• Armagedon13
    958
    Prošle godine,ljetni,prelaznu rok je bio odličan(Drmić, Ljubičić,Šutalo B),falio je samo LB.
    Svaki trener bi volio početi pripreme sa popunjenim rosterom, ali je...
    Dajmo ljudima priliku da odrade posao pa na kraju + ili -
  • Mlađi referent
    11.3k
    Moja lista želja bi bila:

    LB - iz očitih razloga

    Two way veznjak tipa spominjani Arno Verschueren - jer mislim da nam fali buldožer u sredini koji može i Mišića rasteretit, a i naprijed donijet razliku

    Krilo, gol igrač - iz očitih razloga

    Sve drugo mi je ok, dok ne dođu prodaje. Ako se bude prodavalo, onda popunjavat dalje.
  • OsamŠest
    2.7k
    Tamo di postoji B, postoji i C opcija :smile:
  • miro
    3.4k
    Moje želje

    LB
    Badelj
    Orša
  • Patrik11
    127
    Kakvaa šteta sto nakon sherifa nismo uzeli adamu traorea otisao je u ferencvaros za 2 miliona a eto tamo 47 utakmica 18 golova 11 asistencija prosle sezone
  • Mlađi referent
    11.3k
    Evo jedan zanimljiv podatak bez neke poante

    Od trenutka kad se pričalo o transferu Tekpeteya u Dinamo, on je odigrao 14 tekmi za Ludogorec, zabio 0 golova i upisao 0 asista.

    Metak izbjegnut.

    Edit; čak je zapravo to poanta hahaha
  • Zagi
    5.7k
    Zaboravljamo jednu stvar.
    Iako izgleda poprilično izvjesno, Gvardiol se još nije prodao.
    O njemu ovisi jako puno u ovom prijelaznom roku.
  • Orc123
    5.7k
    Ne treba panicariti definitivno ali smo vise od godinu dana svi svijesni da nemamo l. Beka....i nisu svi ljudi u klubu novi tako da svima je jasno da nam je bek neophodan....on po meni mora biti rijesen do odlaska na pripreme...kasnije ili kad se ukaze prava prilika bi na red trebali stic vezni i krilo.....a sve ostalo ovisi o odlascima
  • Captain America
    14.8k
    Igor i Dario su sve dobro prostudirali i nisu se bezveze zalijetali s brojkama 5-8 novih igrača. Svjesni su oni kao i svi ostali da je kadar pretanak i sigurno se pokušava dogovorit nove igrače. Prijelazni rok nije ni počeo, znam da ste nervozni, al malo vjere nije na odmet.

    Kritizirat ću ih kao i svi ostali nakon kraja prijelaznog roka ako ne naprave dobar posao, do tad im treba dat povjerenje i manje se stresirat oko stvari koje su izvan naše moći.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ne treba panicariti definitivno ali smo vise od godinu dana svi svijesni da nemamo l. Beka....i nisu svi ljudi u klubu novi tako da svima je jasno da nam je bek neophodanOrc123

    Pa naravno da je svima to jasno ali shvacas li da mozda na trzistu trenutno nema beka za kojeg bi se olako potrosilo 3,4 milijuna i da se pokaze pravim pojacanjem. A na toj poziciji se ne ulazi u rizik kao sa napadacem ili nekim playmakerom ili krilom jer jednostavno ne pravi toliku razliku na terenu. I posljednje,pita se nesto i igrace da li zele u Dinamo,kada,i pod kojim uvjetima.
  • Orc123
    5.7k

    L. Bekova ima i vise nego dovoljno, a i godinu dana bi ipak trebalo biti dovoljno da od tisucu l. Bekova dovedes jednoga...pogrijesiti mozes uvijek, cak i sa odlicnim igracem....imas 2 mogucnosti...dovest potencijal, igraca u formi do cca 3 mil eura ili uzet nekog iskusnijeg slobodnog ili za malu lovu da si miran 2 sezone....mislim svima nam je valjda jasno da je bek krucijalan....jbt to vec tupimo godinu dana i jos uvijek smo na nuli....vjerujem da Simic zna sta radi....
  • Krizy
    38.2k
    vjerujem da Simic zna sta radi....Orc123

    Da vjeruješ ne bi 12 puta dnevno spominjao da nam treba lijevi bek :smirk:
  • Droljo
    5.8k
    Pa kad nam treba :snicker:
  • 3 kornera
    26
    Zadnjih nekoliko mjeseci smo imali "insajderske informacije" o transferu Frigana u Dinamo. Prenosilo se sve od toga sto kažu njegovi prijatelji i njihovi prijatelji do toga što kaže njegov kucni ljubimac. Pitanje za forum je sto mislite kolike su nam sanse da zaigra za nas sljedeću sezonu i na kojoj poziciji ga vidite? Misljenje o Ivanusec Petko Frigan napadu? Da jasno mi je da nitko nema kristalnu kuglu ali teoretski pitam :)
  • Droljo
    5.8k
    Ja mislim da bi bio bolji od špike na toj poziciji. Radi puno i lijeva noga..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions