• NitkoBitan
    12.3k
    Ukoliko prodemo u polufinale oce se igrat barem jedna tekma vikendom haha. Ne znam zasto se forsiraju termini preko tjedna (barem za sada).
  • Blaz
    352
    Mozda zato jer je dvorana bila zauzeta.
  • plavi67
    920
    Debakl jučer, bezveze....
  • obelix
    86


    Prva tekma je bila u ponedjeljak jer su se tek u cetvrtak/petak vratili s reprezentativne stanke igraci (imamo ih pet) i vikend bi bio prerano. Nismo jedini igrali tak usred tjedna. Sada je uzvrat bio u petak u Vrgorcu, a zbog kalendara ne može se čekati tek sljedeći vikend jer bi se to odužilo i drugim klubovima koji su to riješili u dvije tekme (konkretno samo Olmissum).

    Svakako, ukoliko danas prodemo (Dom sportova dvojka, 19h), idemo na pobjednika Novo Vrijeme:Osijek, a nadam se Slavoncima jer u suprotnom nemamo prednost domaćeg terena
  • Gelipter
    3.5k
    Vidim da je prijenos majstorice na Maxsportu znači da vjerojatno neće biti klupski stream na YouTubeu. Nisam u mogućnosti otići na tekmu pa me zanima ima li neki dobar stream za pogledati?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    3-0 pobjeda.

    Makarani i Osijek 5-5 rezultat(1-1 u seriji) mi idemo na pobjednika tu.
  • Sunja86
    1k
    U polufinalu ipak protiv Makarana, Osijek ispustio vodstvo od 1-4
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Igramo protiv Novog vremena. Osijek vodio 3-0 i 4-1 i izgube 7-5 na kraju. Da je Osijek prošao mi bi imali i prednost domaćeg terena, ovako prvo ide gostovanje u Makarskoj.
  • dzg717
    947
    Ajmo rec da je i realno bilo ocekivat Makarane, a sad im naplatit ono što nismo..
  • Crusades1986
    9.8k
    Kak smo prošli s njima u ovoj sezoni?
  • Brotnjo
    477
    kući ih dobili 3-0 a u gostima izgubili 4-3
  • dzg717
    947
    U gostima izgubili 4:3, doma dobili 3:0 ? Mislim..

    Edit: Brži si..
  • BBBaranja
    1.9k
    Osijek bio sa tankom rotacijom danas,svega 3 igrača na klupi čini mi se(njima je velik problem kada igraju na nekim daljim gostovanjima pogotovo preko tjedna), pružili kvalitetan otpor tako da možemo s makaranima ako budemo pravi..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jaoo da ih nekak dobijemo u gostima pa odlucujuca doma...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.