• Boysica
    469
    06u1ryv8spf0cng3.jpg
    Ponosna i sretna , nema veceg kluba od Dinama
  • Rex Ramae
    2.5k
    Kakva dominacija na tribinama. Koreo vrhunski.
  • serbus
    3.6k


    Konačno me svi spominju :) , serbus novoj tituli i tebi.
  • The Undertaker
    4.3k
    Čestitke svima u klubu na tituli, uključivo i Čačiću. Slušam interview Leke, knedla u grlu a u pozadini "J... se j... Splite, Dinamo šampion. Malo ali slatko zadovoljstvo.
  • Gelipter
    3.5k
    :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:
  • superhik
    10.5k
    I za kraj

    n9w1s37v4zp4f33b.jpg
  • Mr Anderson
    5.7k
    Čestitke svima, očekivano potvrdili smo naslov u njihovom dvorištu. Prosječni navijač se vjerojatno nadao još jednom gaženju, Bišćan se priklonio drugačijem pristupu i OK. Cilj je ispunjen, sad se u miru trebaju okrenuti slaganju ekipe za sljedeću sezonu.
  • Jurki
    9.2k
    Danas nismo odigrali nist.
    A to je zapravo jos gore nego da smo se morali pomuciti za taj bod..
    Mi smo ko navijaci ocekivali gazenje sirotinje..al je jos ljepse da zgazis nekog a da to nije ni skuzil da si ga zgazil.
  • NitkoBitan
    13k
    Macolaši nadam se da imate jos baterije... Ocemo slike i videe u ovoj temi, da dobijemo ekskluzivu :cool:
  • Neki tip
    19.6k
    Ok, popio sam više od nekoliko piva, a i kog boli k..c kog bih ja banirao, ali sve ove seratore o tome kak smo igrali ovak i onak, koji na dan osvajanja naslova na jebenom Poljudu kmeče, plaču, cendraju i jauču bih poslao u 3 pm.
  • Markelo
    2.5k
    Samo da u ovom slavlju spomenem vrlo sigurnog Livakovića na golu. Izlasci s crte, hvatanje lopti nakon ubačaja, boksanje u stranu, baš sve odlično odrađeno. Nabijanje Pukštasa u glavu kod jednog ispucavanja isto odlično tempirano
  • Jurki
    9.2k
    Veceras smo pospremili jos jednu titulu u povijest i almanahe.
    Kak smo igrali? Koga boli kurac.

    Cinis me sretnim kad tuzno je..
    Opet ponosan i sretan meni dost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.