• dotepenec
    98


    Koliko vas rođenih "zagrepčanaca" ide na utakmice dinama, na terenu ih je čak i previše u prvoj postavi na spram toga, pa nastavi kmečati!
  • Captain America
    13.5k
    Ovo se nebu svidjelo vecini al ja kao Purger, ocekujem da kostur momcadi cine igraci rodjeni v Zagrebu.
    Kolko vidim od seniora su samo trojica Zagrepcani , kaj je katastrofa. I zato svako malo djelujemo
    potpuno nezainteresirano jer se njima zivo zdravo hebe za Zagreb/Dinamo.
    staglisce1800

    Volio bi vidit statistiku korisnika Zone, al ovak na prvu mi djeluje da je ljudi s prebivalištem u Zagrebu možda pola. Imali smo dosta mladih igrača koji su rođeni u Zagrebu pa su jedva čekali pobjeć odavde, a onda s druge strane imamo Olma, Rileta, Perića, Ademija... koji su došli poslom u Zagreb i zavoljeli Dinamo više od "purgera".
  • marcio amoroso
    32.1k
    kastrati i on vode borbuKlasicZg

    U pravu si. Kastratija sam zaboravio.
  • Slavonac
    383


    sve je moguce :grin:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Te debilane s mjestom rodenja sam mislio da smo prerasli, ali eto ocito nismo.
    KARAKTER je sve, ne dolazi s mjestom rodenja. Dilaver je u karijeri igrao u prosjecnim klubovima, nama je bio Maldini jer je jeben karakter, a Bosanac jebo mater svoju.
  • Patak
    2.2k
    Kaj je sad napeto odjednom na forumu?!? Zagrijalo je vani, ne treba još i tu...

    Još koja tekma, proslava prvaka pa na temu odlasci dolasci do ljeta...
  • dotepenec
    98


    Bravo Patak! Samo podrzati ekipu i borbeno i nema straha ;)
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ne znam za druge, ali ja sam baš razočaran. Ne posebno ljut na nekog, jednostavno razočaranje. Cijeli tjedan slušamo kako su konačno počeli pravo trenirat, kako sad rade smislenije.. i onda nakon što nam mjesec i pol daju onakvu muku dođu u Pulu i odrade to ponovno isto.

    Na kraju krajeva, nije uopće pretjerano bitno, Bišćanu će pomoći da bolje selektira momčad, a mi ćemo prvaci bit lagano. Ali jednostavno su mi sjebali raspoloženje jer sam s guštom čekao ovu tekmu da vidim kako Dinamo igra.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Šanse Drmića, Špikića i Topića su nešto što moraš iskoristiti, bar jednu od njih, dobro što nas na kraju nije kaznilo...pozitivno je da smo već drugu utakmicu zaredom bez primljenog gola.
  • dotepenec
    98


    Treba reći kako je Istra ove godine jako dobra ekipa, i kao takve ih nije baš lako pobjediti, pogotovo na njihovom terenu ;)
  • Efes Pilsen
    6.8k
    pa to, da se utakmica otvori, a ja sam ocekivao otvorenu utakmicu jer Istri bodovi trebaju. Teren je uzas, prosla su vremena dobrih travnjaka u HNLu, pitanje je ima li savez zelju ponovit akciju ili ce se cekat opet da klubovi pretvore terene u negledljevie oranice.
  • Ludovic IX
    5.2k
    A budite razočarani i pizdite ovdje nakon remija..

    6 mjeseci se nijw trenirwlo, disalo se na škrge. Biscan om nabio tempo na treningu i ako se očekivali da će letit teretom nakon tjedan dana, onda ne znate puno o nogometu
  • Mlađi referent
    10.4k


    U redu, oprosti kaj se nadamo pobjedama i veselimo lepršavoj igri
  • San Lorenzo
    11.2k
    prosla su vremena dobrih travnjaka u HNLu, pitanje je ima li savez zelju ponovit akciju ili ce se cekat opet da klubovi pretvore terene u negledljevie oraniceEfes Pilsen

    Šta vrijedi da im opet pokupuju travnjake, kad očito nemaju pojma o održavanju istih.
  • xavier
    11.1k
    al ja kao Purger, ocekujem da kostur momcadi cine igraci rodjeni v Zagrebu.staglisce1800

    Onda pratiš lokalni klub u 1. Zagrebačkoj ligi i imat ćeš takvu momčad.

    Očekivati tako nešto od kluba koji svake godine pretendira na LP duboko u 21. stoljeću je van pameti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.