• xavier
    11.1k
    Ima i Iva Šarić tu nešto za reći, a ne vjerujem da bi amenovala preseljenje u Tursku.
  • Nino Bule
    11.3k

    Za 2.5 mil ne ide nigdje, moze se pojavit neko sa 5 (realno i to je malo) ili ce ostat u klubu, kao sto je kolega gore rekao mi smo peru bockaja vise platili, i da odbije potpisat novi ugovor bolje ga zadrzat i koristit godinu dana nego ga prodat za 3 mil
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kako ima logike dat takvog igrača kojeg nećeš nikako nadoknadit za kikiriki?Captain America
    Nema, situacija je takva da iduce ljeto on moze ici, cista logika kaze uzmi koliko mozes, moglo se uzeti i 7-10 do prije sezonu dvije ali nije, i bolje da nije jer nam je trebao. Sad je situacija da ce biti tu jos godinu dana, da ce ga prodati sad ili da ce produziti ugovor. Pisalo se da trazi 1,2 milijuna zar ne? Puno vas je pisalo tu da je to previse.

    Mi smo skuplje platili Peru Bočkaja.Captain America
    Da, ali to nema veze s ovim, mi smo ti koji su dali tu cifru i smatrali je ok.
  • Nino Bule
    11.3k

    Postoji i treca opcija osim produzivanja ili prodaje a to je da ostane do kraja ugovora
  • San Lorenzo
    11k
    A mislim...ima li uopće više smisla komentirati tursku trač rubriku?

    Btw. dobrodošao Francuz, ako se ne varam Teofil je bio prvo pojačanje prije pet godina, eto, nek novi Francuz započne još uspješniju eru! :strong:
  • BornaPŽ1986
    1k
    a to je da ostane do krajaNino Bule

    Pa naravno da, ne mozemo znati sta je upravi u interesu sad a i sta zeli igrac, realnost je da su dosli u Zg u pregovore i da njemu istice ugovor. 2,5 je malo, ali to je realna cijena u ovim okolnostima. U svakom slucaju bit ce zanimljivo, ja sam samo prenio vijest.
  • Markelo
    2.5k
    Kakav bi to spoj bio. Nonšalantni i uvijek "lagani" Petković a s druge strane nestrpljivi i ludi Turci. Očekujem da će mu policija negdje oko polovice sezone, morat čuvat kuću
  • Droljo
    4.8k
    Mene strah da ako petko potpiše novi ugovor i riješi si sve sa recimo miljom po sezoni jedno 5 godina ne dobije opet bolikurčinu kako samo on zna. Ono rešio je egzistenciju i boli ga kuki za sve...
  • Olmic
    2.7k
    Na twitteru zona objavila nova pojacanja u nadolazecim danima, tko je od vas marijan vlak, sad je vrijeme da se otkrije
  • xavier
    11.1k


    Ja sam osoba A i ja sam Marijan Vlak (iako si sigurno premlad za referencu).
  • deda
    27.6k
    Ja sam osoba B i ja sam Marijan Vlak
  • Droljo
    4.8k
    Ja sam osoba C i ja sam Marijan Vlak
  • Boysica
    441
    Mislim da je za Dinamo bolje da Petko ostane , hm i ja bi da ostane (⁠•⁠‿⁠•⁠)
  • diebalo77
    164
    Ako je ovo istina za petka gdje je zamjena
  • Orc123
    5k
    Koja pozicija?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.