• staglisce1800
    50
    Danas zgledamo kaj da nismo nikad odradili zajednicki trening. Tolko krivih dodavanja nismo
    vec dugo imali. Kaj se dogadja ?
    Ajde ima jos 15 min , ajmo plavi !!!
  • xyz
    840
    E moj Šutalo... Ovo je očaj što igra danas.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sutalo pokazuje da je njemu dosta dinama. Ples milijuna mu malo zavrtio glavom. Ni pola sutala iz repke
  • Ali
    1.9k
    A i ovaj Strukan uvijek nam njega pošalju u pulu, lik mi je iritantantan sa stalnim razgovorima, svaki prekid traje 30 sekundi duže jer on ima neka za objasnit.

    Ruku na srce nije se ni Bišćan danas proslavio, nis nije probao, prednji na 3-5-2 ak vidiš da nemamo dominaciju i ne stvaramo sanse
  • xyz
    840
    Opet smo napravili dvije izmjene... Pa jel znaju naši treneri da se sada može napraviti 5 izmjena.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ovo je stvarno baš loše danas, malo iznenađujuće, ali moguće da je motivacija u ovoj ekipi potpuno nestala
  • plavi67
    920
    Kako je ljigava ova istra, samo se bacaju, a nam sudi duje, o majku ti...
  • Ludovic IX
    5.5k
    A možda samo posljedica jačih tren8nga ovaj tjedan. Znamo da su fizički slabi bili. Neće postati bolji u tjedan dana. Čak će neko vrijeme noge i teže biti
  • Ali
    1.9k
    Bojim se da smo ostali za derbi bez Josipa Šutala, u prvom poluvremenu lovio jednu loptu da ne pobjegne u aut kod klupe ta za rezervne igrače i odmah se ulovio za kuk, kad se ohladi bojim se barem dva tjedna pauza.
    Evo znao sam, 5 minuta ??? Jedem ti strukana, bakljada bila sama barem pet minuta...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Igramo protiv ekipe koja se bori za Europu, a posteno nije napala. Stoje iza i cekaju, one malobrojne sanse je trebalo iskoristit da se utakmica otvori, ali jbg. Triba im pokazat snimku hajdukovih juniora kako se bori za dres.
  • Captain America
    14k
    moguće da je motivacija u ovoj ekipi potpuno nestalaMlađi referent

    Ne znam baš da je nestala motivacija s obzirom da je novi trener došao prije 2 tjedna. Ovakvi dani se dogode, Istra je dobra i naučila na lošiji teren koji koristi maksimalno u svoju korist, a naš roster je Čačko razjebo ko bugarsku skupštinu s obzirom da je Menalo prva zamjena. Katastrofalna fizička priprema na vrhuncu sezone dolazi na naplatu.
  • og1986
    2.9k
    Špikic može slobodno na transfer listu
  • marcio amoroso
    32.5k
    Špikic može slobodno na transfer listuog1986

    Ja lošije krilo u zadnjih 10 godina ne pamtim. Osjećam susramlje kad ga gledam.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nakon ovoga danas, a i ostalih partija ove sezone. Šutalo prodaja ovo ljeto, Špikić NE MOŽE biti starter, Menalo out, Ivanušec po meni isto out jer nema poziciju u klubu nažalost, Drmić isto adio. Očito se nekima od ovih ne da igrat za Dinamo pa neka idu dalje. (tu je djelomično krivica Čačića, ali jbg sad je kasno)
  • The Undertaker
    4.1k
    Zamjena u sudačkoj nadoknadi sugerira da smo zadovoljni bodom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.