• Zagreb1992
    1.2k
    Osijek - Dinamo oba daju gol mišljenje ?? Osijek se digao zadnja 2 kola dok je Dinamo osigurao naslov i bit će sigurno dosta rotacija kod plavih ... 1.85 je dobra kvota :)
  • OsamŠest
    2.5k
    0-1 raspon broja golova, kvota 3,20

    ili, točan rezultat 0:0, kvota 8 :grin:

    Biščan je dobro uštimao obranu, igračima koji će igrat je najavljeno da su im ovo testovi do kraja sezone. A nije ni da prema naprijed u gostima briljiramo ove sezone..
  • ksapi
    2k
    Dinamo izlazi s najjacom postavom :)
  • Boysica
    441
    Nece plavi pustit ovo je udarni sastav , jedino nezz koliko petko moze a mislim da je ono s mladima bila samo patka a ko zna ...
    Ugl ne podcijenjujem osijek al nema pustanja
  • Infinity
    15.2k
    Kome se ganja neki veci koeficijent, moze danas pokusati igrati na Fiorentinu. U dobroj su formi, a Napoli je vjerojatno mamuran, mozda i pijan.

    Naravno, moze se dogoditi i da ih u euforiji natrpaju :rofl:

    Dodati jos jedan ili dva para, manji ulog i bit ce za kave tri dana.
  • OsamŠest
    2.5k
    Ko je popratio savjet, sutra ima za gablec haha
  • Infinity
    15.2k
    Tko je popratio moj, tri dana teski post :rofl:

    Najbolje sto ni ja na kraju nisam uplatio Fiorentinu, ali sam dobio :lol:
  • Droljo
    4.8k
    Zrno po zrno pogača - konjak po konjak popovača
  • blackbully
    4.4k
    Sa sporta na zabavu i Euroviziju.

    Hrvatska u top 10 na stranim kladionicama na koeficijentu 6.50, kod nas Lutrija daje 2.50. Ogromna razlika.
  • ksapi
    2k


    Mislim da je Lutrija spustila to logikom da nasi ljude vole igrati na domace, a ako to prodje izgubiti ce dosta love :rofl:

    Iako moram priznati da je razlika stvarno ogromna, ali ne bih rekao da Lutrija zna nesto vise od stranog trzista o Eurosongu
  • rob ljubavi
    772
    Optimistični su.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Iako moram priznati da je razlika stvarno ogromna, ali ne bih rekao da Lutrija zna nesto vise od stranog trzista o Eurosonguksapi

    Ili ipak zna :cool:. Eto danas kofe u stranim kladionicama za top10 kao jucer u Lutriji (2 i nesto). U Lutriji je vec ispod 2. Dosta nas je pomazio raspored izvodenja pjesama u finalu (tak mediji pisu, kaj god to znacilo), mozda je to utjecalo na pad kofi.
  • ksapi
    2k


    Posipam se pepelom onda, ali ovo je vrlo rijedak primjer :)
  • blackbully
    4.4k
    Dosta nas je pomazio raspored izvodenja pjesama u finalu (tak mediji pisu, kaj god to znacilo), mozda je to utjecalo na pad kofi.NitkoBitan

    Jer statistički pjesme u drugoj polovici showa uglavnom odnose pobjedu. Nastupamo 25. od 26, znači predzadnji. Uvijek ti nekako prije početka glasanja ostane u glavi najsvježija pjesma.

    Nakon dvije polufinale večeri i dalje na YouTubeu stojimo kao najgledaniji nastup sa 2.7 milijuna pregleda.

    12 bodova bi trebalo doći iz Ukrajine, Poljske, Slovenije... Top 10 je vrlo izgledno. Šteta što kof 6 nije bio kod nas od početka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.