• NitkoBitan
    11.7k
    Realan komentar Biscana. Ne vjerujem da postoji neka navijacka skupina na svijetu koja bi napravila bolju (glasniju) atmosferu od Boysa sa maksimirskog sjevera. Jug je akusticniji zbog zaobljenosti ali sve je to zalosno kad su tribine udaljene 30 metara od terena i kad nema krova. Nisu tovari bog zna kakvi navijaci nego ih spasava akustika Poljuda.
  • DrawTube
    2.8k
    ultrasi od wydada i raje casablanca, također neke Grčke skupine
  • BlueVelvet
    336
    Ne znam kakva je to atomsfera bila jucer na poljudu, dobili su lekciju it navijanja
  • NORTE
    8.9k
    Prvi cilj sezone ostvaren u laganom ritmu s novim trenerom.
    Sad po pojačanja, opet uzet superkup i uć u Ligu prvaka pod svaku cijenu.

    Uvjeren sam u "dinamovu budućnost bez granica".
    Korak po korak.
    Što se posjete ubuduće tiče, očekujem rekordnu kupnju godišnjih na ljeto.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobro je što ove godine kas ije kreću kvalifikacije. Koliko vidim 2. pretkolo je 25.07. Do tada bi se trebala složiti ekipa. Jedino malo remeti to EP za U-21. Baturina i Perković su nam tamo. Nadam se da neće i Šutala vući da to odigra nakon Lige nacija. Ja bi Šutala, Livija i Petka pustio prije kraja prvenstva na odmor. Da se odmore do Lige nacija.
  • Neki tip
    19k
    Kakav indexov proser..

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/festa-u-dinamovom-busu-iz-splita-u-znaku-cajki-kakav-aca-lukas/2459610.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

    Uhvatili su Ljubičića raširenih ruku, Ristovski napiše "kakav Aca Lukas", aludirajući očito na pozu, a ne nužno muziku, ali index zaključuje da se slušalo cajke.. :chin:

    3jv33wbdkfltorv2.jpg
    ag381wshxmxi8x1r.jpg
  • The Undertaker
    3.9k
    Da se odmore do Lige nacija.Mr Anderson

    Za Dinamo bi to bilo dobro ali za reprezentaciju ne bi. Problem je kako im onda održati formu do Lige nacija.
  • Neki tip
    19k
    Za Dinamo bi to bilo dobro ali za reprezentaciju ne bi.The Undertaker

    Uf, nemoj.. jer slijedi "kog boli k..c za reprezentaciju" pa ću opet morati apstinirati od Zone. :lol:
  • The Undertaker
    3.9k
    Ovisi kakvi su nam planovi sa njima. Ako će ih prodavati (a izgleda da hoće) onda nam je bitnije da igraju za reprezentaciju nego da dođu odmorni na pripreme, bubam, Villareala.
    U suprotnom, ako ostaju, onda je puno bolje da se konačno odmore kako treba.
    Ja mislim da će biti nekakav dogovor sa Dalićem , možda čak i poseban režim treninga za njih trojicu ili četvoricu ako pozove Ivanušeca.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Neće pasti u formi ako odu 7-8 dana prije na odmor.
  • Armagedon13
    958
    Treba li sad dati priliku Nevistiću?
    Čavlima danas čudo
  • San Lorenzo
    11k
    Prvo treba učiniti sve da se Livakovića zadrži, previše smo izgubili odlascima Ademija i Oršića...ako ne uspijemo, onda Čavlina za mene.
  • OsamŠest
    2.5k
    Kotarski za mene :smile:
  • Nino Bule
    11.3k
    Kotarski bi kostao 2-3 mil eura, prije nego nevistic i cavlina dobiju priliku nikako, to bi bas suluda odluka bila
  • xyz
    840
    Ako Livi ode, a to je realno s obzirom na nesrazmjer njegove odštetne klauzule i kvalitete, ja bih Nevistiću dao priliku jednu sezonu i doveo nekog za njegovu zamjenu (npr. Rogić iz Šibenika će biti besplatan). A one tamo godine bi doveo Čavlinu kad još bude imao godinu prvoligaškog iskustva kao dugoročnije rješenje i prodao Nevistića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.