• Imamo Dinamo
    3.2k

    Hoxha nebi bio nikakav upgrade i na ovakvog Spikica
  • San Lorenzo
    11.2k
    Teren je jebena sramota, sudac očajan, kriterij malo ovako, malo onako.
    Bili smo bolji, previše promašenih prilika, Špikić je očajan, prošli tjedan kod 3-0 sam mislio da će se opustit, ali i tad hrpa baš glupih odluka, danas isto takav, daj Menala unutra, lik nezna, al se bar trudi, trči i uvijek nešto iščeprka.
  • vjeko1701
    5.9k
    U svakom slučaju, ajde do izgubljenih bodova, nismo mogli očekivati svaku utakmicu razbijanje ali ko će mi vratiti ovih 2 sata gledanja kako raste trava na Drosini?
  • og1986
    2.9k
    A ništa... naslov nam nije upitan.

    Ali do kraja sezone vidjeti tko je za Dinamo i tko nije. Kome se da igrati kome ne.

    Ja bih pola momčadi prodao, i s tim novcima slagao dugoročnu momčad po želji bišćana.
    Novčanik će se morati otvoriti malo više.
  • SAS1987
    13.4k
    A ništa... naslov nam nije upitan.og1986

    @Slavonac kaj ti misliš? :grin:
  • xyz
    840
    Ovo je danas bilo kao da je Čačić na klupi. Jedina je razlika što nismo primili gol u sudačkoj nadoknadi. Bez ideje, želje, trke... Napravili tri izmjene od kojih treću u 93. minuti. Za pospremiti nered koji je ostavio u ekipi će trebati barem pola godine, a kadrovski kaos još i duže. Nadam se da Šimić radi posao jer će nam na ljeto trebati minimalno 5-6 igrača + zamjene za one koji odlaze.
  • San Lorenzo
    11.2k
    U svakom slučaju, ajde do izgubljenih bodova, nismo mogli očekivati svaku utakmicu razbijanje ali ko će mi vratiti ovih 2 sata gledanja kako raste trava na Drosinivjeko1701

    Igrali smo koliko smo mogli s obzirom na oranicu, počinjem maštati o umjetnoj travi u Puli i Šibeniku i gdje god je teren u ovako ekstremno lošem stanju.
  • San Lorenzo
    11.2k
    I šta je s ovom situacijom na kraju, na mobitelu sam pa nisam sve vidio?
  • NitkoBitan
    11.9k
    Sve ide po planu. Naslov osvajamo pobjedom na Poljudu.
  • staglisce1800
    50
    Ovo se nebu svidjelo vecini al ja kao Purger, ocekujem da kostur momcadi cine igraci rodjeni v Zagrebu.
    Kolko vidim od seniora su samo trojica Zagrepcani , kaj je katastrofa. I zato svako malo djelujemo
    potpuno nezainteresirano jer se njima zivo zdravo hebe za Zagreb/Dinamo. Da nemreju tocno dodati loptu igraci koji zaradjuju milijune, more vas biti sve sram !!!

    Nije problem u remiju nek likove boli ona stvar ... i tak v bezbroj tekmi.
  • KlasicZg
    515
    kastrati i on vode borbu
  • Ali
    1.9k
    Sad se vrte prilike na kraju i iskreno kriva postavka stručnog stožera danas. Premalo plavih igrača u zavrsnici. U svakom trenu naša četiri čuvaju Barkara i opet nam uspije pobjeći jednom za najbolju šansu na tekmi.

    Krive zamjene, ak nas deset vidi da spika danas nemre more iz camca pogoditi zakaj ga čekaš 90min?
    Zadnjih 20 minuta, je trebao izvaditi Perića ubaciti Bulata i dobit jednog više u sredini i ubaciti Bočkaja umjesto Spike desno i ostaviti Baturinu u vezi. Uz uputu da pucaju izvan 16 i pritiskali dok ne puknu. Pod cijenu i da nam pobjegne bakar u kontru.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nismo mi nesto bajno igrali danas, dapače, al ovaj bunker Istre kakvog bi se Mourihno postidio i peder splitski u crnom što svako malo sječe igru i trabunja pola minute da objasni nešto je još gore.

    Od Špikića je ja mislim samo Menalo trenutno lošiji, i jedan i drugi veliko ništa.

    Ne razumijem, dvije izmjene si napravio do 89.e uz to si izveo Drmića i ubacio neiskusnog Topića, jzbacio kreatora Baturinu ubacio Menala :scream: , i umjesto da probaš stisnit zadnjih 5 min ti ubacuješ zadnjeg veznog Bulata umjesto krilnog Špikića.
  • dotepenec
    98
    Koliko je razmaženih kmečavaca na ovom forumu, žalosno. Dođite sebi malo!Govnari su ostavili ekipu u katastrofalanom stanju sto se tiče tjelesne spreme. Zimskih priprema uopće nije bilo jer je sve bilo podređeno koliko će tko novaca uzeti i zakulisne igre da lopovi ostanu na vlasti. Uz sve to igrači su trenutno na +13 u ovom trenutku , a u najgorem slucaju +10 6 kola prije kraja gdje nam treba 4 boda da postanemo prvaci! Samo kmečite po internetu kao neke ku**ce. Idite na je**ne utakmice i podrzite ekipu i prestanite sr*ti bez raloga po internetu!
  • plavi67
    920
    Evo da nama purgerima dotepenec mora rec kaj nas ide
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.