• Patak
    2.2k
    Jel Vam kladionica zabava ili uspijete nešto zaraditi? Po meni, samo jako dobrim poznavanjem određenog tržišta i ulaganjem dosta slobodnog vremena se može nešto napraviti...Al ako je zabava ok...
  • ksapi
    2.2k
    Moze se napraviti, itekako :)
  • BBBaranja
    1.9k
    Kladionica nam je ovisnost :grin:
  • rob ljubavi
    774


    Ljudi odigrali 16-11... i danas opet igraju, a margina 20.5
  • blackbully
    4.4k

    Ma bolesno. Pratim dugo baseball, ali sam se iznenadio da dimenzije terena igraju baš toliku ulogu. A i pošto je serija u Meksiku i promocija baseballa van SAD-a pretpostavljam da su ga htjeli malo začiniti i prebližiti ga ljudima jer ih 90% sport smatra dosadnim, predugim i nezanimljivim.

    Vidim da su večeras pitcheri Darvish i Cobb. Darvish je u top 5 pitchera u ligi, ne vidim u kojem scenariju ovo ide preko 20.5 runova.

    Jučer sam preskočio kad sam vidio da igraju u Meksiku i na savjet kolege iznad, ovih 20 danas ne propuštam.
  • ksapi
    2.2k


    Koja je razlika danas i jučer? Tih 16-11 je dosta preko 20.5, zar jedan igrač može napraviti toliku razliku?
  • blackbully
    4.4k

    Da, veliku razliku. Pitcheri imaju najveću važnost u momčadi i logično najveće ugovore.

    Pitcheri imaju posebnu statistiku i ona najbitnija je ERA (erned run average). Što je ERA niži (od 2 do 3) to je pitcher kvalitetniji. Gerrit Cole (NY Yankees) trenutno ima najbolji ERA 1.11 što je nevjerojatno dobro i najbolji je pitcher lige sa ugovorom od 36 milijuna dolara po sezoni.

    Baseball je što se tiče klađenja dosta specifičan jer kladionice postavljaju koeficijente po početnin pitcherima, a oni se mijenjaju na polovici utakmice (uglavnom 5. inning) i ulaze novi pithceri koji se zovu reliever i closer koji završava 9. inning.

    Zato se u baseballu najbolje kladiti na prvi inning ili na prvih 5 (Lutrija kod nas). Jer nakon 5. inninga je totalna promjena koeficijenata i sve se mijenja.

    Ako večeras i uzmem u obzir dimenzije terena i dalje mi je previsok broj runova za Darvisha (ERA 3.00) i Cobba (ERA 1.91). Ali opet kažem promocija "dosadnog i nezanimljivog" sporta...
  • BBBaranja
    1.9k
    Ne kužim se previše u baseball,ali po savjetu jednog frenda često znam odigrati 1.inning x,koef bude 1.75-1.90 kako kada a prolaznost tipova bude zadovoljavajuća..
  • Zagreb1992
    1.3k
    Jokić u zadnjih 6 minuta uđe sa 24 poena..naravno imam ga over 24.5 ..kraj utakmice 24 ...peh se nastavlja hahah

    Real - Zaragoza h 15.5 1

    Real nakon 2 kiksa protiv Partizana dočekuje u prvenstvu Zaragozu..Prije svega treba napomenuti kako će domaćini biti motiviraniji još više da se iskupe navijačima za 2 poraza u euroligi ..Na ovoj granici u zadnjih 5 susreta u Madridu score je 4 overa 1 under....Uz pravi pristup očekujem Reala u hendikepu lagano
  • BBBaranja
    1.9k
    Marsonia-Hrvace 1 2.00

    Bliži se kraj prvenstva a brođanima gori pod petama,dok gosti na sredini tablice dolaze rasterećeni ..1 ko neboder

    U kakvim su odnosima Posušje i Zrinja zna li tko?
    Na 1x 2.30,Zrinja je prvak a domaćima svaki bod bitan..
  • Zagreb1992
    1.3k
    Real kao da se prvi put sastao sa loptom ...dobit će možda na kraju ali igra katastrofa...i to taman prvi par odmah fail
  • ksapi
    2.2k


    Pa kad analiziraš tekmu na način da gledaš kako su igrali ekipe međusobne prije 3 sezone. To gotovo sigurno nije relevantno :)

    Očekivati reakciju Reala je korektno, ali očito nisu u dobroj formi, a na rezama ima itekakvih minusa: Zaragoza ima u Barcu -5 i doma +2, kod Baskonie -12 i doma -14, a Real doma +5 - znači nijednu s top 3 ekipama u hendikepu koji su uzeo danas

    Real sa sličnima doma Manresa +14, Girona +19, Bilbao +19, Breogan +18 - tu su 3/4 prolaza, ali s ovim rezama Zaragoze i uz lošu formu Reala ne bih rekao da je ovo bio dobar par (neovisno o tome kako je završilo)
  • BBBaranja
    1.9k
    Ali zato Marsa igra kao Barsa ,laganih 3:0 protiv Hrvaca i punjenje džepova :cool:
  • blackbully
    4.4k
    Vidim da su večeras pitcheri Darvish i Cobb. Darvish je u top 5 pitchera u ligi, ne vidim u kojem scenariju ovo ide preko 20.5 runova.

    Jučer sam preskočio kad sam vidio da igraju u Meksiku i na savjet kolege iznad, ovih under 20.5 danas ne propuštam.
    blackbully

    z807dfvmcgdimito.jpg
  • ksapi
    2.2k


    Bravo :clap:
    Ispratio sam ovo, dobro poznavanje materije moze raditi razliku cak i na tako velikom trzistu. Svaka cast!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.