• Cuki1986
    5
    yu1fh8u927tm9h7r.jpg

    Uniks Kazan dao koš 6 sekundi prije kraja, a na Romi i Bayeru falio gol...
  • Droljo
    5.1k
    2i9q0aofc7l289l0.jpg
    Eto. Nakon dugo vremena da se malo oraspoloži čovjek :ok:
  • Rex Ramae
    2.5k
    @Infinity Je li znaš možda zbog čega je koef na Sarajevo protiv Veleža 3.70 a ovi igrali kup u srijedu i vjerojatno fizički mrtvi plus im nedostaje par igrača?
  • Droljo
    5.1k
    qbow0fpoq92a6i5j.jpg
    Danas ovako, da ne budem kao jučer general poslije bitke :wink:
    Ali mislim da teško bude dva dana za redom uletilo. Uglavnom, sretno mi!
  • Rex Ramae
    2.5k
    0p5tfc9zc4oz18sh.jpg
    Ipak sam igrao Sarajevo 2, koef odličan
  • Droljo
    5.1k
    Ne pratim bh ligu ali se sjećam od prije da je to liga domaćina. 80% bile jedinice svako kolo.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma to je bilo prije 20 godina, promijenile su se stvari po tom pitanju :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Velez je bolja ekipa od njih, tj. uspijevaju svaki put izaci na kraj s njima. Nista nije nemoguce, al bod bi Sarajevu bio jackpot. Upravo toliko im treba da se rijese Veleza u borbi za Europu i sigurno nece napasti. U zadnjem kolu imaju Igman kuci, a cetiri boda iz ta dva susreta im garantuju Europu.

    Velezu pobjeda treba, igrat ce s najjacim sastavim koji mogu izvesti. Stadion ce biti pun, a utakmica sve samo ne prijateljska. Uz sve to ih Sarajevo nije dobilo nekih deset utakmica u nizu. Uzeli su im i kup prosle sezone. Sve to stvara psiholosku prednost Velezu.

    Moze biti 0-5 na kraju, al ja bi rekao tvrda utakmica i 1-0 za Velez.
  • Droljo
    5.1k
    Jbte malo mi sumnjivo.. prvi par 0:4 na poluvremenu. To je uvijek dobar znak :lol:
  • superhik
    10.4k
    Sarajevo poderalo
  • Droljo
    5.1k
    Jbte ja sam živ. Još se samo dinamo čeka. :pray:
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ajmo Dinamo :strong: Mene Danci vozaju nemoguće, vodili 2-0 pa gubili 2-3 sad 4-3, treba im za naslov pobjeda..
  • Droljo
    5.1k
    Ja sam mislio da me inter bude zajebo ali uspjeli su zabit sa igračem manje za 1:1 i prošlo odg. Lukaku car
  • Droljo
    5.1k
    Ipak dva dana za redom. Tko bi rekao?
    Rex jesi ti još živ?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Bravo!!!

    Maaah..Rumunji, pas mater :)
    317yeplbrzwyrhzb.jpg
    vt9l3hj8tyl2a8j2.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.