• Droljo
    4.3k
    Pa vodili su 2:0 :grimace:
    Strašno. Šteta. Jebena šteta
  • Droljo
    4.3k
    12df1abzy9ei1216.jpg
    Danas smo rešili bacit pare u bunar. Treći dan za redom nema šanse. Prognoziram 2-3 promašaja. Živeli
  • Droljo
    4.3k
    Ova roma je zlo.
  • Droljo
    4.3k
    4slsi4efn5iu8awn.jpg
    :angry:
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Ne znam Droljo, ja od Rome ocekujem fokus na EL jer to donosi trofej i LP.. muce se cijelu sezonu s ozljedama, proslo kolo su igrali u sarenom sastavu cak i za njihove standarde.
  • Droljo
    4.3k
    Kao što najavih, 2 do 3 promašaja, ispunio sam kvotu sa maksimalnih 3 promašaja od 5 parova :rofl:
    Sad odmor do vikenda
  • Droljo
    4.3k
    lzacrjtyzpmk1e2x.png
    Vraćamo se na stare staze slave. Var, livaja iz penala :snicker:
  • Carrasco
    3.9k
    Dinamo - Gorica 6+ 11,00

    Miriše mi na golijadu, vrijedi probat.
  • Droljo
    4.3k
    2t8yqxeb208w064g.jpg
    Danas ovo probat. Nije baš rezonski ali šta je tu je. Imam nekakav niz pa bi bilo lijepo da i ovo uđe. Dobitak i nije sega mega al nek kapne.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Neka ti se ponovi prosli vikend, sretno. :fire:
  • Droljo
    4.3k
    Evo švabe prošli. Bilo je gusto ali na kraju dobro. Na pola puta sam :snicker:
  • Nolifer
    5.9k
    opbwgymmgqpj6l1a.jpg

    Dobitak bi bio 130 ojra :cry:
  • Papastrumf
    9.1k
    Šteta, a bio si tako blizu.
  • Charlie Braun
    16
    Dobitak bi bio 130 ojra :cry:xFire

    Momak, fulao si 2 nogometna remija, a ne 1 par od 1.1 pa da ovo ima nekog smisla. :lol:

    Promašio si ukupan koeficijent od 12,42.. :eyes:

    Ovo gore bi bilo fora i suosjećali bi s tobom da si sve to pogodio, a zajebala te Finska s remijem protiv San Marina (dobro, ne bi suosjećali, jer bi bilo previše smiješno da si pogodio 4.8, a pao na 1.02) ili da je Grčka iščupala bod protiv Francuske penalom u 94. minuti.

    To bi bilo nešto.

    Ovako je samo blesavo.
  • Infinity
    14.9k
    Ja mu govorim da ne igra 15 parova, ne slusa. Tako neces nikad dobiti, a i kad prodje takav za 130 eura, vec ces imati 260 ulozenih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.