• Juznjak
    2.8k

    Pogotovo fali djevojaka za veće brojke :smile:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zadnji post pod tema ulaznice sam opisao problem danas sa očitavanjem printanih karata a to je vjerojatno i odgovor na netočnu službenu brojku ljudi.

    Znači ljudi dodju sa isprintanom kartom i nece im očitat ako nije isprintana na laserskom pisaču (pretpostavljam) a neki krivo guraju kartu unutra,i onda ulaze brže bolje po dvoje kroz rešetke na jednu kartu... a redare necu komentirati samo cu reci da svojim ponašanjem rade direktnu štetu klubu a i grupi, jer napadaju ljude da nemaju kartu a ljudi imaju uredno kupljenu kartu ali njihova intelegencija ne moze shvatiti u čemu je problem.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma za otpad su ti brojači. I godišnje i ulaznice s TP-a nekad ne očita pa se moraš snalazit.

    Lijep kraj sezone. Sad čim manje turbulencija u pauzi pa u nove pobjede.
  • Dinamosaur
    908
    Plava večer za pamčenje! :heart:
    Baš sve je bilo kako treba, od tekme do ambijenta i atmosfere prije tekme, za vrijeme i poslje. Dinamovog naroda na sve strane a svi u dobrom raspoloženju, proveo sam 10h na Maxu a nisam vidio ni najmanjeg incidenta, samo pjesma i slavlje.
    I ona spontana "bljeskaona" sa mobitelima je ispala simpatično i dodala još jednu notu u proslavi.
    Ne pamtim ovako dobru proslavu(a bome ni baklje i dimne na zapadu :smile: ) Nek se tako i nastavi!
  • Jurki
    8.1k
    Utakmica koja nije imala nikakvog rezultatskog znacaja, ali jedna koja mi bu ostala u prekrasnom sjecanju.
    Puna fan zona, pun stadion, proslava naslova kakva i dolikuje klubu kak je Dinamo.
    Gospodski potez igraca Gorice koji su napravili špalir nasim igracima na pocetku utakmice.
    Generacija koja je na kraju dobila gromoglasni pljesak za sve dobre utakmice ove sezone. Vjerojatno smo neke igrace gledali zadnji put u plavom dresu.
    Vidi se da su neki novi vjetrovi zapuhali oko naseg kluba kaj me veseli kao obicnog navijaca.
    Sad se nek igraci dobro odmore do pocetka priprema i siguran sam da bumo opet imali razloga za slavlje.

    I nikom nije lepse neg je nam samo da je tako svaki dan..
  • SAS1987
    13.2k
    bome ni baklje i dimne na zapaduDinamosaur

    Mislim da je poslednji put bila pirotehnika na zapadu na Dinamo - Rapid :smile:
  • Gelipter
    3.4k
    Na putu do posla vidio sam već četiri frajera s dresovima Dinama. Lijepo za vidjeti kao i baklje jučer na zapadu, punu fan zonu prije tekme, pa i bljeskalice na jugu, to kaj je velik dio navijača ostao nakon tekme na tribinama itd. Kaj se brojke tiče ziher oko 20 soma. Ozbljno nam ti krivi izračuni kvare statistike posjećenosti trebalo bi se nekaj poduzeti vezano uz to.
    Neki kritiziraju tipa bljeskalice na jugu, a to je točno ekipa koja nam inače fali na malim tekmama i takve stvari na "neultras" tribini su baš nekaj kaj će toj ekipi između ostalog ostati u sjećanju i zakaj možda sljedeći put dođu.
  • Boysica
    435
    Predivan zavrsetak sezone , i navijanje i bljeskalice i fan zona ...
    Mi smo purgeri naj jaci smo naj jaci
  • staglisce1800
    50
    Dan za pamcenje. Nepamtim kad je bilo tolko ljudi na tekmi s tak slabim protivnikom.
    Stariji na jugu su pricali da je bilo bolje samo u 80tima. Tolko mama/tata, omama(baka)
    otata (djedova) s klincima/klincezama , frajli (cura) fantasticno. Ti klinci su nam novi
    potencijalni boysi ili ekipa na zapada. Bravo Purgeri i ostali Zagrepcani, te svi Dinamovci,
    onda jos ono s svjetlima na jugu, zapadu, sj. gore te baklje na zapadu .

    Drago mi je takodjer da su svi politicari odbili doci (Plenkovic,Milanovic,Tomasevic) i nadam se da se nebuju vise petljali v nas Dinamo/Gradjanski.
    Koji dan !!!
  • Infinity
    15.1k
    Bljeskalice su bile i na citavom zapadu, kao i na sjeveru gore. Bilo je par komada i na rubnim dijelovima sjevera dolje, ali zanemarivo malo.

    Nije mi jasno zasto to nekome smeta. Meni je bilo simpaticno i znak da se ekipa zabavlja, a to je jako bitno.
  • deda
    27.3k
    U klubu jedino nikak da skuže da nije isto imat 2 šanka na 500 i na 10.000 ljudi. Morat ćemo to napomenut na nekom sastanku.
  • Gelipter
    3.4k
    tako je. Ponavljam, često se opravdano kritiziraju slabe brojke osim navijačke tribine i onda kad ljudi dođu, pokrenu nekaj kaj ne narušava navijačku tribinu odmah su neki spremni kritizirati.
    Inače, jučer solidno navijanje i na gornjim dijelovima tribine sjever dolje.
  • marcio amoroso
    31.8k
    U klubu jedino nikak da skuže da nije isto imat 2 šanka na 500 i na 10.000 ljudi. Morat ćemo to napomenut na nekom sastanku.deda

    Jučer je propušteno par tisuća eura zarade zbog toga. Hrana se prodaje na jednom mjestu ispod zapadne tribine , a red od 100 ljudi.
  • xavier
    11.1k
    Stadion je bio lijepo popunjen, atmosfera je bila dobra i moram priznati da su meni sa sjevera bljeskalice na ostalim tribinama bile baš simpatične.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.