• Droljo
    5.1k
    Jebe mi se za zrinjski frende.
    Eto gol :party:
  • Neki tip
    19.3k


    Pa sve 5, i meni za tvojih 20 eura dobitka zbog kojih kukaš sto ga Zrinjski ne prima.
  • Droljo
    5.1k

    Meni je to zabava. A i 20e je članarina u našem klubu...I zrinjski ga je primio. Sad se prebacujem na bate i hacken..
    Hackenu sudi d. bel :rofl:
    bg083qf20lgbz3g9.jpg
    Sad još samo bate može zajebat
  • rob ljubavi
    774
    Unpopular opinion.

    Nikog ne bi bilo briga za Zrinjski u Europi da igra u HNL-u niti bi bio zastitnicki nastrojen prema njemu.
  • Droljo
    5.1k

    Apsolutno. Sad bi ja trebao navijati za zrinjski.. moš mislit. Ok nek prođu, nemam niš protiv.
  • Mulec86
    389
    Tema je kladionica, mene srusili s ovim povlacenjem haha. Bas su cudan klub mentalitet katastrofa mogli su ovo rjesit davno.
  • Droljo
    5.1k
    Jebala te tvoja 22 eura zbog kojih želiš gol Zrinjskom.Neki tip

    Ja sam "želio" samo jedan da ovi zabiju. Za drugi su si sami krivi..
    U produžetku budem za njih navijao pa da vidimo jel do mene...
    Inače ja sam listić pogodio..
    Bate na kraju u hendikepu.
  • ksapi
    2.2k
    Menije uopce debilno u kaj se ova tema pretvorila. Umjesto nekih analiza i informacija komentira se pracenje nekih xy tiketa koje nitko drugi nije ispratio. Bas besmisleno.
    Od tih tiketa ‘na osjecaj’ apsolutno nitko tko cita temu nema koristi.
  • Droljo
    5.1k
    Kakva korist? Ok neću više listiće stavljat. Čekam tvoje analize i statistike. Hvala
  • ksapi
    2.2k


    Pa korist u smislu da drugi forumasi prepisu parove i zarade, kao sto je bilo prije koji mjesec
  • Droljo
    5.1k
    Eto mogao si od mene prepisati i zaraditi lovu danas...
  • ksapi
    2.2k


    Ko ce prepisati te gluposti koje ti lupetas bez ikakve analize i rezona? Ili mozda imas razloge (jako sumnjam u to) zasto nesto igras, ali ih nikas ne napises. Tko ce to prepisivati na slijepo?
  • Droljo
    5.1k
    Imaš pravo.
    Daj ti izanaliziraj za sutra koji par. Ja te ispratim sigurno sa par eura. Hvala unaprijed.
    Živio
  • Salva
    2.3k
    Za Zrinjski me nije previše briga. Ali naravno da je jedini razlog zašto su ljudi “zaštitnički” nastrojeni prema njima činjenica da su hrvatski klub na teritoriju BIH i kao takvi vrlo često potlaćeni. Naravno da ih nitko ne bi doživljavao da su primjerice iz Metkovića ili Imotskog, ali svaki drugi vikend igraju ili protiv srpskih ili BIH klubova, normalno da dosta ljudi ljudi kod nas poštuju Zrinjski. Pogotovo oni koji vuku korijene iz Hercegovine.
  • ksapi
    2.2k


    Ja od tih svojih analiza zivim, a veliku vecinu njih ne smijem podijeliti s ostalima. Tu i tamo kada mogu - vrlo rado :)
    Trenutno sam na godisnjem, tako da ce to jos malo pricekati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.