godine tamo i pravac Zagreb..
  • 3 kornera
    26
    Lebron James kaze da se u prime ulazi sa 27
  • NitkoBitan
    13k
    Nek odradi te 4 godine tamo i pravac ZagrebOsamŠest

    Ima vas ima koji mastate o njegovom povratu (ukljucujuci i instagram stranicu dinamozag2). Njemu je Dinamo bio samo stepenica u karijeri. Zar stvarno mislite da ima zelju vratit se...
  • San Lorenzo
    12.1k
    Netko kome je Dinamo samo stepenica u karijeri se ne ponaša kako se ponaša Olmo, da se i dalje vraća u Zagreb, da gleda utakmice i prati zbivanja oko kluba, da čestita na svakom uspjehu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.