• Droljo
    4.7k
    Nema smisla. Pa prvo vidiš nick i ako je netko koga ne želiš čitati skrolaš dalje. Nemre bit lakše i jednostavnije
  • Papastrumf
    9.3k
    Čast izuzecima, ali forum zadnjih tjedana nalikuje na mentalnu paraolimpijadu. Znam da je to cijena većeg broja članova i da treba biti obazriv i ne skakati na prvu nego pokušati nekoga usmjeriti, ali trebalo bi razmisliti u kojem smjeru ići dalje. Kvaliteta postova je baš na niskoj razini i imam osjećaj da većina onih koji su imali nešto pametno za reći više ne pišu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    A gle, jasno je da postove ne možemo ocjenjivati i na osnovu toga banirati korisnike.

    Ovi što ne pišu jer im kvaliteta foruma ne odgovara neka slobodno i dalje ne pišu. Nitko ne plače i neće plakati za njima. Koliko god forum bio kvalitetan i dalje je forum nogometnog kluba, a ne forum znanstvenika. Ne želimo i nećemo nikada forum ograničiti na pametne ili na one koji se smatraju pametnima.
  • Krizy
    35.1k
    Naslov osvojen, vrijeme kiselih krastavaca već počelo i sve se okreće oko mnogih najava transfera, povratka jako puno igrača s posudbe, juniora, odlazaka, produženja ugovora...
    Prošle sezone je Hajduk bio u igri do kraja pa je bilo manje vremena za ovo ali većinom su, na više manje svakom forumu, stvari ovakve zadnjih par kola pa do početka priprema.
    Svakako da ima i loših upisa ali razvodni se i to s vremenom, nije u redu nekome zabraniti pisati ako poštuje pravila foruma.
  • SAS1987
    13.2k
    A gle, jasno je da postove ne možemo ocjenjivati i na osnovu toga banirati korisnike.

    Ovi što ne pišu jer im kvaliteta foruma ne odgovara neka slobodno i dalje ne pišu.
    marcio amoroso

    Demokracija i svoboda govora je uništila države a sad će i Zonu :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Iskreno i meni neki upisi i neki korisnici itekako znaju dignuti živce, ali diskreditacija, gledanje s visoka i pogotovo “ne pišem tu jer su mi svi glupi” mi dignu živce još više.
  • serbus
    3.4k


    Svaka čast , nema gore kad ljudi misle da su najpametniji na svijetu.
  • Papastrumf
    9.3k
    Ne želimo i nećemo nikada forum ograničiti na pametne ili na one koji se smatraju pametnima.marcio amoroso

    Nisam pisao o pametnim i glupim forumasima nego o kvaliteti postova. Tema se zove “prijedlozi, kritike, pohvale”. Ako kritika nije dozvoljena onda ugasite ili preimenujte temu.
    Ne spominjem nikog poimence niti zazivam da se nekoga banira, ali isto tako ovo nije chat nego forum.
  • Nino Bule
    11.3k
    Bilo je i prije novih zbog kojih mi dođe trazit ignore opciju pa sad nakon malo "forumskog odgoja" rado procitam sta napisu. Naravno s vise korisnika vise je i takvih, to je sve normalno
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nisam pisao o pametnim i glupim forumasima nego o kvaliteti postova. Tema se zove “prijedlozi, kritike, pohvale”. Ako kritika nije dozvoljena onda ugasite ili preimenujte temu.
    Ne spominjem nikog poimence niti zazivam da se nekoga banira, ali isto tako ovo nije chat nego forum.
    Papastrumf

    Kao što sam napisao, ako nekome kvaliteta postova nije dovoljna da bi se uključio u raspravu ne mora pisati. Prijedlozi i kritike su naravno dozvoljene, ali šta je u tvom postu točno prijedlog? Šta da moderatura napravi sa nekim tko ne krši niti jedno pravilo foruma?

    Ja te samo iskreno molim da te dečke koji kao ne pišu jer im je kvaliteta upisa preniska, a ti ih znaš zamoliš da se odjave i zaborave ovaj forum.
  • Papastrumf
    9.3k
    Nemam prijedlog nego kritiku. Ili moram imati i prijedlog? Uz pohvalu isto ide prijedlog, ili?

    Šta da moderatura napravi sa nekim tko ne krši niti jedno pravilo foruma?marcio amoroso

    Brisite te postove npr?

    Ja te samo iskreno molim da te dečke koji kao ne pišu jer im je kvaliteta upisa preniska, a ti ih znaš zamoliš da se odjave i zaborave ovaj forum.marcio amoroso

    Ne pricam o nikome konkretno nego mi je dojam takav. Vjerojatno zbog hrpe gluposti napisane zadnjih tjedana.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Brisite te postove npr?Papastrumf

    Tko da ocjenjuje jesu postovi dovoljno inteligentni? Znamo jako dobro i pričali smo da ima svašta, ali jednostavno ne postoje aparati da se to regulira, a da pola ljudi koji stvarno pišu u svakodnevnici ne napusti forum.

    Ne pricam o nikome konkretno nego mi je dojam takav. Vjerojatno zbog hrpe gluposti napisane zadnjih tjedana.Papastrumf

    Ja imam dojam da ljudima svaki kurac smeta. Nemoguće je imati javni forum koji će apsolutno svima odgovarati. Kome se sviđa super, a kome se ne sviđa isto super. Sigurno nitko neće provjeravati postove i brisati iste da bi 13 vrlih umova podijelilo svoje pametne misli sa nama jednom u 15 ili 20 dana.
  • Papastrumf
    9.3k
    Tko da ocjenjuje jesu postovi dovoljno inteligentni?marcio amoroso

    Objasnit cu ti sad uzivo :grin:
  • serbus
    3.4k

    Tko da ocjenjuje jesu postovi dovoljno inteligentni?

    A čuj uvijek možeš pitati AI na chatu :)
  • Neki tip
    19k
    Ne znam gdje drugo da ovo napišem pa evo tu.

    Tema HNL mi je stalno svijetlosiva, kao da sam ju otvorio i vidio zadnju poruku, čak i kad nisam. Već par dana je tako.

    A maloprije ustanovih da ne mogu lajkati ni nečiji komentar.

    Može netko provjeriti kaj se događa? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.