• Droljo
    5.1k
    Aha. Tnx
  • Zagreb1992
    1.3k
    Atića biolje neću komentirati ..Nedović standard ispoštovao kad je trebalo ...Imam na jednom tiketu još Buljevića i Vildozu over kaj ih čekam..Nedović i Gagić overi pogođeni lagano
  • Zagreb1992
    1.3k
    Dragić over 8.5

    Iskreno granica po kojoj bi Dragića uzeo over ...Riječ je o igraču koji u ovakvim utakmicama donosi kvalitetu u ekipi i sa 3 trice koje je sposoban pogoditi bi morao proći ovu granicu ...ako ga krene šut vidim ga do poluvremena u overu
  • ksapi
    2.2k


    Jasno da je profi košarkaš sposoban pogoditi 3 trice, ali pitanje je kolika je vjerojatnost da ih pogodi. Ne kužim se previše u ovo, ali govorim načelno, ovakvo analiziranje parova vodi u propast.

    Pri samom pogledu na statistiku vidi se da u ima 10, 5, 6, 11, 7, 4 i 6 poena u zadnjih mjesec dana - dakle samo dvije od sedam u overu. Ako nema neko dobro objašnjenje za to, zašto je bio u underima i zašto bi danas trebao u over, ovo nije dobar par.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Po ovoj sezoni koliko sam pratio FMP nikako nisu sposobni obraniti vanjski šut .U par situčaja im ekpe prodaju akciju gdje Omić postavi blok i vanjski igrači šutiraju za tricu ili kao i Dragić neki put znaju ući pod koš i iznuditi faul ...Cibona im je isto par puta to prodala gdje su Majcunić i Radovčić im par puta prodali istu foru ...Svejedno na ovoj granici ga uzimam over definitivno jer za iskusnjaru poput njega to je ništa :)
  • ksapi
    2.2k


    To može stajati, ali onda moraš pogledati koje su još takve ekipe koje brane loše vanjski šut i reći: takvim ekipama Dragić je zabio 'toliko i toliko'. Prije dva mjeseca FMP-u vidim 13, to je svakako plus, ali jedna tekma nije uzorak za dokazati nešto.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Zato sam i uzeo ovo...Jer ih dosta pratim i tu vidim šansu ogromnu za Dragića ...Kako god stvari stoje sretno ako netko isprati ..Ja sam ga uzeo over skupa sa Yogijem :D
  • ksapi
    2.2k


    Zašto zato? Samo zbog prve međusobne? Zar nijedna druga tekma u sezoni nije bitna osim te? Nijedna druga ekipa ne brani loše tricu kao FMP?
  • Zagreb1992
    1.3k


    FMP- Mornar ...Vranješ 13 poena, Đoković 10 poena
    SC Derby, Jackson 19 poena i Magee 7 uz jako loš šut
    FMP - Partizan Exum 16, Madar 14, Avramović 14, Punter 11, Nunnaly 11
    Cibona -Fmp Kapusta 20 , Radovčić 18, Majcunić 11, Smajlagić 8

    Ovo sam napisao samo vanjske igrače protiv koje je FMP igrao u zadnje vrijeme .Vidljivo je prije svega kako ih većinom trpaju igrači sa vanjskih pozicija ..Računam da će Omić imati posla sa Izundom koji je pokretljivi tip centra i da bi mogla dosta lopta ići na vanjski šut :)
  • blackbully
    4.4k
    Baseball od mene. San Diego - San Francisco manje od 14.5 poena, kof 1.95 u SS-u.

    Za one koji ne prate baseball, ne znam koliko analiza ima smisla. Prosjek over/under poena u baseballu je na 7.5 tokom sezone, večeras je na 14.5. To je otprilike kao da je na prosjek golova u nogometu 2.5, a najednom skoči na 5.5 golova.

    San Diego nije cijelu sezonu (za sad 27 utakmica) prešao granicu od 15 poena. San Francisco ju je prešao tek par puta, ali zahvaljujući napadu i lošim pitcherima druge momčadi.

    Za SD početni pitcher je Musgrove, jedan od boljih pitchera u ligi. ERA kroz karijeru mu je 3.80 što je odlično. Za SF početni pitcher je Manea koji ima malo veći ERA 4.10, ali i dalje dovoljno dobar.

    SD-u se vratio suspendirani Tatis Junior i to vidim kao jedini razlog za mogući over, ali taj over mi jedino ima smisla pod poene SD-a koji je na 7.5.
  • ksapi
    2.2k
    Ne znam u čemu je kvaka, vidim da su sve ostale tekme na nižim zbrojevima, izgleda kao očita greška, ali i sve strane klade imaju 14.5-15.5. To je jako veliko tržište, sumnjam da to nebi otišlo već da se radi o takvoj očitoj greški.
  • blackbully
    4.4k
    uheg0f9cn18q87z8.jpg

    Kasnije sam tek vidio da ovu seriju igraju u Meksiku. Dosta je manji teren i drugačijih dimenzija tako da su automatski veće šanse za runove.
    Navodno Colorado ima teren sličnih dimenzija, a prosjek na njihovim domaćim utakmicama je po 11-12 runova.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Dragić over mi srušio samo slobodnim bacanjima ...nikad gora bacanja nije imao
  • ksapi
    2.2k


    San Diego doma ima Colorado 9, 5, 12 i 4, Arizona 9 i 14, Milwaukee 7, 13, 13 i 1, Atlanta 2, 9 i 1 – to je isto sve dosta ispod 15.5, 13/13 prolaza, čak devet tekmi je na 9 ili manje. Svejedno izgleda jako zanimljivo.
  • ksapi
    2.2k
    Joj sad vidim da sam krivo skužio što govoriš za Meksiko. Da, to ima smisla onda da je takva margina, još je i narasla malo - znači igrao se over zbog tih dimenzija terena. Ništa, preskok.

    Ovo je i dobra škola za inače, na ovako velikim tržištima je gotovo nemoguće da ovakva očita greška stoji, gotovo sigurno je neka kvaka iza toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.