• Neki tip
    18.4k
    Molim preventivno baniranje do 1. srpnja, a prije nego počnem trolati na svim temama i postovima koje/koji se izravno ili neizravno tiču hrvatske nogometne reprezentacije.

    Malo sam već krenuo s ironiziranjima, troluckanjima reklo bi se, a posve je izvjesno da se neću suzdržati od eskaliranja i da ću nepotrebno kvariti ljudima orgijanje.

    Ajde da to riješimo lijepo i civilizirano, molim kao i prošli put jedan lijepi, kvalitetni ban zbog trolanja pa se čitamo kad orgije završe i krenu pretkola, prijelazni rok i sve to redom kako već ide.
  • Patak
    2.2k
    Zašto bježati od kvalitetne rasprave?!?
  • Mali Zeus
    8.7k
    Zašto bježati od kvalitetne rasprave?!?Patak

    Koje? :lol:
  • Draž
    1k
    Kolega lepo prosim, piše se repstacija.
  • Mali Zeus
    8.7k
    ↪Neki tip Kolega lepo prosim, piše se repstacija.Draž

    Kao na onoj jednoj stranici, nemrem se sjetiti kak se zove.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Prijedlog da se na Facebooku blokiraju ovi trolovi koji šire propagandu osuđenog i odbjeglog kriminalca u komentarima objava.
  • serbus
    3.2k
    A još ima poslanice ili dijele stare ?
    Hvala Bogu ili ne pratim dovoljno medije ali ja nisam vidio niti čuo za neko novo obraćanje.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ma stranica koju vode bjegunčevi (m)učenici svaka 2-3 dana objavi post o komunističkim babarogama koje žele uništiti Dinamo, a time i sve hrvatsko te najvećeg Hrvata ikad Z.M. pa to isti ti likovi copy pasteaju po stranicama (i Zoni) kako bi valjda stvorili kritičnu masu iako ih ukupno ima 5,6 ( puno sam rekao).
  • Mali dioničar
    13.5k
    Prepoznat ćeš ih po vrhunskoj gramatici.
  • Crusades1986
    9.3k
    Ili po caps locku
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Ograničavanje postova na 10 dnevno. Ili barem 15. Hvala lijepa. :)
  • Ero
    921
    Pa da ta osoba ima nešto pametno napisat neka napiše i 50 postova, nego stalno drobi gluposti tipa "ljubi ženica da ne buba glupa glava, nemam komentara , hahahahah" i slične. Neki nikako ne kuže svrhu foruma a teško da će je ikako i prokužiti.
  • Krizy
    33.6k
    Time nećeš ništa postići. Netko može napisati previše gluposti s tri posta, dok netko može imati 20 pametnih komentara a time ga ograničavaš.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ma sve jasno, zato je i išao ovaj emotikon. Više je napisano u nadi poticanja autocenzure.
  • Fićo1986
    899
    Jednostavno mi nije jasno da svaka treca tema koju otvorim na zoni negdje pise nekaj o hajduku ili tovarima...tema hrvatski nogometni kup je do jucer bila aktivna a kup je odigran prije 5 dana....ovo je forum o dinamu a ne njima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.