• Droljo
    4.8k
    Jel nije o terenu u puli brinuo naš vrli član uprave do nedavno?
  • deda
    27.7k
    Netko bi morao početi sa postavljanjem pitanja. Zašto su tereni gori nego kad je bila 100% trava, a upucani jebeni novci u njih.
  • Maki17
    174
    Je kosio ga je, lajnao i krtice tjerao
  • Droljo
    4.8k
    Ozbać?
  • xavier
    11.1k


    Da, zato smo ga i doveli. Da nam sredi teren u Maksimiru.
  • Droljo
    4.8k
    Kraj živog sakomana? Dečki dajte najte...
  • San Lorenzo
    11.2k
    Špikić iduće sezone treba uzet ulogu Menala, znači igrač koji je backup za oba krila...siguran sam da bi od Topića u srijedu na tom krilu imali višestruke koristi.
  • serbus
    3.5k
    Svaka čast Topiću ali to kako je ŠČačić rasprodao podijelio igrače da smo pali na to da juniora moraš staviti jer nemaš koga je perverzija. Do jučer se pisalo da je ta širina naša prednost sad kad gledaš nemaš koga staviti a da možeš reći on će mi dići ekipu ili riješiti će tekmu.

    Na ovakve tekme di treba proći prvi blok je Tolić stvoren. Mogu Špika,Menalo i ostali biti brži sto puta ali kad te čekaju duplirani ispred tebe možeš biti ptica trkačica jedan te zaustavi.

    Moraš imati haklera koji može driblingom stvoriti višak da razbiješ obranu rađe čekam 20min bljesak Tolića nego muke po Istri, Gorici.

    Osim Ivanušeca koji je par puta zaljuljao obranu Istre i Baturine mi nemamo igrača koji je u stanju driblingom napraviti višak i zatim točno predati loptu bravo Čačiću.

    A uvijek smo imali tih dečki koji znaju sa loptom(Štrok,Tomić,Gondžić,Tolić) a nisu baš trkački fit ali su rješavali tekme danas ih nema.
  • serbus
    3.5k
    Dupli upis.
  • xyz
    840


    Mene je to postavljanje tzv. hibrida za koje se znalo da imaju max. rok trajanja od dvije godine podsjećalo na dilera (HNS) koji prvo ovisniku (klub) daje supstancu (travnjak) da se navikneš, a nakon toga toga će ga dobro oderati na njegovu štetu.
    Po meni bi se hibrid trebao mijenjati svake godine, a troškove bi trebao snositi HNS i klub po pola. Klub bi svoj iznos podmirio od dijela tv prava. I to bi bio uvjet za licenciranje...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Šutala smo spominjali jučer da je bio jako loš, ali Perić je također igrao baš užasno. Njega je Bakrar izluđivao.

    Općenito mi je Bakrar u top 5 napadača lige.
    Petko, Drmić, Livaja, Frigan, Bakrar. Ne nužno tim redoslijedom.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    po meni, petrusenko iz istre ima poprilično nogometno znanje.
    lijepo igra, fina kontrola, miran u predaji...ne znam jel dovoljno dobar za dinamo, al odskače od prosječnog HNL zadnjeg veznog i to osjetno.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Jučer smo u wap grupi diskutirali o tome. Gdje je limit tih nekih igrača koji su zanimljivi mora znati skaut ili struka. Jel limit Petrusenka na pola milijuna kolika mu je sad realna cijena, jel na 5 ili na 50 milijuna? Mi smo konkretno diskutirali o Vipotniku, ali poanta je ista.
  • Papastrumf
    9.5k

    Peric je bio katastrofalan. Ubijao ga je ovaj.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    vrlo vjerojatno zato i nismo na platnoj listi nekog ozbiljnog kluba :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.