• Neki tip
    19.1k


    Ma frajer ostavio dz kao "dom zdravlja", kaj se ložite.. :snicker:
  • Bruh
    888

    Dođe mi da se bacim u savu
  • deda
    27.7k
    To se zove "Protest turizam". Avantgarda danas.
  • Jaro
    5.4k
    Moze tak turisticki okolo kad su uredili i rijesili sve probleme u Zagrebu...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    nekad je u skupštine, sabore dolazila elita...mali postotak ljudi koji su bilo obrazovani i pismeni.
    s vremenom se to sve više degradiralo, prošlo preko raznih faza, preko polumafijaša i mafijaša...pa smo sada došli do toga da tamo ulaze totalni debili, poput ovih profesionalnih prosvjednika.

    dam se kladiti da ova ženska ne zna zbrojiti i pomnožiti dva razlomka...al ono, 100% sam uvjeren.
  • Jaro
    5.4k
    s obzirom kako slaze recenice, u pravu si. Najvisa intelektualna radnja za nju je lupanje kuhacom po loncu sjedeci negdje na cesti...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    s obzirom kako slaze recenice, u pravu si. Najvisa intelektualna radnja za nju je lupanje kuhacom po loncu sjedeci negdje na cesti...Jaro

    Nikolina Rajković završila je prediplomski i diplomski studij turkologije i sociologije na Sveučilištu u Zagrebu i magistarski studij povijesti na Srednjoeuropskom sveučilištu (CEU) u Budimpešti.

    slika.png

    al to je sve slučajno.... :grin:
  • Ali
    1.9k
    Mi lako riješimo sve probleme, samo ovim organizacijama zatvoriti pipu :
    pwq418nd4j8m7f0k.png

    To je mreža koja financira ovakav "turizam"
    Agenta je smanjiti novac sportu i obitelji sa više djece a ovima povećati.
  • serbus
    3.5k


    To to samo zeleno.... daj betona...
  • DrawTube
    2.8k
    Maknute skele sa zgrade u Bakačevoj. Inače zgrada je potpuno srušena i izgrađena nanovo po originalnim nacrtima. Zgradu je inače kupio poduzetnik Luka Rajić te planira prodati stanove po visokoj cijeni.

    Po meni najbolji i jedini realan način obnove Centra Grada. Poduzetnici koji će otkupiti zgrade, vratiti ih u prvotno stanje i prodati luksuzne stanove ,prateći nacrte zgrade

    Zgrada ovako izgleda sad

    83zw9ho27yhld3y7.jpeg

    Slika preuzeta sa skyscrapercity foruma, preporuka za one koje zanima praćenje projekata i vizije grada
  • Dino
    2.2k

    To je da se iskoristi ona cesta uz nasip koja je bila obilaznica za vrijeme obnove rotora.
  • Mali dioničar
    14k


    Lijepo izgleda, nadam se realizaciji.
  • Jaro
    5.4k
    ta zgrada je i prije potresa bila nenastanjiva a Raic 10ak godina otkupljuje stanove i prostore.
    Navodno po ovom receptu i Opus Dei mora ponovo izgraditi srusenu seceaijsku vilu ma Ribnjaku. A ta vila je dokaz da institucija "spomenika kulture" ne funkcionira i sluzi samo da bi odredjeni skup ljidi mogao cijediti vlasnike "zasticenih" gradjevina...
  • Zagreb1992
    1.2k
    Jel to opet radnici Čistoće ne rade ?? Kod mene na kvartu već par dana smeće stoji na ulicama i nema smetlara
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.