• Droljo
    4.8k
    Dečko podjeli listić i vi napadate. Nekome je zabava. Svakih tjedan dva uložiti par eura je zabava. A kad uđe pokrije godinu dana zabave..
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne napadam, pokusavam ga uvjeriti da ima nacina da dobije, ali je proces :grin:

    Al razumijem i ovakvo igranje. Ja sam ove godine u plusu s pametnim igranjem, ali sam isto tako dijelom bacio para na ovakve tikete i nisam skinuo ni jedan. Sve zbog neke lude zabave i kontajuci da sad mora proci :rofl:
  • deda
    27.5k
    Ja sam već par godina na nuli. Prije toga sam bio godinama na gubitku. Slobodno se obratite za savjet. :cool:
  • Droljo
    4.8k
    Prestao si...
  • Nolifer
    6.5k
    Dečko podjeli listić i vi napadate. Nekome je zabava. Svakih tjedan dva uložiti par eura je zabava. A kad uđe pokrije godinu dana zabave..Droljo

    Eto sve si objasnio. Ko bu shvatio shvatit će, tko ne neće. Tu i da prdneš i da se glasno čuje prdac bi te napali jer smrdi, a prave se da nisu nikad prdili.
  • Juznjak
    2.9k
    v3qlg2q2ivagb0ky.png
    Evo i ja tražim par riječi utjehe :lol:
    Još je teže kad znamo da su Rumunji dali u 89. i 92.
  • Droljo
    4.8k
    Šteta. :grimace:
  • Droljo
    4.8k
    29ic1ghhdt9sfiya.jpg
    Idemo probati ovako. Nisam dugo ništa odigrao tako da sad očekujem bar 3 do 4 pogodka. Živeli
  • Droljo
    4.8k
    Dobro je krenulo. Zeme već gube. Barišić nije došao i 0:1 u trećoj minuti
  • Droljo
    4.8k
    Potop :yikes:
  • Droljo
    4.8k
    7ti6kmcm3d0ruzw6.jpg
    Idemo dalje
  • Infinity
    15.2k
    Evo dva zicera

    Dinamo - Hajduk 1 2.10
    Dinamo - Hajduk 1 1.70

    Nikad sigurnija kvota 3.57 :cool:
  • Droljo
    4.8k
    Opet nakon duge pauze idemo u osvajanje visina i pothvate kakve samo kladionica pamti! Juriš!
    c94qow2dtn2ii5bp.jpg
    Bude tu svega. 4 bi mogao skinuti a možda i svih 6. Znam da je ne rezonski ali za sitan novac treba probati...
    I sretno svima koji su odigrali danas.
  • Infinity
    15.2k
    Sta ti je ovo v/t? Vise/tocno?

    Ja sam odustao, samo danas usao vidjeti kako kvote stoje za ove dvije utakmice. Do devetog mjeseca i nekih nizih temperatura ne mogu razmisljati :rofl:
  • Droljo
    4.8k
    Vise/tocno?Infinity

    Da. U biti ekipa daje gol kad sam sve odigrao 1 v/t
    Strah me ovog toronta. Zadnje tri nisu zabili gol. Chicago favorit po svemu ali kad ja odigram na favorite desi se kiks pa kao oba daju. Mozak će mi prokuhati od kombinacija :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.