• Keyser Soze
    8.1k
    Da je situacija obrnuta, golman ne bi mogao popit kavu ispod svetog Roka, bilo bi 20 članaka na svakom portalu, a ovako je lik tovar pa ispada najluđi, nemoš ti to razumit, jedan od njih ovo, ono...
  • Tom Hanks
    2.5k
    Onda ga se kao rivala i tretira
  • Mlađi referent
    10.4k


    Pa valjda mi furamo “nismo isti” priču, a onda frajer dobije svoju stranicu pljuvačine jer je pričao protiv Šibenika, a ne nas.

    Osim toga, tovari su manje-više jaki na riječima, tko to ne smije doć na jug, čak im i Štimac ležerno šeta po gradu.



    Pa upravo tako, dobit će pljuvačinu i zvižduke od Šibenčana i to je to. Kaj točno mi tu imamo teško primit?

    Na kraju krajeva, čini se da smo jednako osjetljivi kao i ti tovari
  • Tom Hanks
    2.5k
    Pa upravo tako, dobit će pljuvačinu i zvižduke od ŠibenčanaMlađi referent

    To i kažem,meni ništa ne znači taj tip
    Ali razumijem da je ljudima odbojno takvo ponašanje od profi igrača ne krivim nikoga tu.Zato kako se on postavi tako neka mu se i vrati
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ok, razumijem

    Moja podrška ide njemu i nadam se da će i naši ubuduće napravit neku zajebanciju i zakuhat nešto zanimljivo jer ne vidim da se baš toliko suzdržan mora bit.

    Opterećenost je jedna stvar i posvećenost njima, ali kad osvojiš naslov na Poljudu, stučeš ih 4:0 ili eto, izbaciš iz lige ekipu koju ne simpatiziraš, našalit se je za mene sasvim ok pa i zapjevat “jebi se Splite” i slično
  • Mlađi referent
    10.4k
    Zapravo, kako je Čarli to radio i kako i danas to radi, neka im bude primjer
  • BornaPŽ1986
    1k
    Rijekini juniori su se ispricavali jer su pjevali krive pjesme par sekundi na videu. Nema tko nije objavio. Ne kazem da ovo treba biti top vijest ali on javno svima govori da su debili i slavi opstanak s Livajinim dresom koji nema veze s Goricom pa ono, nije da je zanemarivo.
  • Jaro
    5.4k
    to he problem Gorice, juniori Rijeke su se ispricavali svojim navijacima i klubu. Sta nas bk sto igrac Gorice prodaje tovardke fore.
    Zato ni jedan osim 3i pol kluba u hr ni nema neki identitet ni navijace - jednostavno im je ok bit poligon wannabe hajdukovaca, dinamovaca...
  • serbus
    3.5k


    Za to smo sami krivi igramo se stalno neke gospode pa nam zato ponovo "pale peći" dovikivanjem po stadionima u i oko ZG.

    Normalno da to kod njih takve pizdarije ne prolaze...
  • BornaPŽ1986
    1k


    Slazem se, ali poanta je da se digla zbrka cim je to izaslo. Briga i mene ali evo pisem tek toliko da se malo pise u temi.
  • Eduardo
    17.3k
    Ima 'frajera' za trenera koji je ionako u zadnje vrijeme nadrkan na sve pa će biti zanimljivo vidjeti njegovu reakciju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ahahahahahaha lik je bio i u DEBRECENU 08 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Mrvica
    3.2k
    Ko je ovaj jazavac? :rofl:
    Lik je isto dvaput ništa jednom jok, tako da mu je IQ manji od razine dobne temperature pa radi ovakve stvari. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.