• Gelipter
    3.5k
    Lokomotiva nevjerojatno uspješna u sjebavanju ambicija drugih klubova iako sama gotovo potpuno rezultatski neambiciozna budući da je prvenstveno okrenuta razvoju i prodaji igrača. Kojeg li paradoksa...
    Složio bih se čak iako to nerado priznajem. Ovo su upravo utakmice koje izdvajaju prosječne od onih drugih. Iako, usprkos svemu, treba i priznati da je u ovom trenutku ovo plafon Istre.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Stojković malo smotan pred golom, ali zapravo dosta dobar igrač
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Loksa prije 2 sezone kad je Varazdin ispao moze ostanak zahvalit upravo fer igri Belupa. Mislim da nam je po tom pitanju liga zadnjih godina top i da stvarno ne znas tko ce dolje..
  • Gelipter
    3.5k
    pa dobro ne očekuje se od Lokomotive da "fair play" igrom pomogne Istri. Oni igraju točno kako treba, a upravo ta pozicija da nema prevelikog rezultatskog pritiska je dodatni razlog da igrači igraju rasterečeno i samim time dobro. O tome je nešto govorio i Ivanušec u Podcast inkubatoru prisjećajući se vremena igranja u Loksi i kad je taj dio usporedio s pritiskom igranja u Dinamu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jel uopće više moguće da Istra/Varaždin uđu u Europu?
  • Mlađi referent
    10.6k


    Ne, gotovo je.

    Istri je trebalo 6 bodova da bi imali šansu
  • marcio amoroso
    32.4k
    Zadnje kolo se igra za ponos i čast.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Zbog omjera međusobnog ili? Jer ako Rijeka izgubi obe, mogla bi i Istra i Varaždin imat isti broj bodova.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bodovi u međusobnima.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Tak je, da

    Protiv Rijeke imaju : 1 pobjeda, 2x remi, 1 poraz

    I na gol razliku u međusobnim je Rijeka bolja jer ih je tukla 2:0, dok je Istra njih 1:0.
  • Jaro
    5.6k
    Istru u svim medjusobnim kpmbinacijama (i prije ovog kola su jebali oni silni golovi primljeni u 90+ minutama koji u tim trenucima cak i nisu nesto pretjerano znacili...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Na kraju zasluženo u Europu idu Rijeka i Osijek. Ovi manji klubovi su imali šansu kad je Rijeka bila 15 bodova iza njih ali imam dojam da je 90 posto međusobnih utakmica između Istre, Varaždina i Slavena završavalo nekakvim mršavim remijima 0-0 ili 1-1. Završilo bi kukavičkim remijem i svi bi bili zadovoljni. Slaven Belupo u 33. i 34. kolu hvata zadnje nade da uhvati Europu, nema što izgubiti i likovi odigraju 0-0 sa Goricom i 0-0 kući sa rasterećenom Lokomotivom. I to se Belupo branio do kraja i čuvao nulu u tim utakmicama umjesto da upravo oni jurnu na sve ili ništa. Tužno je to sa sportske strane da igrači nemaju nimalo vjere u sebe niti zrnce sportske drskosti.

    Istra isto danas sramotna. Igraju utakmicu sezone, Demona došlo kao da se igra na Drosini, velika šansa da se prvi put u povijesti Istra plasira u Europu i likovi naprave 2 faula u prvom poluvremenu. Lokomotiva je izgledala kao da igra za nešto a Istra je izgledala kao da igra prijateljsku i podsjećala me na Cosmijevu moralno razbijenu Rijeku koja je primila 7 golova od Dinama. Ova Istra bi isto danas primila barem 6 da je sa druge strane bio Dinamo.Sramota od pristupa. Mislim da je i Garciji dosta Istre a i Istri Garcije, predugo to traje i mislim da će otići u Olimpiju na kraju sezone kao što se šuškalo.

    Jedino me veseli jedna stvar: Uvijek se u zadnjim kolima HNL-a priča kako će ovaj pustiti ovome jer mu ne treba, kako će se nariktavati utakmice a na kraju sve ispadne obratno. Sve ispadne pošteno i izgube klubovi kojima treba a dobiju oni kojima ne treba. Laprdala uvijek budu demantirana. To su ona ista laprdala kojima je najspektakularniji događaj u povijesti nogometa kad je City zabio 2 gola za titulu duboko u sudačkoj nadoknadi nakon što je QPR saznao da je ona druga utakmica već završila i da svakako ostaje u ligi. Zamislite da Dinamu trebaju 2 gola i da ih zabije u 94. i 96. recimo Šibeniku nakon što Šibenčani saznaju da svakako ostaju u ligi jer je u drugoj utakmici Gorica izgubila. To bi bilo smatrano najvećom namještaljkom u povijesti, vjerojatno bi liga bila rasformirana ili bi neki klubovi istupili iz nje a kada se to dogodi u Engleskoj onda je to spektakl. Aguerooo!
  • Mali Zeus
    9.7k
    Pa malo rivalstva, šta fali. U cijelom svijetu se igrači zajebavaju na račun rivala, ne vidim zašto ovako popizdit na to.Mlađi referent

    Nije to rivalstvo, to je ful neprofesionalno i mislim da bi Gorica trebala reagirati kao klub i dati mu papire.
  • blackbully
    4.4k
    Promjena rasporeda za zadnje kolo.

    g6drrecdebkv49ed.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.