• Dinamosaur
    1k
    Šunjića bih odma uzeo nazad,pa daj se sjetite one kurcevitosti u igri.Nisu ga bez veze odmah englezi uzeli.

    Baš nam je takav trebao protiv Istre u vezi
  • morales
    128
    sunjic je u dinamu svaku utakmicu igao na 120 posto
  • miro
    3.3k
    Šunjić koji je otišao iz Dinama je bio pravi "terijer", bilo ga je po cijelom terenu, uostalom bio je i kapetan Hrvatske U21. Pitanje je kakav je Šunjić danas, s tim da u veznom redu gdje igra Ljubo, teško može biti mjesta i za njega
  • Orc123
    5.5k
    Sunjic bi nam dobro dosao za tvrde europske tekme, ali pitanje je da li bi bio preskup za tu ulogu..mozda bi bilo pametnije uzet nekog mladjeg igraca slicnih karakteristika.
  • Droljo
    5.5k
    Svaki dobar igrač je (po meni) dobrodošao. Samo, nekak mi se čini da nas budu sve (neugodno) iznenadili sa pojačanjima ako ih i bude uopće. Ne znam niš, samo neki osjećaj. Da bar budem u krivu
  • xyz
    840


    U svakom slučaju će ljetni prijelazni rok odrediti pravac u kojem ide klub. Ili će se ispraviti propusti prethodnog trenera i pandura ili će se nastaviti put prema provaliji. Prvi indikator će već biti tko će se pojaviti na početku ljetnih priprema jer nam pojačanja na određenim pozicijama trebaju odmah. Treba nam prijelazni rok kao kad je Bjelica došao u klub...
  • Orc123
    5.5k
    Samo da se opet ne nagomila svlacionica kvantitetom a ne kvalitetom....da se ne dovode nekakvo Jurici, Stefulji, Cabraje, kadtratiji i slicni....treba se dovoditi ciljano i kvalitrtno...ne treba se rasipati novcem ali mora se uloziti u ekipu za narednih par sezona...istina je da je malo cudno da nitko iz kluba ne izlazi sa nekom vizijom novog dinama nego se samo ocekuje potvrda naslova....nema ni rijeci od Simica, ostalih clanova Uprave.....cime se bave ostali clanovi uprave i td....malo vise bi trebali komunicirati sa navijackim pukom.
  • OsamŠest
    2.6k
    Samo pozitiva! Klub je u dobrim rukama i slijede fenomenalne stvari..
  • xavier
    11.1k
    istina je da je malo cudno da nitko iz kluba ne izlazi sa nekom vizijom novog dinama nego se samo ocekuje potvrda naslovaOrc123

    Pa šute i rade...ne znam što ti očekuješ. Da sve dignu na javnu razinu? Nema nikakve potrebe za tim.
  • maddaddam
    2.9k
    Pa šute i rade...ne znam što ti očekuješ. Da sve dignu na javnu razinu? Nema nikakve potrebe za tim.xavier

    Upravo to, daleko od publike/novinara, da sto manje iscuri.
    Mozda ekipi fale dvosatne monodramske presice uz klasicna nabijanja na stosta.
  • The Undertaker
    4.2k
    Još je malo prerano ali na kraju ove ili početkom sljedeće sezone bi trebalo napraviti rekapitulaciju i izložiti nekakvu strategiju za sljedeće godine.
  • Orc123
    5.5k

    Nadamo se da je tako....
  • San Lorenzo
    12.1k
    Svaki dobar igrač je (po meni) dobrodošao. Samo, nekak mi se čini da nas budu sve (neugodno) iznenadili sa pojačanjima ako ih i bude uopće. Ne znam niš, samo neki osjećaj. Da bar budem u krivuDroljo

    Bit će neugodno iznenađen onaj tko očekuje dovođenje deset novih igrača i 15 milijuna potrošenih eura...nama treba lijevi bek, desno krilo, backup za Mišića i napadač...i stoper ako ode Šutalo.
    Neki će se dečki vratit s posudbe i ostati u rotaciji tipa Kulenović, Dilaver i Janković ako ne ode u trampi za Frigana i to je neka moja prognoza i nešto čime bih bio zadovoljan.

    Prošlog ljeta smo zazivali provjetravanje svlačionice, sad samo zato što u ovom trenutku imamo lošu situaciju s kadrom, nemoramo se opet natrpat do iznemoglosti.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    DilaverSan Lorenzo

    On je raskinuo ugovor, Rijekin je igrač
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.