• NitkoBitan
    11.9k
    Kao da ga opravdavas. Svi mi znamo nekoga tko je bio maltretiran u tom uzrastu pa je vecina takvih izrasla u normalne ljude. Ako nije mogao smislit svoje kolege u skoli pa moze promjenit osnovnu skolu a uostalom za godinu i pol bi vec bio u srednjoj u novom okruzenju. Ako je dovoljno zreo i pametan da mjesec dana kuje plan masakra valjda je imao na umu i normalnije alternative.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sarkazam kolega, na tundrin post kako se nije mogao izborit i tko mu kriv.. ili ipak?
  • Jurki
    8.5k
    4yv83k7mivsmim8v.png

    Suma sumarum zadnjih par dana otisli smo u quratz ko civilizacija.
  • Fićo1986
    972
    Kaj se tice maloga iz srbije,samo tamnica dolazi u obzir da ne vidi sunca i svjetla jedno par godina... ostale floskule tipa maltretirali su ga ili nez kaj tipa onoga nadrogiranog zavadlava mi idu na onu stvar...koji k imas uzet s 13 i pol godina automatsku pušku i planirat mjesecima pobit pola škole? Daj nemoj me jebat,maloga mi nije zal niti malo,kao ni onog dole iz zmazanog grada punog igla i droge....nek odgovaraju za svoje postupke i za neduzne mrtve ljude (mislim na ovog klinca iz Srbije) a kaj se tice zavadlava i njegovog slucaja tak svejedno,nek su ovi narkosi ubijeni i nek je ovaj u čuzi...bitno da nisu na ulici...
  • og1986
    2.9k
    Neznam kako je itko iz prijašnjih upisa mogao doći do zaključka da se opravdava taj postupak ili da zaslužuje išta manje od robije.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Što je bilo za očekivati. Napisao sam jučer prije drugog događaja, očekujem ovo sve češće
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ne znam jesu gluplji englezi sa tim kraljem ili naša javnost koja to prati...
  • Krizy
    35.5k

    Vezano za to, možda bude opet slično :rofl:
    https://fb.watch/kl-p0fmTAA/
  • Logistika
    1.1k
    bk43o3670y2yndq9.jpg
    Bas ne zanima koliku placu trazi ako ga Monza moze platiti...osobno meni br1 napadac svih vremena
    Volio bi ga vidjeti kod nas...cak i taj mentalitet da prenese na mlade
  • LovroZG
    1.3k
    Monzu vodi Berlusconi, mogu oni platit kolko treba.
  • Logistika
    1.1k
    stvarno sam talijane slabo pratio zadnje dvije godine...pojma nisam imao
  • Infinity
    15.2k
    Ibra je zbog financijskih problema Milana pristao na smanjenje place sa sedam na 2.5 milijuna eura. Monza najskupljeg igraca placa 3.5m.

    Ja sam se isto nekad nadao Ibrahimovicu, pa kasnije Dzeki, al godine su tu. Igraju na vrhunskom nivou, ali igraci u tim godinama mogu odjednom nestati. Pitanje je i motiva.
  • Nolifer
    6.5k
    Ma kakav Ibra, ne treba nam. Mene užasno živcira sa tim svojim ponašanjem i onom njegovom Jutro je, takav mi nebi igro ni u ludilu, hvala, ali ne hvala. i još je star i sklon ozljedama, e to je baš rizik za naše tanke financije
  • Navijač Dinama
    7.3k
    DzekiInfinity

    Njega kad bi sad doveli bio bi očita razlika naspram drugih. Istina, u godinama je, ne može više igrat svih 90 minuta visoki tempo u ligama petica, al kod nas bi baš vjerujem trpo ko na traci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.